U14_poslední zápasy základní části

Ahoj,

čekají nás poslední 2 zápasy v U14, potřebujeme alespoň 1 vyhrát :-) .

V sobotu hrajeme v Chomutově od 14,00. Odjíždět budeme ve 12,00 od kuřete.

V neděli nás čeká Most od 9,30. Odjíždět budeme v 7,45 od kuřete.

Nominace: Klupáková, Menčíková, Vránová, Bisová, Cermanová, Dadejíková, Hasmanová, Vrátilová, Krebsová, Hubená, Lepší

Prosím Ivču o organizaci dopravy.

Pěkný den

M+M

Šmoulinka CUP – 16.12.2018 (Litoměřice)

O víkend nás čeká poslední turnaj v letošním roce, budeme hrát v Kalich aréně a budeme rádi, pokud nás bude co nejvíce :-)

Tady je pořadí utkání:
9,00 – Litoměřice x Pastelka Mladá Boleslav
10,00 – Kralupy x Přeštice
11,00 – Pastelka Mladá Boleslav x Přeštice
12,00 – Litoměřice x Kralupy
13,00 – Kralupy x Pastelka Mladá Boleslav
14,00 – Litoměřice x Přeštice
15,00 – ukončení

Zatím máme potvrzené tyto hráčky: Sylva Bartošková, Bára Burešová, Johy Grindlerová, Naty Husárová, Didi Krejzová, Vanesa Nehybová, Adélka Pechatá, Kačka Pleyerová, Nika Svobodová, Maruška Stojanovová, Terka Šantorová, Amálka Šimralová, Naty Štíbrová, Stella Víšková, Eva Woznická, Maky Žáková

B+D

V sobotu na vítězné vlně a v neděli jsme to dotáhli

Dnes nemůžeme začít jinak, než skvělým postupem našich patnáctek do extraligy. V sobotním zápase si, dle očekávání, tým poradil se Slovankou 82:64 a v neděli pak fantasticky zvítězil nad USK Praha 66:61. Holky tak postoupily do extraligy U15 a v další části soutěže budou měřit síly s těmi nejlepšími v ČR. Že to nebude lehké, to je jasné, ale my přejeme holkám, ať si to hlavně užijí a gratulujeme k obrovskému úspěchu. První výjezd je čeká o víkendu 5.-6.1., a to do Ostravy a Havířova.

Dalším velkým úspěchem je postup našeho B týmu z nadregionální ligy do ligy U15. Sedm statečných bojovalo jak v sobotu, tak v neděli se Slavojem Český Brod  a USK B. Protože je B tým tvořen pouze z hráček U14, je postup do ligové části soutěže obrovským úspěchem. Teď už je čekají nelehcí soupeři, ale o víkendu holky ukázaly, že se nebojí vůbec ničeho :-) . První výjezd bude 5.-6.1. do Karlových Varů a Plzně. Věříme, že se holky dají přes vánoční svátky zdravotně dohromady a od ledna vlítnou do obou svých soutěží s velkou parádou. Příští týden rozhodne o tom, jestli budou stejně úspěšné jako holky U15 a postoupí do extraligy U14. Držíme jim palce.

Skvělý byl sobotní den i pro naše U19, které si odnesly zaslouženou výhru nad Aritmou Praha 67:32. Výhru už jsme rozhodně potřebovali. V nedělním zápase chybělo trochu basketbalového štěstí a smolně jsme prohráli rozdílem 3 bodů 41:44 se Slovankou Praha.

V kategorii U13 jsme hostili na Kalichu Liberec, z vítězství se 2x radoval soupeř, ale ve druhém zápase se holky přiblížily na rozdíl pouhých 7mi bodů. Výsledek prvního zápasu 33:51 a druhého 41:48.

A naše nejmenší holčičky odjely nabírat další basketbalové zkušenosti do Děčína. Zahrály výborně a tak se 2x zaslouženě radovaly z vítězství. S Děčínem B vyhrály holky 41:19 a s Mostem 52:19.

Děkujeme všem za podporu a přejeme nádherný předvánoční čas.

Váš Slovan

 

Týmu U13 se v neděli proti TJ Lokomotiva Liberec příliš nedařilo

I přes velkou snahu a bojovnost až do posledních vteřin se nám nepodařilo ani v jednom utkání soupeře z Liberce porazit. Bohužel naše hráčky stále zbytečně ztrácejí spoustu balónů a také neproměňují 100% příležitosti, ale s tím já jako trenér tak nějak počítám. Co je pro mě ale naprosto nepochopitelné je laxnost některých hráček v obraně a neochota bojovat o každý volný míč. Některé bojují do posledních sil, dávají do hry obrovskou energii, na lavičce brečí únavou a naopak některé hrají pouze v úsporném režimu, slovo bojovnost je pro ně cizí a na lavičce se velmi dobře baví. A pak je tu ještě jedna, která na lavičce klidně řekne, že jí to vůbec nebaví a už nechce hrát! Co k tomu dodat.

TJ Slovan Litoměřice : TJ Lokomotiva Liberec     33:51 (8:16, 19:27, 25:39)

TJ Slovan Litoměřice : TJ Lokomotiva Liberec     41:48 (13:6, 23:20, 33:30)

K tradičním oporám týmu Vrátilové, Kloučkové a Zichové se po zranění přidala i Hubená a pochvalu si zaslouží i Anička Dlouhá, která měla v obou utkáních obrovskou střeleckou smůlu, ale v obraně získala spoustu míčů a její bojovnost byla příkladná.

 

Zveme vás do kina na Čertí brko – extra promítání pro fanoušky Slovanu

U15B_vzhůru do dalších bojů

V sobotu nás čeká utkání s Českým Brodem. Hrajeme od 11,00 a 13,00.

Adresa haly: Komenského 516, Český Brod

Odjezd od kuřete v  8,50. Mám k dispozici velké auto, tak mohu holky pobrat + stačilo by 1 auto.

Mohli byste si napéct cukroví, umýt okna a tak.

Ivčo, zjisti, prosím, kdo chce jet.

Nominace: Bisová, Vránová, Klupáková, Menčíková, Stachová, Hasmanová, Dadejíková, Janštová

V neděli hrajeme s USK ve 12,00 a 14,00.

Adresa haly: Šantrochova 2/1800, Praha 6

Odjezd od kuřete v 10,00

Nominace: Bisová, Vránová, Klupáková, Menčíková, Stachová, Hasmanová, Dadejíková

Hezký předvánoční čas přejeme

M+M

U11 v sobotu, 8.12. do Děčína

V sobotu, 8.12. vyrážíme na turnaj U11 do Děčína.

BK Horejsek Děčín B - TJ Slovan Litoměřice 08.12.2018 09:00
TJ Slovan Litoměřice - BK Baník Most 08.12.2018 10:30

Na turnaj se zatím nahlásily: Barča Burešová, Anička Dlouhá, Johanka Grindlerová, Nikča Kekrtová, Didi Krejzová, Adélka Pechatá, Nela Stachová, Maruška Stojanovová, Nika Svobodová, Terka Šantorová, Amča Šimralová, Naty Štíbrová, Eva Woznicka, Markéta Žáková

Odjezd v 7:30 od „kuřete“. Doprava, kdyby někdo měl problém, že se nevejde, tak se i ozvěte. Díky

Prosíme o další potvrzení, Barča+David M.

 

U10 Šmoulinka CUP – neděle, 2.12.2018

O víkend vyrážíme na další turnaj do Prahy (Slovanka). Zatím máme potvrzené tyto hráčky: Sylva Bartošková, Barča Burešová, Hanka Gaudesová, Kája Hodysová, Naty Husárová, Didi Krejzová, Vanesa Nehybová, Adélka Pechatá, Maruška Stojanovová, Nika Svobodová, Terka Šantorová, Naty Štíbrová, Stella Víšková, Eva Woznická

Odjezd bude v 8:15 od „kuřete“, případně sraz na místě v 9:00.

doprava: Šantorovi+Pechatí (Terka, Adélka), Husárovi (Natka – sólo), Burešovi+Nehybovi (Barča, Vanesa), Wozničtí (Evča+2místa), Stojanovovi (Maruška – sólo), Štíbrovi/Čapkovi (Naty – sólo), Bartoškovi (Sylva – sólo), Krejzovi (Didi -sólo), Hodysovi (Kája + 2 místa?), Víškovi (Stella+Hanka)

Na turnaj U11 (Děčín, 8.12.) se zatím nahlásily: Sylva Bartošková, Lucka Dvořáková (50:50), Johanka Grindlerová, Didi Krejzová, Nika Svobodová, Amča Šimralová,Naty Štíbrová, Eva Woznicka, Markéta Žáková

Prosíme o další potvrzení, Barča+David M.

U14_víkendová utkání

V pátek nás čeká dohrávka s Mostem, od 16,30 na Kalichu. Sraz je v 15,45, do 16,00 mají trénink dorostenky.

Nominace: Menčíková, Klupáková, Bisová, Vránová, Cermanová, Stachová, Hrubá, Dadejíková, Krebsová, Lepší + pokud bude zdravá Hasmanová

V sobotu změříme síly s první Spartou, a to od 10,00. opět na Kalichu. Sraz bude v 9,15 na palubovce.

Nominace: Menčíková, Klupáková, Bisová, Vránová, Cermanová, Stachová, Hrubá, Dadejíková, Hubená, Vrátilová+ pokud bude zdravá Hasmanová

Užijte si volný čtvrtek, a v pátek a v sobotu to roztočíme.

Těšíme se M+M

U14_skvěle odvedená práce v NRL U15

Nemůžeme než pochválit holky za předvedený výkon v sobotních zápasech NRL U15. Čekal nás těžký soupeř z Jablonce, navíc ke zraněné Zuzce a Silvě se přidalo zranění Ebrtky a tak jsme nevěděli, jak nakonec holky 2 náročná utkání po sobě odehrají. A odehrály je s hlavou zdviženou. Naším cílem bylo vyhrát první utkání, což se nám povedlo a my měli velkou radost. V úvodních pasážích zápasu jsme byli jasně lepší, soupeřky jsme přehrávaly a ty se hodně trápily se střelbou ze střední vzdálenosti. Ke konci se Jablonci zadařilo pár pěkných akcí a nebezpečně se přiblížily „na dostřel“, ale holky si zkušeně koncovku pohlídaly, hrály dlouhé útoky a nedaly tak soupeři možnost dorovnat. Výhra o 4 body byla zasloužená. Ve druhém zápase již bylo znát, že nám trochu ztěžkly nohy, v útoku jsme ještě předvedli poměrně dobrý výkon, ale v obraně už jsem byli všude trochu později, než jsem měli být a tak jsme drželi s Jabloncem krok jen do 1.půle. A ikdyž se holky snažily nic nevypustit, už to nějak nešlo. Holky, byly to solidně odehrané z zápasy. Děkujeme za přístup a fanouškům za podporu.

Mějte fajn dny

Vaše trenérky M+M

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 1 867
  • Posledních 7 dní: 11 460
  • Posledních 30 dní: 68 114
  • Právě teď: 6