Archiv autora

U15ky rozehrály ligu

Hráčky týmu U15 Slovanu Litoměřice, doplněné o několik hráček „tygří smečky“ nastoupily ke svým prvním utkáním ligy U15. V sobotu odehrála děvčata utkání na půdě favorita skupiny, týmu ze Sadské a podle očekávání podlehly vysoko 58:122. V neděli se holky utkaly s týmem z Poděbrad (hrálo se v Brandýse, protože Poděbrady mají halu v rekonstrukci), utkání bylo poměrně vyrovnané, ale naše děvčata nakonec odvezla vítězství 70:62 a tak to mají po víkendu 1:1. Gratulujeme k 1. výhře

U17ky odehrály přípravný turnaj v Liberci

Hráčky U17 absolvovaly o víkendu přípravný turnaj v Liberci. Naše 04 hrály již bez Barky s Jindřiškou, tedy v sestavě pro ligové zápasy.

První zápas proti týmu ze Slaného holky předváděly velmi neurovnaný výkon s množstvím chyb  jak v obraně tak v útoku a potěšit tak mohlo pouze vítězství 61:45.

Proti pozdějšímu vitězi turnaje Severočesku jsme podali již mnohem koncentrovanější výkon a výškové převaze soupeřek jsme čelily kolektivní obranou a o vedení se prakticky celý zápas přetahovaly oba týmy. Konečný výsledek 62:54 byl již jen důsledkem našeho riskování ve snaze vyrovnat skore v poslední minutě zápasu.

V nedělním finále Severočesko porazilo Poděbrady o 25 bodů. V našem zápase s Děčínem jsme již předvedli vysoce koncentrovanou obranu. Soupeři se v poslední čtvrtině nepodařilo dát ani jeden bod, přičemž na palubovce se vystřídalo všech našich 11 hráček. Děčín jsme porazili rozdílem 36 bodů, 66.28 a obsadily tak třetí místo na turnaji.

Pozitivní bylo, že náš výkon šel strmě vzhůru, poslední zápas jsme vyhrály díky kolektivní hře v obraně i v útoku. Turnaj potvrdil, že se můžeme s hráčkami těšit na novou sezonu! Naší nejlepší hráčkou byla zvolena Terka Krebsová, která se již od pondělí nemohla dočkat zápasů, velká gratulace.

další fotky jsou na FB Slovanu https://www.facebook.com/slovanltm/

nabídka vybavení a míčů – sezóna 2019/2020

Vážení přátelé,

do 30.9.2019 přijímáme objednávky na míče (za zvýhodněnou, klubovou cenu). Ze syntetické kůže (GH5X/GH6X, vel. 5/6) za 890,- Kč nebo gumové (BGR5/BGR6; vel. 5/6) za 490,-/530,- Kč.

Dále máme v prodeji:

batoh NIKE za cenu 690,- Kč, fanouškovská šála za 200,- Kč, vak za 200,- Kč, ručník za 150,- Kč, odznak za 40,- Kč… dále jsou k dispozici plácačky, ponožky a další.

Informace a objednávky zasílejte na info@www.slovanltm.cz.

Děkujeme, jsme tu pro Vás, Slovan Litoměřice

 

ženy na přípravném turnaji v Liberci

Ženy Slovanu vyjely v sobotu, 7.9. na jednodenní turnaj do Liberce, kde sehrály dva kvalitní zápasy. První s týmem Loko Liberec,který disponuje velmi zkušeným kádrem.Zápas jsme po většinu utkání vedli a v dramatické koncovce zvítězili 66:63.

Náš druhý soupeř Aritma disponuje několika extraligovými hráčkami a navíc je posílen o Janu Čermákovou z Kralup. Sehráli jsme opět velmi kvalitní zápas, první tři čtvrtiny se skóre pohybovalo okolo 10 bodů ve prospěch soupeřek, poslední čtvrtina nám úplně nevyšla. Přes vyšší prohru 57:80 turnaj splnil účel, všechny hráčky se zapojily do hry a do nastávající sezony můžeme hledět s optimismem.

U15ky na přípravném turnaji ve Strakonicích

Tým U15 Slovanu Litoměřice odehrál na turnaji ve Strakonicích 3 velmi vyrovnaná utkání s týmy BK Strakonice, SKB Strakonice (kluci) a DBaK Plzeň. Děvčata odehrála turnaj v okleštěné sestavě a bylo vidět, že na konci utkání holkám docházejí síly. Je škoda, že některé litoměřické hráčky Slovanu nemohly nebo nechtěly (???) hrát.

Příprava splnila svůj účel, trenérky (Marija Durljanova a Marie Matušková) si vyzkoušely různé styly hry a do utkání se zapojilo všech 8 přítomných hráček. Věříme, že zapojením nových avizovaných posil (z partnerského klubu) se tým brzy doplní a bude podávat optimální výkony. Těšíme se na sezónu a přejeme hodně úspěchů :-)

Jsme tu pro Vás, Slovan Litoměřice


 

 

 

 

 

k nahlášení

NÁBOR nových hráček – pokračuje

Kdo nestihl přijít 9.a 11.9., může dorazit každé pondělí, úterý nebo ve středu v 17:00 do tělocvičny ZŠ Havlíčkova, Litoměřice.

Těší se na vás trenérky Bára, Lenka a Verča :-)


rozpis tréninků platný od září 2019

PDF formát rozpisu tréninků a JPG formát rozpisu tréninků

 

úprava tréninků (Po 23. 9. , Po 21. 10., Po 2. 12.)

Z důvodu omezení haly budou tréninky v těchto dnech (Po 23. 9. , Po 21. 10., Po 2. 12.) zkráceny o 15minut a budou takto: 16:30–17:45 (U11), 17:45-19:00 (U13)

 

Je čas předat kormidlo někomu dalšímu :-)

Vážení přátelé, kamarádi,

pro Slovan Litoměřice pracujeme s manželkou 11 let a posledních 9 let Slovan řídíme a rozvíjíme.

Podařilo se nám klub vybudovat z malého klubu se 4 týmy na klub s kompletní věkovou pyramidou (s 10ti dívčími týmy), takovou pyramidu má v regionu Severních Čech je jeden další klub a my ji máme 5tým rokem.

Zajistili jsme funkční financování klubu (příspěvkami členů, dotacemi od města, kraje, ministerstva, České unie sportu, České basketbalové federace, ale i nadnárodními fondy (Euroregion)). Za období posledních 10 let jsme do vybavení klubu investovali přes 1mil Kč.

Zajistili jsme, že se v Litoměřicích dá trénovat minibasketbal v dalších 4 tělocvičnách (vedle ZŠ Havlíčkova jsme zajistili vybavení pro GJJ, Kalich arénu, tělocvičnu Radobýl a ZŠ Ladova). Zajistili jsme hráčkám kvalitní americkou trenérku, se kterou si navíc rozvíjí své jazykové schopnosti.

Přivedli jsme Slovan Litoměřice do Evropské ligy a za posledních 10 let na více než 20 mezinárodních turnajů v zahraničí (Francie, Německo, Polsko, Maďarsko, Itálie, Belgie, Estonsko, Lotyšsko), kde jsme velmi důstojně reprezentovali nejen klub, ale i město a ČR.

Vybudovali jsme klubu respekt, jméno a kredit nejen v Litoměřicích, ale i v Ústeckém kraji a celé České republice.

Ocházíme od dobře odvedené práce a věříme, že se nástupci brzy objeví a budeme jim moci celou agendu předat. V klubu budeme působit jen v nezbytně nutné míře do tohoto předání.

Původně jsme mysleli, že naše nástupce najdeme v průběhu nadcházející sezóny, ale za stávající situace jsme se rozhodli odejít dříve.

Čas a energii, kterou jsme dosud věnovali dívčímu basketbalu v Litoměřicích, budeme teď moci věnovat jiným projektům.

David a Monika Matuškovi

 

2019/2020 rozpis tréninků

Tréninky od 2.9.2019 – ve formátu PDF zde, ve formátu JPG zde

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 10 689
  • Posledních 7 dní: 73 604
  • Posledních 30 dní: 248 920
  • Právě teď: 32