Archiv autora

U14_poslední zápasy základní části

Ahoj,

čekají nás poslední 2 zápasy v U14, potřebujeme alespoň 1 vyhrát :-) .

V sobotu hrajeme v Chomutově od 14,00. Odjíždět budeme ve 12,00 od kuřete.

V neděli nás čeká Most od 9,30. Odjíždět budeme v 7,45 od kuřete.

Nominace: Klupáková, Menčíková, Vránová, Bisová, Cermanová, Dadejíková, Hasmanová, Vrátilová, Krebsová, Hubená, Lepší

Prosím Ivču o organizaci dopravy.

Pěkný den

M+M

V sobotu na vítězné vlně a v neděli jsme to dotáhli

Dnes nemůžeme začít jinak, než skvělým postupem našich patnáctek do extraligy. V sobotním zápase si, dle očekávání, tým poradil se Slovankou 82:64 a v neděli pak fantasticky zvítězil nad USK Praha 66:61. Holky tak postoupily do extraligy U15 a v další části soutěže budou měřit síly s těmi nejlepšími v ČR. Že to nebude lehké, to je jasné, ale my přejeme holkám, ať si to hlavně užijí a gratulujeme k obrovskému úspěchu. První výjezd je čeká o víkendu 5.-6.1., a to do Ostravy a Havířova.

Dalším velkým úspěchem je postup našeho B týmu z nadregionální ligy do ligy U15. Sedm statečných bojovalo jak v sobotu, tak v neděli se Slavojem Český Brod  a USK B. Protože je B tým tvořen pouze z hráček U14, je postup do ligové části soutěže obrovským úspěchem. Teď už je čekají nelehcí soupeři, ale o víkendu holky ukázaly, že se nebojí vůbec ničeho :-) . První výjezd bude 5.-6.1. do Karlových Varů a Plzně. Věříme, že se holky dají přes vánoční svátky zdravotně dohromady a od ledna vlítnou do obou svých soutěží s velkou parádou. Příští týden rozhodne o tom, jestli budou stejně úspěšné jako holky U15 a postoupí do extraligy U14. Držíme jim palce.

Skvělý byl sobotní den i pro naše U19, které si odnesly zaslouženou výhru nad Aritmou Praha 67:32. Výhru už jsme rozhodně potřebovali. V nedělním zápase chybělo trochu basketbalového štěstí a smolně jsme prohráli rozdílem 3 bodů 41:44 se Slovankou Praha.

V kategorii U13 jsme hostili na Kalichu Liberec, z vítězství se 2x radoval soupeř, ale ve druhém zápase se holky přiblížily na rozdíl pouhých 7mi bodů. Výsledek prvního zápasu 33:51 a druhého 41:48.

A naše nejmenší holčičky odjely nabírat další basketbalové zkušenosti do Děčína. Zahrály výborně a tak se 2x zaslouženě radovaly z vítězství. S Děčínem B vyhrály holky 41:19 a s Mostem 52:19.

Děkujeme všem za podporu a přejeme nádherný předvánoční čas.

Váš Slovan

 

Týmu U13 se v neděli proti TJ Lokomotiva Liberec příliš nedařilo

I přes velkou snahu a bojovnost až do posledních vteřin se nám nepodařilo ani v jednom utkání soupeře z Liberce porazit. Bohužel naše hráčky stále zbytečně ztrácejí spoustu balónů a také neproměňují 100% příležitosti, ale s tím já jako trenér tak nějak počítám. Co je pro mě ale naprosto nepochopitelné je laxnost některých hráček v obraně a neochota bojovat o každý volný míč. Některé bojují do posledních sil, dávají do hry obrovskou energii, na lavičce brečí únavou a naopak některé hrají pouze v úsporném režimu, slovo bojovnost je pro ně cizí a na lavičce se velmi dobře baví. A pak je tu ještě jedna, která na lavičce klidně řekne, že jí to vůbec nebaví a už nechce hrát! Co k tomu dodat.

TJ Slovan Litoměřice : TJ Lokomotiva Liberec     33:51 (8:16, 19:27, 25:39)

TJ Slovan Litoměřice : TJ Lokomotiva Liberec     41:48 (13:6, 23:20, 33:30)

K tradičním oporám týmu Vrátilové, Kloučkové a Zichové se po zranění přidala i Hubená a pochvalu si zaslouží i Anička Dlouhá, která měla v obou utkáních obrovskou střeleckou smůlu, ale v obraně získala spoustu míčů a její bojovnost byla příkladná.

 

Zveme vás do kina na Čertí brko – extra promítání pro fanoušky Slovanu

U15B_vzhůru do dalších bojů

V sobotu nás čeká utkání s Českým Brodem. Hrajeme od 11,00 a 13,00.

Adresa haly: Komenského 516, Český Brod

Odjezd od kuřete v  8,50. Mám k dispozici velké auto, tak mohu holky pobrat + stačilo by 1 auto.

Mohli byste si napéct cukroví, umýt okna a tak.

Ivčo, zjisti, prosím, kdo chce jet.

Nominace: Bisová, Vránová, Klupáková, Menčíková, Stachová, Hasmanová, Dadejíková, Janštová

V neděli hrajeme s USK ve 12,00 a 14,00.

Adresa haly: Šantrochova 2/1800, Praha 6

Odjezd od kuřete v 10,00

Nominace: Bisová, Vránová, Klupáková, Menčíková, Stachová, Hasmanová, Dadejíková

Hezký předvánoční čas přejeme

M+M

U14_víkendová utkání

V pátek nás čeká dohrávka s Mostem, od 16,30 na Kalichu. Sraz je v 15,45, do 16,00 mají trénink dorostenky.

Nominace: Menčíková, Klupáková, Bisová, Vránová, Cermanová, Stachová, Hrubá, Dadejíková, Krebsová, Lepší + pokud bude zdravá Hasmanová

V sobotu změříme síly s první Spartou, a to od 10,00. opět na Kalichu. Sraz bude v 9,15 na palubovce.

Nominace: Menčíková, Klupáková, Bisová, Vránová, Cermanová, Stachová, Hrubá, Dadejíková, Hubená, Vrátilová+ pokud bude zdravá Hasmanová

Užijte si volný čtvrtek, a v pátek a v sobotu to roztočíme.

Těšíme se M+M

U14_skvěle odvedená práce v NRL U15

Nemůžeme než pochválit holky za předvedený výkon v sobotních zápasech NRL U15. Čekal nás těžký soupeř z Jablonce, navíc ke zraněné Zuzce a Silvě se přidalo zranění Ebrtky a tak jsme nevěděli, jak nakonec holky 2 náročná utkání po sobě odehrají. A odehrály je s hlavou zdviženou. Naším cílem bylo vyhrát první utkání, což se nám povedlo a my měli velkou radost. V úvodních pasážích zápasu jsme byli jasně lepší, soupeřky jsme přehrávaly a ty se hodně trápily se střelbou ze střední vzdálenosti. Ke konci se Jablonci zadařilo pár pěkných akcí a nebezpečně se přiblížily „na dostřel“, ale holky si zkušeně koncovku pohlídaly, hrály dlouhé útoky a nedaly tak soupeři možnost dorovnat. Výhra o 4 body byla zasloužená. Ve druhém zápase již bylo znát, že nám trochu ztěžkly nohy, v útoku jsme ještě předvedli poměrně dobrý výkon, ale v obraně už jsem byli všude trochu později, než jsem měli být a tak jsme drželi s Jabloncem krok jen do 1.půle. A ikdyž se holky snažily nic nevypustit, už to nějak nešlo. Holky, byly to solidně odehrané z zápasy. Děkujeme za přístup a fanouškům za podporu.

Mějte fajn dny

Vaše trenérky M+M

Víkendová utkání

Dvě důležité výhry utrhly naše ligové patnáctky, v sobotu poměrně jednoznačně přehrály Jičín téměř dvacetibodovým rozdílem 83:66, v neděli pak ve velmi vyrovnaném zápase pokořily Sadskou 56:50, kdy o vítězství rozhodly poslední minuty zápasu. Vítězství jsou o to cennější, že tým bojuje s marodkou a do utkání nemohly nastoupit všechny hráčky. Dvě vítězství nám tak dávají pořád solidní možnost na postup do extraligové nadstavby. Držíme holkám palce, vítězství si zasloužily.  Pojďte je podpořit dál.

Dva vyrovnané zápasy má za sebou i tým U14, který nastupuje v nadregionální lize starších děvčat U15. Nečekal je vůbec lehký soupeř, a to holky z Jablonce. Holky přes malý počet hráček nastoupily do obou zápasů s odhodláním vyhrát, a to se povedlo v prvním zápase, ve kterém vyhrály těsným rozdílem 52:48. Ve druhém zápase držely s Jabloncem krok do 1. poloviny, poté se ale projevila únava a nakonec nás Jablonec porazil 53:71 také proto, že se výrazně zlepšila jejich střelba. Holky si vedly dobře, hlavně v útoku měla hra dobrý náboj a dobře spolupracovaly v obraně. V druhém zápase se nám nedařilo reagovat dostatečně rychle na soupeřův přechod do rychlého protiútoku. Holky zaslouží za víkendové zápasy pochvalu. V první polovině soutěže nás už čekají jen 2 soupeři – Český Brod a USK Praha.

Nepříliš vydařený víkend mají za sebou dorostenky U19, ani v jednom zápas nepředvedly optimální výkon a nepodařilo se jim vyhrát. Domácí zápas s Chomutovem tak prohrály 48:74, kdy soupeř odskočil hned v první čtvrtině zápasu na solidní rozdíl 13ti bodů. Druhý nedělní zápas s Kladnem, který je v této  fázi soutěže ve středu tabulky, prohrály 47:64.

Ostatní týmy odpočívaly a nabíraly síly do dalších bojů :-) .

Děkujeme všem za podporu, užívejte si předvánoční náladu a zase nashle příští víkend.

Váš Slovan

Převlekovky

Ahoj rodičové,

do 3.12. přijímáme objednávky na zahřívací trika (převlekovky) zn. TUTA. Pokud máte zájem, pište na info@slovanltm.cz. Uveďte velikost a jaké chcete mít jméno na triku.

Cena je cca 800,- Kč (bude upřesněna dle počtu objednávek).

zahr_triko

U15B_víkend

Ahoj zdecimovaný týme :-) .

o víkendu hrajeme jen v sobotu, na Kalichu od 10,00 a 12,00 s Jabloncem.

Sraz v 9,15 na palubovce, dresy jsou vzadu.

Nominace: Klupáková, Bisová, Vránová, Menčíková, Stachová, Hrubá, Dadejíková, Hubená

Hezký páteční den přejí

M+M

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 1 972
  • Posledních 7 dní: 11 558
  • Posledních 30 dní: 68 178
  • Právě teď: 10