Archiv autora

Víkend ve znamení patnáctek

U15 A výsledkově zvládly třízápasový víkend. Jak Louny, tak Kladno jsou podstatně vyšší a silnější, ale i při absenci dlouhých hráček (Anička a Verča) holky především na Kladně zvládaly v některých pasážích zápas velmi dobře, na Kladně i včetně solidního protiútoku. Celkový dojem je, že holky se výkonnostně zvedají. Především za výkon na Kladně lze tým pochválit jako celek.

U15B hrály ve velmi redukované sestavě, což jim zamezilo udělat lepší výsledky, ty ale nejsou zklamáním,některé hráčky B týmu prokazují stabilnější výkonnostní růst. Své zápasy prohrály především díky posledním čtvrtinám, kdy chyběly síly.

 

U13_zápas s Lovo

Ahoj,

zápas s Lovo budeme předehrávat ve čtvrtek 19.4. od 16,00 a 18,00 v Lovosicích. Je to kvůli republice. Nebudeme mít volnou hrací halu v Ltm. Pokud to půjde, odehrajeme to bez 07, kterým začne hned druhý den republika. Uvidíme dle aktuálního stavu.

Díky

M+M

U13_dnešní trénink odpadá

V pondělí 19.3. trénink odpadá. V úterý trénujeme již normálně.

M+M

SAUNA V LETOŠNÍ SEZÓNĚ

Saunování bude probíhat od 17,30-18,30.

26.3. 2018 – U14+U15 – celá pondělní tréninková skupina

9.4. 2018 – U11

16.4. 2018 – U13

 

Související obrázek

Zápasy uplynulého týdne

Začalo se opět hrát už v týdnu. Jako první nastoupily naše U13 na předehrávku zápasu s Děčínem. Potvrdily jednoznačnou roli favorita a oproti poslednímu zápasu se Slunetou to byl mnohem pohlednější zápas. Hrálo se hrubého času, utkání tak uběhla ve svižném tempu a konečné skore bylo 47:4 v prvním a 73:10 ve druhém zápase. Holky hrají kolektivní basket, a tak bylo k vidění pár skvělých akcí a někdy až moc přihrávek od našich „vrchních asistentek“. V obraně by nám slušel větší tlak na míč, zvlášť proto, že holky na to mají.

Ve čtvrtečním utkání porazily ženy B pražský celek HB Basket rozdílem 10ti bodů 60:50 a patří jim stále 4. příčka v 1. třídě Pražského přeboru.

V pátek jsme se sešli na Kalichu při přátelském utkání ligy U14 mezi našim a celkem a B celkem. A tým hrál tentokrát s velkou chutí a přehrál B tým jednoznačně 79:45. Na hřišti naprosto dominovala Tomiová, a to v jak obranné, tak útočné části hřiště. B tým nezahrál tak, jak umí, ztrácel hodně míčů a často nedokázal ubránit rychlé protiútoky soupeře. Sympatický byl výkon Menčíkové, která se dokázala prosadit s 16ti body i proti takto vyspělému soupeři.

V sobotu a v neděli jsme pak odehráli další zápasy ligy U14 proti pražské Slovance, a tentokrát zabodovaly oba naše týmy. Sobotní utkání patřilo k těm nejlépe odehraným týmu U14B, k vidění bylo obrovské nasazení a touha vyhrát za každou cenu. Byla to parádní jízda, klíčové hráčky Vránová, Menčíková, Ebertová a Bisová byly k nezastavení a do toho jim pomáhal celý tým, který předvedl neskutečný výkon. Hrálo se velmi rychle a agresivně. Soupeři chyběly některé klíčové hráčky, které hostují do extraligy, ale ani zbytek týmu nechtěl rozhodně prohrát. Vyhrávali jsem celý zápas, ale až v koncovce jsme začali soupeře jednoznačně přehrávat. Je to především tím, že výkon B týmu není postaven na 1-2 hráčkách, ale na kolektivní hře, a to je pro soupeře vždycky těžší ubránit. Tentokrát zafungovala i parádní podpora od fanoušků, která hnala holky dopředu. Konečný výsledek 66:41 nás potěšil.

Do nedělního utkání nastoupilo za A tým ligy U14 kvůli nemocem, zraněním a lyžáku pouze 8 hráček. Celé utkání bylo velmi agresivní a soupeř hrál na hranici faulu. V 5.minutě druhé čtvrtiny se naše hráčka po nesportovní chybě a technické (kopnutí do míče) musela odebrat do šaten. Zbylých 5 minut druhého dějství musel náš tým odehrát ve čtyrech. Hráčky na hranici sebeobětování tento úsek zvládly skvěle a udržely mírný náskok. V druhém poločase již určoval náš tým tempo hry a soupeře jasně přehrával. Holkám patří velký dík a pochvala, že se dokázaly s nepřízní osudu skvěle poprat a našly v sobě vnitřní sílu. Konečný stav utkání 78:57 to dokazuje.

A důvod k radosti měly i mladší dorostenky, které čekalo klíčové utkání v Karlových Varech. Po nevydařených posledních zápasech jsme s napětím očekávali, jak se zadaří. Holky sobotní utkání zvládly na výbornou a odvezly si vítězství 59:45. Velkou zásluhu na výsledku měly Sitárová a Badinková, které nastoupily i přesto, že jejich zdravotní stav nebyl 100%ní, ale i nasazení ostatních hráček bylo opět dobré a v takovémto trendu musíme pokračovat. V nedělním utkání proti Kladnu se zvítězit nepodařilo, ale prohra o 5 bodů (55:60) s vedoucím týmem play-outové skupiny nebyl špatný výsledek, zvlášť když chyběla skorerka Badinková. Výborně se dařilo podkošovým hráčkám Bisové a Mašíkové, které si připsaly 15 a 16 bodů.

Utkání žen s Plzní jsme kvůli nedostatku hráček přesunuli a nedělní utkání zrušil soupeř (Klatovy), který zároveň odstoupil ze soutěže 2. ligy ženy.

Venku začíná jarní počasí, přejeme vám, ať máte dobrou náladu a ať si to s námi užíváte.

Váš Slovan

U13_zítra sauna

Ahoj,

v pondělí 12.3.mají saunu U13. Trénink odpadá, sauníme se od 17,30-18,30.

Hezký den všem

Monča a Maruška

EYBL rozlosována

16.3. – pátek

10,30 x Rapla BS

16,30 – BC Tapiolan Honka

17.3. – sobota

9,00 x School 221

16,30 x SC Audentes

18.3. – neděle

9,30 x BS Riga/TTP

13,45 – ukončení turnaje

Týmy přihlášené na Velikonoční turnaj

Kategorie U9 – v pátek 30.3.:

1. TJ Slovan Litoměřice

2. BK Levharti Chomutov

3. BK Radotín

4. Sokol Kladno

5. BK Žďár nad Sázavou – ještě potvrdí

Kategorie U11 – v sobotu 31.3.:

1. TJ Slovan Litoměřice

2. BK Levharti Chomutov

3. BK Radotín

4. Varnsdorf

5. BSK Jičín

Uzávěrka přihlášek je do 12.3. :-) .

Přejeme všem krásné, březnoví,sněhem zaváté dny. Váš Slovan

U14B_zápas se Slovankou

V sobotu 10.3. hrajeme další zápas U14 se Slovankou. Hrajeme v 9,30. POZOR, hrajeme v Sadské. Adresa haly: K. Světlé 386, Sadská.

Odjíždět budeme v 7,30 od kuřete.

Nominace: Bisová, Menčíková, Vránová, Týřová, Ebertová, Beránková, Kalinová, Hasmanová, Hubená, Dadejíková.

Prosím Ivču o organizaci dopravy.

Díky M+M

U14B_páteční zápas

Ahoj holky, v pátek hrajeme v U14 proti áčku. Přijďte zase všichni, jako minule. Kdo nebude hrát, bude na stolku.

Hrajeme od 15,30. Sraz v 15,00 na palubovce.

Díky M+M

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 1 605
  • Posledních 7 dní: 15 443
  • Posledních 30 dní: 64 230
  • Právě teď: 5