KRAKOŽ – ROZLOSOVÁNÍ

Rozlosování zápasů

Pá, 20:00 Kralupy vs. Slovan Ltm

So, 12:00 Slovan Ltm vs. Kladno U19

So, 15:00 DBaK U19 vs. Slovan Ltm

So, 19:00 Slovan Ltm vs. Chomutov

Ne, 8:00 DBaK U17 vs. Slovan Ltm

Ne, 11:00 Slovan Ltm vs. Kladno U17

Nábor nových hráček (r. 2007-2012)

Nábor nových hráček (r. 2007-2012) Slovanu Litoměřice se koná v pondělí, 10.9. a ve středu, 12.9. od 17:00 v tělocvičně ZŠ Havlíčkova. V případě jakýchkoliv dotazů pište na adresu: info@slovanltm.cz nebo volejte 774 960 987 (Monika Matušková). Těšíme se na vás.

tréninky 2018/2019

Rozpis tréninků pro sezónu 2018/2019, začínáme již zítra :-)

 

U14_info k turnaji v Kyjově

Ahoj rodičové, hráčky. Do Kyjova pojedeme v pátek, 7.9.. Turnaj potrvá do neděle.

Účastníci: Jiskra Kyjov, OP Prostějov, KP Brno, Sokol Lanžhot, BK Žďár nad Sázavou, Slovan Litoměřice

Přihlášené hráčky: Bětka, Kikča, Bísa, Emča, Kája, Ebrtka, Hubeňour, Zuzka, Silva, Sára, Káťa, Lepšanda, Anežka; nemůže jet Domča a Janička

Z rodičů: Ivča, Radek, Péťa; takže odjezd nebude problém.

Pokusím se domluvit, abychom začali pozdější zápas a odjížděli v pátek až až po škole, ve 13,30.

 

Soustředění – den první; indiánský kmen dorazil

Zpráva z tisku: Při svém putování překročil záhadný kmen Slovanioxů bájnou řeku Labe a stanul na jeho břehu, kde bude teď několik dnů bivakovat. O tomto kmeni není příliš mnoho dostupných zpráv, zatím se jeví jako kmen poklidný, bez snahy zaútočit. Ale, kdo ví…. Skupina mladých, rychlých a krásných indiánek je vedena náčelnicí Velkou Medvědicí a její dcerou Malou Medvědicí. Původně zvažovala rada starších označení Moudrá Medvědice a Blbé Medvídě, ale to se neujalo. Celá družina není početná, objevují se v ní typická indiánská jména jako BÍLÁ HOLUBICE, LEHKÝ VÁNEK, DIVOKÁ ANTILOPA, PŮVABNÁ LAŇ, ČERNÁ LABUŤ, KŘEHKÁ KOPRETINA, ZÁŘIVÁ POLÁRKA, BYSTRÁ LIŠKA, MRŠTNÁ LASIČKA, DRAVÁ ŠTIKA, JARNÍ DÉŠŤ, ŠŤASTNÁ DUHA, NOČNÍ MOTÝL, RANNÍ ROSA, TŘPYTIVÁ VÁŽKA A LETNÍ BOUŘKA

Zpráva od Velké Medvědice:

Naši rudí přátelé, my vám najít moc pěkná místa u velká řeka, moci za námi vy přijet, až měsíční svit olíznout list stará vrba, takže v pátek. Bílá tvář nebýt vítána, vy muset obličej pomalovat na porada válečníků a mít aspoň jedno pírko. Vy muset vymyslet své jméno a to vy přišpendlit na sebe, ať to každý vidět. Indiánská strava nebýt náročná, stačí kus ulovené zebry, bizona nebo antilopy. Vy nedivit, když se my někdy neozývat, my sbírat pírka a brka, takže my někdy nesmět mít telefon celý den nebo my nesmět promluvit třeba 6 hodin. Já, Velká Medvědice být už stará, tak já hledat svoji nástupce. Indiánka, která nasbírat nejvíc pírek, být nová náčelnice kmene. Vy poznat, kdo dobrá podle počet pírek. Kdo velká nepořádek, málo žlutých pírek, kdo velká uklíznice, ta hodně žlutých pérek. Vy nebát, my usínat dobře, protože my mít lapače zlých snů, které my samy nakreslit.

Tak zase zítra, vy myslet na nás :-)

 

Termínovka na příští sezónu

Ahoj fanoušci, tady je termínovka na další sezónu: terminovka.

Přejeme všem pohodovou druhou polovinu prázdnin a těšíme se v září opět na shledanou :-) .

Váš Slovan

Ukončení basketbalové sezóny je za námi

V sobotu se sešli příznivci litoměřického Slovanu, aby se rozloučili s uplynulou sezónou. A bylo to opět rozloučení ve velkém stylu :-) . Oceňovaly se všechny kategorie, od těch nejmenších až po ženy a hráčky, trenéři a fanoušci se skvěle bavili do pozdních hodin.

V letošní sezóně jsme nastoupili ve 12ti soutěžích a až na občasné neúspěchy, které ke sportu  prostě patří, to byla sezóna plná pěkných sportovních zážitků, plná emocí a vydařených utkání.

Nejdříve jsme si představili naše nejmenší, přípravku pod vedením Barči Vránové, Lenky Skanderové a Zdeňka Nováka. Holky se s basketem teprve seznamují a připravují se na své první velké zápasy. Absolvovaly v posledních dnech několik zápasů a bylo vidět velké nasazení a chuť bojovat. Účastnily se velikonočního turnaje v Litoměřicích a Mini tygr Cupu v Praze. Tým se již setkal i se zahraničním soupeřem, s německým týmem Chemcats. Přejeme jim, aby jim seznamování s basketem přinášelo jen samou radost a aby poznaly nové kamarádky.

První oceňovanou kategorií byly U11. Tento tým pod vedením Petra Krupky a Šárky Dlouhé trénuje 2.rokem. Holky obsadily v Oblastním přeboru 2.místo. Stříbrné medaile si přinesly domů z velikonočního turnaje v Litoměřicích. Na republikovém finále obsadily holky 10.místo po strhující výhře nad ústeckou Slunetou.  Nejužitečnější hráčkou týmu v sezóně 2017/2018 se stala Klárka Lepší. Skokankou roku byla zvolena Nikolka Kekrtová. Nejúžasnějším fanouškem týmu byla Simona Suchá.

Další vyhlašovanou kategorií byl tým U12. Ten pod vedením Moniky a Marušky Matuškových zvítězil v Oblastním přeboru Severních Čech. Na republice obsadil 11. místo po nádherném zápase s domácím týmem z Klatov. Nejužitečnější hráčkou týmu se v této sezóně stala jeho kapitánka Anežka Hrubá a skokankou roku Klárka Hubená. Jako nelepší fanoušek byl vybrán a po zásluze oceněn Mojmír Dadejík.

Jedním z nejúspěšnějších týmů klubu byl v loňské sezóně tým U13. Pod vedením trenérské dvojice Moniky a Marušky Matuškových (a za nemalého přispění kondičního trenéra Kuby Novotného) vyhrály holky naprosto suverénně Oblastní přebor. V celorepublikovém srovnání se drží mezi předními týmy ČR, skončily na krásném 6. místě. Své zkušenosti tým sbíral i za hranicemi České republiky. Jako první tým Slovanu se zúčastnil Evropské ligy mládeže a dostal se do finálové osmičky turnaje. Jako B tým skončil v lize U14 na 4.místě skupiny B. Trofej pro nejužitečnější hráčku si odnesla Kája Bisová a jako skokanku týmu vybraly trenérky Káťu Ebertovou. Jako nejskvělejší fanynka týmu byla tentokrát vybrána Bára Vránová za neúnavnou podporu nejen hráček,ale i trenérek, za což ji děkujeme moc.

Jako další se nám představil tým U14 pod vedením trenérů Martina Chmela, Martina Markvarta a Tomáše Hrubého. Mají za sebou trochu smolnou sezónu, nepodařil se jim postup do extraligy mladších žákyň, ačkoliv tým kvalitativně na účast mezi nejlepšími určitě má. Suverénně tak vyhrál ligu skupiny B. Vše si holky vynahradily postupem do ligy U15, když po nádherném zápase s Karlovými Vary postoupily z 1. kola kvalifikace. Na velikonočním turnaji v Klatovech obsadily holky 5.místo. Během uplynulé sezóny udělal tým obrovský pokrok a my se těšíme na jejich zápasy v příští sezóně. Nejužitečnější hráčkou sezóny byla Naty Tomiová a hráčkou s největším zlepšením po zásluze Johanka Chvojková. Fanynka týmu Věrka Šálková se z ukončení sezóny omluvila, ale věříme, že ji získaný titul potěšil :-) .

Týmy v kategorii U15 jsme měli hned 2, A tým pod vedením Martina Chmela a Tomáše Hrubého obsadil 1. místo v Nadregionální soutěži,když se holkám nepodařilo probojovat se mezi ligové týmy a B tým pod vedením Rainy Smith nakonec skončil na 6. místě. Nejlepší hráčkou U15 se stala Káťa Petržilková a skokankou roku Klárka Karterová. Fanoušek týmu Tonda Petržilka projevil ohromnou radost.

Tým U17 pod  vedením trenéra Davida Matušky udržel ligu pro další sezónu, skončil na 5. místě. Na mezinárodním turnaji v Belgii získaly holky bronzové medaile. Velký podíl na úspěchu týmu měla její nejužitečnější hráčka Naty Badinková. V kategorii U17 jsme místo skokanky roku vyhlašovali srdcařku týmu, tou se stala Verča Bisová. Fanynkou týmu byla oceněna Radka Badinková.

Tým U19 skončil pod vedením Davida Matušky na 5. místě dorostenecké ligy. Na ukončení sezóny docházely holky tak nějak postupně, ale jsme rádi, že mezi nás ještě zavítaly. Nejužitečnější hráčkou týmu byla v uplynulé sezóně Lucka Mühlfeitová, která se také mohla pochlubit nejlepší docházkou během celé sezóny. Srdcařkou týmu byla vyhlášena Gába Tmějová.

A nakonec se představily naše ženy. V uplynulé sezóně jsme hráli 2 soutěže, 2. ligu žen a B tým složený především z vysokoškolaček, studujících v Praze, nastupoval v Přeboru Prahy. A tým se umístil pod vedením trenéra Martina Chmela na 5. místě, B tým pak skončil pod „vedením“ Marušky Matuškové na krásném 3. místě. Nejlepší hráčkou týmu se stala Raina Smith.

Poslední jmenovaná předala pomyslnou štafetu nejužitečnější hráčky klubu své nástupkyni Lucce Mühlfeitové.

Děkujeme všem, kdo pro nás krásný večer plný úsměvů a dobré nálady připravili. Děkujeme výboru Slovanu za další vydařenou akci.

Přejeme všem super prázdniny, nezapomínejte sportovat, ale i odpočívat. Užijte si to a v září se zase setkáme na palubovkách domácích i venkovních a u různých příležitostí.

Kompletní fotodokumentace z ukončení sezóny je zde: http://monim.rajce.idnes.cz/2018_ukonceni_sezony/

Jsme tu  pro vás

Váš Slovan

Sportem ke sblížení

Slovan Litoměřice se stal úspěšným žadatelem z evropských dotačních fondů -Euroregionu Labe. Společně s německým týmem z Chemnitzu tak uspořádá několik společných sportovních setkání, které  budou přínosné pro oba spřátelené kluby. Budeme mít možnost porovnat naše výkony s výkony stejně starých chemnitzkých koček. První část projektu „Sportem ke sblížení“ se rozběhne již tento víkend. Zavítají k nám hráčky kategorie U14 a U10 (v příští sezóně U15 a U11) a sehrají řadu utkání. Zúčastní se také basketbalového minikempu, který společně, stejně jako celý program, připravili Martin Chmel, David a Monika Matuškovi. Kempu se zúčastní i Raina Smith, hráčka ženského A týmu, která se vrací z Ameriky, aby mohla při nabitém programu asistovat. Vše bude probíhat v Kalich Aréně o tomto víkendu, 15.-17.6.. V rámci projektu jsme uspořádali turnaj kategorie U14, na kterém kromě Chemcats přivítáme ústeckou Slunetu. Pro kategorii U10 jsme připravili utkání s našimi týmy, v sobotu se utkají s nově vznikajícím týmem U10 a v neděli se staršími holčinami U11.

Tím ale společný projekt nekončí,  další fází je účast kategorií U17 a starších na srpnovém minikempu v německém Chemnitzu a na závěr společný kemp pro kategorie U14 a U12 (v příští sezóně), ten by měl proběhnou v lednu příštího roku také u německých přátel.

Věříme, že celý projekt bude pro hráčky a trenéry z obou stran hranic přínosem, a to nejen po sportovní stránce.

Sobotní zápasový program:

9,00-10,30 -zápas Chemcats U14 x Sluneta U14

10,30-12,00 – zápas Chemcats U10x Slovan Ltm U10

12,00 – 13,30 – zápas Sluneta U14 x Slovan Ltm U14

14,30 – 16,00 – zápas Chemcats U14 x  Slovan Ltm U14

Nedělní zápasový program:

9:00 – 10,30 Chemnitz U10 x Slovan U11

11:30 – 13,00 Slovan U14 x Chemnitz U14

Přijďte nás podpořit, zafandit nebo se jen podívat, všichni jste srdečně vítání.

Jsme tu pro vás

Váš Slovan

Slavnostní ukončení basketbalové sezóny 2017/2018

Zveme všechny hráčky, trenéry, rodiče a fanoušky dívčího litoměřického basketbalu na ukončení sezóny Slovanu Litoměřice. Čeká nás vyhlášení nejužitečnějších hráček všech kategorií. Připraven je výletní vláček na Slovaní cestu městem, soutěže pro malé i velké basketbalistky a nafouknuté překvapení :-) . Občerstvení a pití je zajištěno. Přineste drobné pohoštění na stůl. Basketbalová tématika vítána :-) . Těšíme se na vás.

TYGR minicup U10

V sobotu 2.6. a  v neděli 3.6. vyjely naše nejmladší holčičky, které v drtivé většině začaly s basketbalem v letošní sezóně, na svůj první velký turnaj do Prahy, Radotína. Cílem účasti bylo sbírání zkušeností a zjištění, kde bychom chtěli a snad i mohli za rok „herně“ být. Náš tým byl na turnaji úplně nejmladší (byl složen z hráček převážně ročníku 2009 a 2010, měli jsme s sebou i jednu hráčku ročníku 2011 a jednu 2012) a zjevně nejméně zkušený. Turnaje se zúčastnilo celkem 18 týmů (r. 2008 a ml.), dívčích týmů tam bylo 6, 2 týmy byly smíšené a ostatní týmy byly chlapecké. Výsledky pro nás nebyly podstatné, spíše snaha a píle našich hráček, která se utkání od utkání zlepšovala, a to bylo to nejdůležitější. Do turnaje nastoupily tyto hráčky: Folbrechtová Kateřina, Stachová Nela, Bartošková Sylvie, Dvořáková Lucie, Hodysová Karolína, Pechatá Adéla, Stojanovová Marie, Šantorová Tereza, Víšková Stella, Woznicka Eva, Zemanová Anna, Grindlerová Johanka, Svobodová Nika, Tumová Julie, Galiová Matylda Bella. Nejlepší hráčkou týmu byla vybrána Adélka Pechatá a úplně nejmladšími hráčkami turnaje byly Tylda Galiová a Julča Tumová.
Tým U10 čeká za 14 dní ještě odehrání přátelského utkání proti Chemnitz Cats (U10) v Litoměřicích a další utkání budou od září.

Týmy mini a přípravky (U8-U13) se budou ještě doplňovat z náboru nových hráček, který probíhá průběžně celý rok. Ve středu, 6.6.2018 od 17:00 v ZŠ Havlíčkova proběhne ukázkový trénink pro nové zájemkyně. Nábor je zaměřen hlavně na hráčky r. 2008-2012, ale přijít mohou i další, určitě si s nimi poradíme :-)

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 1 854
  • Posledních 7 dní: 12 464
  • Posledních 30 dní: 39 300
  • Právě teď: 7