Archiv autora

Předběžná pozvánka na Valnou hromadu TJ Slovan Litoměřice, z.s.

Předběžná pozvánka na Valnou hromadu TJ Slovan Litoměřice, z.s., která se bude konat dne 22.11.2019 od 18.00
Místo bude určeno rozhodnutím výboru TJ Slovan Litoměřice, z.s. do 30.9.2019

Program:
1. zahájení (schválení programu a řádů)
2. zpráva o činnosti TJ za rok 2018/2019 (předseda TJ)
3. zpráva o hospodaření za rok 2018 a informace o stavu hospodaření v roce 2019 (předseda TJ)
4. projednání a schválení výroční zprávy za rok 2018
5. plány do budoucna
6. různé, diskuze
7. usnesení
8. závěr

Mgr. David Matuška
předseda TJ Slovan Litoměřice, z.s.

Definitivní pozvánky s podklady budou rozeslány do 22.10.2019 e-mailem.

NÁBOR nových hráček

9. a 11. září se na vás těšíme v tělocvičně ZŠ Havlíčkova, Litoměřice :-)


2019/2020 rozpis tréninků

Tréninky od 2.9.2019 – ve formátu PDF zde, ve formátu JPG zde

Informace k letnímu soustředění 2019

Pár informací k letnímu soustředění (Horní Maršov 18.-23.8. a Litoměřice 26.-30.8.).

Doprava (busem): odjezd z Ltm (18.8. 12:00 od horního nádraží Ltm), příjezd do Ltm (23.8. kolem 13:00 k hornímu nádraží Ltm)

Ubytování: Chata Lysečiny (Dolní Lysečiny č.e. 10, Horní Maršov) a Chalupa Sedmikráska (Dolní Lysečiny 20, Horní Maršov)

Stravování: snídaně, oběd, svačina, večeře, 2.večeře; pitný režim celý den.

Tréninky: 3fázově

Dále se bude pokračovat v Litoměřicích (26.-30.8.), dopoledním a odpoledním blokem, zajištěn bude oběd.

Prosíme ty, kteří ještě neuhradili celou platbu, nechť obratem uhradí – celková částka je 3.900,- Kč (platbu proveďte prosím na účet TJ Slovan Litoměřice 275100262/0300 u ČSOB a.s.; pokud budete vkládat v hotovosti v ČSOB, použijte účet 123030162/0300).

K odjezdu doneste podepsané potvrzení o bezinfekčnosti.

 

Šmoulinka 7.4. – Litoměřice (Kalich aréna)

V neděli, 7.4. budeme pořádat další turnaj Šmoulinky. Vzhledem k tomu, že máme dostatek hráček a chceme, aby se každá mohla do hry aktivně zapojit, tak budume mít na turnaji dva týmy.

Bílý tým: Burešová, Gaudesová, Husárová, Nehybová, Svobodová R., Svobodová V., Šimralová, Štíbrová, Trojáčková, Žáková

Červený tým: Bartošková, Dvořáková, Hodysová, Grindlerová, Krejzová, Pechatá, Pleyerová, Stojanovová, Svobodová N., Šantorová, Víšková, Woznická + Romča G.

11:30     Slovan Litoměřice (bílý tým) – USK

12:30     USK – Nymburk

13:30     Nymburk – Slovan Litoměřice (bílý tým)

14:30     USK – Slovan Litoměřice (červený tým)

15:30     Slovan Litoměřice (červený tým) – Nymburk

Díky za spolupráci, B+D

Šmoulinka CUP na Kladně – so, 23.3.2019

V sobotu čeká naše nejmladší výjezd do Kladna. Odehrame 2 utkání:

10.00   Kladno – SLOVAN Litoměřice

11.20   SLOVAN Litoměřice – Říčany

Potvrzené hráčky: Husárová N., Woznická E., Bartošková S., Žáková M. (nabízí dopravu), Dvořáková L., Svobodová N.+V., Nehybová V., Stojanovová M., Burešová B., Hodysová K., Grindlerová J., Krejzová D., Šantorová T..

Další, prosíme, o dohlášení. Plus nabídku dopravy, odjezd bude v 8:30 od kuřete.

Hraje se v tělocvičně 12. ZŠ Kladno, Brjanská 3078 (vchod do areálu z ulice Severní).

Díky, B+D

OP U11 – so, 16.3. Kalich

V sobotu hrajeme doma 2 utkání.

TJ Slovan Litoměřice - Válečníci Děčín U10 16.03.2019 09:00
Válečníci Děčín U10 - ASK Lovosice 16.03.2019 10:45
ASK Lovosice - TJ Slovan Litoměřice 16.03.2019 12:30

utkání v 9:00 (sraz v 8:15 v šatně) nominace: Trojáčková A., Šimralová A., Štíbrová N., Žáková M., Šantorová T., Hodysová K., Krejzová D., Pleyerová K., Nehybová V., Folbrechtová K., Stachová N., Dláhá A., Kekrtová N., Pechatá A.

utkání ve 12:30 (sraz v 11:45 v šatně) nominace: Nehybová V., Folbrechtová K., Stachová N., Svobodová V., Dláhá A., Kekrtová N., Pechatá A., Woznická E., Suchá D., Dvořáková L., Svobodová N., Stojanovová M., Gaudesová H.,  Burešová B..

Díky, B+D

10.3. – Šmoulinka CUP v Sadské

V neděli, 10.3. vyjíždíme na Šmoulinku do Sadské, odjezd v 8:00 od kuřete, návrat v ca 15:00. Prosím o potvrzení účasti a nabídky dopravy.

Potvrzené: Svobodová V.+N., Husárová N. (+2 místa), Pleyerová K., Gaudesová H., Woznická E., Dvořáková L. (doprava Dvořákovi+Wozničtí+1 místo), Stojanovová M., Trojáčková A. (+6 míst), Nehybová V., Šimralová A., Štíbrová N. (doprava Šimralovi+Štábrovi), Krejzová D., Hodysová K. (doprava Krejzovi+Hodysovi), Pechatá A..

Díky, B+D

U11 – OP turnaj v Litoměřicích

V sobotu, 19.1. pořádáme turnaj oblastního přeboru U11 (OP) na Kalichu.
TJ Slovan Litoměřice       -             ASK Lovosice                     19.01.2019 09:00
ASK Lovosice                     -             BK Česká lípa                     19.01.2019 10:45
BK Česká lípa                    -             TJ Slovan Litoměřice       19.01.2019 12:30
Opět, prosím o potvrzení účasti. Zatím víme o Maky Ž., Maruška S., Terka Š., Sylva B., Johy G., Naty Š., Nika S., Bára B., Eva W., Stella V., Amálka Š., Hanka G.. Sraz bude 45minut před utkáním v šatně :-)

Díky B+M

Šmoulinka CUP – 16.12.2018 (Litoměřice)

O víkend nás čeká poslední turnaj v letošním roce, budeme hrát v Kalich aréně a budeme rádi, pokud nás bude co nejvíce :-)

Tady je pořadí utkání:
9,00 – Litoměřice x Pastelka Mladá Boleslav
10,00 – Kralupy x Přeštice
11,00 – Pastelka Mladá Boleslav x Přeštice
12,00 – Litoměřice x Kralupy
13,00 – Kralupy x Pastelka Mladá Boleslav
14,00 – Litoměřice x Přeštice
15,00 – ukončení

Zatím máme potvrzené tyto hráčky: Sylva Bartošková, Bára Burešová, Johy Grindlerová, Naty Husárová, Didi Krejzová, Vanesa Nehybová, Adélka Pechatá, Kačka Pleyerová, Nika Svobodová, Maruška Stojanovová, Terka Šantorová, Amálka Šimralová, Naty Štíbrová, Stella Víšková, Eva Woznická, Maky Žáková

B+D