PLACENÍ PŘÍSPĚVKŮ V SEZÓNĚ 2014/15

Krásný den, milí rodičové a příznivci,

příspěvky na letošní sezónu se nepatrně zvyšují. Pro hráčky roč. 2003 a ml. jsou ve výši 3.300,- Kč/rok (1650,- Kč/pololetí) pro hráčky 2002 a starší 4100,- Kč/rok (2050,- Kč/pololetí).

Prosíme všechny o uhrazení celé částky nebo částky za první pololetí do 31.10.2014 na účet klubu.

Přejeme Vám pohodový start a hodně sportovních zážitků v začínající sezóně 2014/15.

Vaši trenéři

SAUNA V LETOŠNÍM ROCE

Saunování bude probíhat opět v pondělí od 17,00 do 18,30.

Rozpis:

13.10. 2014 - ženy/U19

20.10. 2014 - U12/U11A

27.10. 2014 - U14/U13

3.11. 2014 - U17/U15

10.11. 2014 - U11B
Co přinesl uplynulý víkend

V uplynulém víkendu bojovaly litoměřické hráčky v několika kategoriích. Sobota se nesla na vítězné vlně. Začal tým našich mladších minižákyň, kde v OP Severních Čech zvítězil jednoznačně 2x nad týmem z Varnsdorfu (52:28; 56:19), po 2 kolech jsou na 4. místě tabulky se 4 vyhranými a 2 prohranými zápasy. Pokračování našich U15 v Ústí nad Labem má jistý nádech hořkosti, porazily své soupeřky 136:13 a těší se na další fázi soutěže, kdy je snad už čekají ligové soupeřky. Mezitím dokázaly zvítězit i starší dorostenky na Kladnem (90:64) a upevnily tak své místo na předních příčkách ligy U19. V neděli vyrazilo na své první zápasy nově vznikající družstvo starších minižákyň U13 na Pražský Přebor, některé hráčky nastoupily do svého prvního mistrovského utkání. Holky přivezly 3 prohry, ale doufáme, že se vrátily s chutí pracovat a pokusit se v příštích kolech přiblížit k herně vyspělejším pražským týmům. Další utkání U15 v Chomutově přineslo vítězství 69:45. Starší dorostenky pak vyhrály nad Aritmou Praha 72:40. Svoji premiéru v drese litoměřického Slovanu v kategorii U19 zakusila i Veronika Márová, která se přidala do nově vznikající týmu litoměřických žen.

Takže celkové skóre: 6 výher, 3 prohry.

Krásné říjnové dny

Vaši trenéři

U15-zápas v UL

Ahoj holky, odjezd bude ve 13,45 od gymplu – pozor změna :-) , chci vidět úvodní minuty našich devatenáctek, hrají na gymplu od 13,30.

Počítám s tím, že pojedu já a velká Budka :-) , z hráček všechny, co mají nohy a ruce.

S sebou vemte spoustu odhodlání. Zítra se domluvíme na neděli, zjistěte, kdo z rodičů s námi pojede.

Vaše trenérka

2014/2015 tréninky od října

Od října došlo k malé úpravě tréninků u týmu U13/U14 a týmu žen.

U17_první ligová tour de Plzeň

Ahoj sedmnáctky,

čekají nás první ligová utkání. O víkendu hrajeme s Plzní A a B. Hraje se v Kožlanech, v sobotu v 15,30 a v neděli ve 14,00.

Odjíždět budeme v sobotu ve 12,00 od kuřete.

Sestava: Terka L., Pája, Barča, Lůca, Lucka, Maruška, Gába, Théra, Bouda Budka, Máša, Týna (kdyby náhodou, tak i Kubi :-) )

Budeme se vracet přes Prahu, kde shlédneme extraligové utkání Prosek x Prostějov (od 18,00). Případně jedno auto pojede přímo do Ltm.

Já vezmu velké auto, poberu 7 hráček, takže potřebujeme minimálně ještě jedno auto. Dejte mi vědět do středy, kdo by mohl jet.

(Tak na sobotu se předběžně hlásí paní Dobruš – děkujeme).

V neděli budeme odjíždět v 11,00. Pokud byste se chtěly stavit na obědě, můžeme vyjet dříve, domluvíme se na tréninku.

Na neděli budeme potřebovat také jedno auto.

Krásné podzimní dny přeji.

Vaše trenérka

 

U15_první utkání sezóny

Ahoj holky,

příští víkend nás čekají první zápasy v sezóně, se soupeřkami ze Zákup a Liberce.

V sobotu hrajeme od 10,00; sraz bude v 9,00 na Kalichu.

nominace: Gabča, Máša, Týna, Budka, Dobruš, Souky, Sity, Káťa V., Bibi a Káťa K.

V neděli hrajeme ve 12,00, sraz v 10,00 (přijďte zafandit našim U19 proti Proseku :-) ), také na Kalichu.

nominace stejná + Badi.

Hezké dny Vám přeje

Vaše trenérka

U12-první dvě vítězná utkání v OP

V sobotu odehrál tým U12 pod vedením Karla Kynzla a Tomáše Hrubého první mistrovské utkání proti nováčkům z BASKET ACADEMY Louny. Za vítězství v obou zápasech získali 4 body (63:16 a 71:24). V dalším utkání je čeká tradiční soupeř z Ústí nad Labem. Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se na další výkony našich mladších minižákyň.

Přejeme všem krásný den

NA TURNAJI V CHOMUTOVĚ SKONČILY NAŠE U15 NA 3. MÍSTĚ

V uplynulém víkendu 6.-7.9. se naše U15 zúčastnily přípravného turnaje v Chomutově. Skončily na 3. místě. Celkem odehrály 3 utkání, nejprve s Chomutovem a Jabloncem v základní skupině a v neděli s Mostem o umístění. Do zápasu s Chomutovem jsme nevkročili nejlépe, možná to bylo brzkým vstáváním, možná začátkem sezóny, možná spornými výroky rozhodčích :-) , ale zcela jistě to bylo především v nás samotných. A tak jsme vkročili do prvního turnajového zápasu nešťastně a po první čtvrtině prohrávali o 15 bodů. A ikdyž jsme v dalších fázích zápasů z tohoto nelichotivého manka postupně ukrajovali a dokonce se nám podařilo vyrovnat, faul, odpískaný v poslední vteřině utkání nás „odsoudil“ k jednobodové prohře. Ale tak to prostě bývá, když se nesoustředíme na začátek utkání. Další zápas s Jabloncem byl jednoznačně v naší režii, jasná výhra o 45 bodů . Ve druhé skupině skončil na 2. místě Most, který se tak stal naším nedělním soupeřem. Zápas byl celou dobu vyrovnaný, nakonec přálo více štěstí nám a Most jsme porazili. Pro naše U15 je to cenné vítězství, během přípravy před letošní sezónou jsme porazili už druhý ligový tým (nejdříve Trutnov a tentokrát Most), což v nás budí mírné rozhořčení nad tím, že my si na ligu budeme muset počkat do ledna. Ale slibujeme, že do ledna na sobě zamakáme :-) a už teď se těšíme na druhou část soutěže.

Nejužitečnější hráčkou turnaje byla Gabča Tmějová. Dále nastoupily: Hervertová, Dobrušová, Zídková, Budajová, Badinková, Sitárová, Vránová, Křístková a Bisová.

Kromě Gabči, která byla opět nepostradatelná :-) , se mi hodně líbil výkon Naty Badinkové, a to především v útoku, v obraně Sáry Sitárové a na doskocích dobře pracovala Týna Zídková, své první cenné minuty mezi staršími okusily i Káťa Křístková a Verča Bisová. Hra byla plná chyb a nepřesností, takže nás čeká hodně práce, ale to my víme…

Těšíme se na Vaši podporu v OP. V prvním kole nás čekají doma Zákupy a Liberec.

Holkám děkuji za skvělý víkend, výhrou nad Mostem jste mi udělaly radost.

Vaše trenérka :-)

NABÍDKA MIKIN A TRIČEK PRO FANOUŠKY

AHOJ FANOUŠCI A FANOUŠKY,

DO ZÁKLADNÍ VÝBAVY SKALNÍHO FANOUŠKA KAŽDÉHO KLUBU PATŘÍ JEDNOTNÝ ÚBOR :-) .

PROTO NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE!

Do 22.9.2014 přijímáme objednávky na klubové mikiny a klubová trika.

Cena mikiny je 390,- Kč (mikiny jsou vyobrazeny na modelkách vpravo), je ve velikostech S, M, L, XL a XXL

Vepředu je vyšité logo klubu a na zádech dole nápis SLOVAN LITOMĚŘICE.

Cena trika je 220,- Kč, ve stejných velikostech jako mikina.

Logo vepředu je tištěné, na zádech dole stejný nápis.

Své objednávka posílejte, prosím, na info@www.slovanltm.cz.

Krásný, úspěšný začátek sezóny přejí Vaši trenéři :-) .