Archiv autora

Velikonoční turnaj přípravek

Ve dnech 19. a 20.4. pořádá Slovan Litoměřice tradiční velikonoční turnaj přípravek. Zveme nejen rodiče a přátele, ale i ostatní fanoušky, aby přišli holky podpořit. Rozlosováno bude dle počtu zúčastněných.

Týmy, které jsou zatím přihlášené:

kategorie U9: Slovan Litoměřice, TJ Sokol Kladno, BC Kolín, Levharti Chomutov

kategorie U10: Slovan Litoměřice, TJ Sokol Kladno, Tygřice Borotín, Levharti Chomutov, Levhartice Chomutov

Krásný den všem

Váš Slovan

U14 čeká poslední turnaj EYBLu

O víkendu 22.-24.3. čeká naše čtrnáctky poslední turnaj Evropské ligy mládeže. Zalétáme do Estonska, do sportovního komplexu v obci Kuremaa, která je vzdálená asi 1800 km od našeho rodného městečka. Tentokrát se nám sešli všichni soupeři z první osmičky, takže to bude nejtěžší turnaj v této sezóně. O výsledky ale tolik nejde, pokusíme se zahrát co nejlépe, ale hlavně si užijeme náš zřejmě poslední euroligový výlet. Byla to pro holky obrovská zkušenost a zábava. Přilétáme už ve čtvrtek, ale zápasíme až od pátku. V pátek nastoupíme proti Finkám, týmu Tapiolan Honka a proti Lotyškám z Rigy, týmu BS Ridzene. V sobotu nás čeká běloruský celek Prinemanie a večer výběr z Finska West Coast All Stars. Na závěr nás v nedělním zápase čeká polský výběr Pomerania. Držte nám na dálku palce a myslete na nás.

Těšíme se

Vaše trenérky M+M

U14 si konečně připsaly důležitou výhru

Tým U14 se jen těžce vzpamatovává ze sezóny plné zranění a nemocí. Musíme to brát tak, že je velkým úspěchem pro holky, že si vybojovaly účast v extralize mezi nejlepšími týmy ČR a zároveň se jim podařilo i postoupit do ligy U15, protože byly prostě ve skupině nejlepší.

Máme za sebou jeden z nejtěžších víkendů, kdy jsme dohrávali proti silnému a sebevědomému celku ze Sadské, který patří určitě mezi favority na titul Mistryň ČR. Sadské vosy předvádějí rychlou, agresivní a kolektivní hru. Prohra 48:108 byla zasloužená, škoda, že vstupujeme do zápasů hodně špatně, hlavně v útoku se neumíme prosadit, přitom v poslední čtvrtině hrajeme proti stejnému soupeři a nasázíme jim 19 bodů. Hodně nám chybí Ebrtka hlavně ve čtvrtině, kde nemůže hrát Bísa a chybí nám doskoky na útočné i obranné polovině. Příliš se nám nedaří v odstupované obraně, která se s počtem 5-6ti hráček na tréninku prostě nenatrénuje. Na druhou stranu se nám zlepšila určitě střelba s delší vzdálenosti, škoda, že si nedokážeme vypracovat více střeleckých pozic. Střelecky se nejvíce se 17ti body prosadila Bětka, výborně zahrála, jako už tradičně, Bísa.

V sobotu jsme konečně urvali cennou výhru nad Tygřicemi z Českých Budějovic 89:61, a to jsme měli odjet v  počtu 7mi hráček. Na poslední chvíli nás zachránila výborně hrající Janička, která Tygřicím nasázela 16 bodů :-) , více dala už jen Bísa – 24 bodů. Nádherné 2 trojky zavěsila Kikča, která měla již při rozcvičování střeleckou trojkovou formu a i ostatní hráčky si zápas proti oslabeným Budějovicím užily a všichni hrály s velkou chutí. Škoda, že nemáme více takovýchto lehčích zápasů, které bychom zvládli v okleštěné sestavě a které by nám dodaly trochu sebevědomí.

V nedělním zápase proti starším Tygřicím se už  příliš nedařilo. Jde určitě o tým, který má extraligové parametry a proti takovým týmům nemůžeme ani očekávat lepší výsledky. Prohra 94:32 je vysoká, hodně špatně jsme odehráli 2. čtvrtinu zápasu, ale zase jsme mohli najít i světlé okamžiky, třeba neskutečných 18 bodů Bísy. Dobře zahrála opět Janička.

Někdy máme očekávání větší a jsme pak zklamáni z průběhu utkání, i předvedené hry. Faktem je, že máme smolnou sezónu a doufáme, že se do kvalifikace otřepeme a budeme hrát v pohodě a dobře, jak to holky umí. Děkujeme fanouškům, že holky podporujete už svou účastí v těchto nelehkých bojích a slibujeme, že bude zase líp :-) .

Připomínáme termíny kvalifikací do ligy U15: 18.-19.5. (1.kolo) a 1.-2.6. (2.kolo). Myslíme, že bychom měli být pořadateli prvního kola.

Mějte fajn dny

Vaše trenérky M+M

U17 na vítězné vlně a U11 výhra v turnaji

Začněme tentokrát našimi benjamínky. V sobotu nastoupily v plné sestavě proti děčínským Válečníkům a proti lovosickému dívčímu týmu. Oba zápasy s přehledem vyhráli. Holkám určitě pomohli posily, které hrají v kategorii U12, ale pochvalu si zaslouží za předvedený výkon úplně všichni. Je vidět, jak se holky zlepšují a jak si zápasy užívají. Děkujeme rodičům za úžasnou podporu a těšíme se na další basketbalové souboje :-) .

Holky U14 měly před sebou jeden z nejtěžších víkendů. Jednak jsme dohrávali zápas s vedoucím celkem extraligy Sadskou, a dále nás čekali hned první dva celky ligy U15. Sadským vosám jsme v pátek podlehli vysokým rozdílem, ale holky odehrály solidní poslední čtvrtinu zápasu. Výhry se holky dočkaly v sobotu, nad oslabeným celkem z Budějovic a tak se ta cesta do vzdálených Českých Budějovic vyplatila, ikdyž jsme se vrátili před půlnocí a druhý den nás čekal zápas s Tygřicemi Praha, Ten se odvíjel v podobném duchu jako ten páteční, jen s rozdílem, že se rozrostly řady nehrajících, zraněných a nemocných. Tým prochází velmi těžkým obdobím, neustále chybí 5-6 hráček a hrajeme ve velmi malém počtu. Před námi jsou už jen 2 zápasy ligy U15 a 4 zápasy extraligy U14, věříme, že se nám ještě něco podaří vyhrát, holky si to rozhodně zaslouží.

A tým podlehl v extralize U15 HB Basketu poměrně jednoznačným, 50ti bodovým rozdílem.

V lize U17 máme teď úžasnou sérii 5ti výher.Holkám se daří a  zápasy, které jsme v základní části prohráli o pár bodíků, teď umíme o těch pár bodíků zase vyhrát a to je fajn.

Přejeme všem, aby si co nejvíce užili poslední zápasy sezóny a mějte krásné, slunečné dny

Váš Slovan

U15_víkend

O víkendu hrajeme v sobotu v Budějovicích, zatím je začátek naplánován na 18,00. Odjezd by byl ve 14,00, abychom měli raději rezervu.

V neděli hrajeme v Jenči, od 12,00. Sraz bude v 10,00.

Hráčky: Beránková, Kalinová, Klupáková, Bisová, Stachová, Vránová, Týřová, Hrubá, Netáhlová, Krebsová; Menčíková?

Prosíme Ivču o organizaci dopravy.

M+M

U14_dohrávka se Sadskou

V pátek dohráváme se Sadskou, hrajeme od 18,15 v Sadské. Odjíždět budeme v 16,00 od kuřete.

Hráčky: Klupáková, Bisová, Menčíková, Vránová, Stachová, Týřová, Hrubá, Netáhlová, Krebsová, Vrátilová, Hubená, Lepší

Prosíme Ivču o organizaci dopravy.

M+M

U14_víkendové zápasy

V sobotu nás čeká Sparta Praha, hrajeme od 9,00 na Kalichu, v neděli Tygři Praha od 13,00. sraz vždy hodinu před utkáním.

Hráčky: Klupáková, Bisová, Stachová, Vránová, Týřová, Hrubá, Dadejíková, Netáhlová, Vrátilová, Hubená, Lepší

Krásný den všem

trenérky M+M

U15B_víkendové zápasy

Ahoj týme :-) ,

v sobotu hrajeme od 14,00. Sraz opět hoďku před zápasem. V neděli hrajeme od 9,00. Sraz stejně.

Pojďme si spočítat hráčky: Kalinová, Beránková, Bisová, Klupáková, Hrubá, Dadejíková, Stachová, v sobotu Janštová. Nezapomněla jsem na někoho? :-) Byla bych ráda, kdyby ano :-) .

Přejeme všem pěkný sváteční den

M+M

U14_tento týden

Dnes, v pondělí hrajeme od 17,15 odvetu se Slovankou. Sraz bude v 16,30, do 16,45 mají U15 trénink.

V pátek odjíždíme dohrát zápas na Sadskou. hrajeme od 18,15. Odjezd bude v 16,00 od kuřete.

Mám zamluvené velké auto, prosím Ivču o organizaci dopravy.

Díky a pěkný den všem

trenérky M+M

 

U14_trénink a zápasy na konci prázdnin

Ahoj holky,

v sobotu 23.2. máme trénink na Kalichu od 16,00-17,30.

V neděli 24.2. hrajeme se Slovankou venku, 25.2. doma na Kalichu.

V neděli hrajeme od 12,00. Odjíždět budeme v 10,15 od kuřete. Adresa haly: Hovorčovická 1281/11, Praha 8. V pondělí hrajeme od 17,15, Sraz bude v 16,30 na palubovce.

Prosím Ivču o organizaci dopravy v neděli.

Nominace: Klupáková, Menčíková, Vránová, Bisová, Týřová, Stachová, Ebertová, Dadejíková, Netáhlová, Krebsová, Vrátilová, Hubená, Hrubá?

Užijte si prázdniny)Vaše trenérky M+M

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 1 523
  • Posledních 7 dní: 13 540
  • Posledních 30 dní: 69 938
  • Právě teď: 6