U14B_víkendové zápolení

V sobotu jsme odehráli velmi pěkné utkání s Nuslemi, škoda jen, že pro nás nebylo výsledkově trochu příznivější,protože žádná velká převaha soupeře se tentokrát nekonala. Do zápasu jsme vstoupili daleko aktivněji, dařilo se nám střelecky a po odehraných 4 minutách hry jsme vedli 9:3. Soupeř se sice zkoncentroval, ale výsledek po 1. čtvrtině 13:18 nebyl špatný. Do druhé čtvrtiny jsme vlítli po hlavě a vyhráli ji 14:9. Skóre po půlce bylo tedy vyrovnané. A pak přišla 3. čtvrtina, trochu jsme si to mysleli, že bude nejtežší, ale doufali jsme, že se nám podaří soupeře udržet na solidním „dostřelu“ a že holky budu mít dostatek sil zabojovat v posledním úseku hry. To se ale nepodařilo, naše útoky byly hodně rychlé, střely nepřipravené, doskok špatný a tak jsme lítali z jedné strany na druhou a bohužel i dostávali jeden koš za druhým. Fajn bylo to, že v posledním úseku hry, kdy už mohly holky nastoupit v plné síle, jsme vyhráli 17:11. Nádherný zápas měla a stoupající formu potvrzuje Bětka, která byla se 17ti body nejen nejlepší střelkyní, ale která odvedla neskutečně mnoho práce v obraně i při tvorbě hry. Výborně hraje poslední zápasy i Kikča, která se prosazuje v podkošových soubojích, hraje výborně zády ke koši a získává největší množství faulů. Nepostradatelná v obraně je Bísa, která důsledně odstupuje a tím zamezí velkému množství snadných košů. Výkonnostně nahoru jdou určitě Eliška s Luckou.

V nedělním utkání toho nelze moc zhodnotit, šlo spíše o střelecký trénink.

Holky, jen tak dál, já vím, že by to chtělo ještě nějakou výhru, ale máte na to, tak pojďme vyhrát v posledním kole. Čeká nás Jablonec a Brandýs.

Díky fanouškům za podporu

Vaše trenérky M+M

U14_víkend

V sobotu nás čeká zápas s Nuslemi. Hrajeme od 16,00. Adresa haly: Na Květnici 700/1a, Praha 4.

Odjezd bude ve 14,00 od kuřete.

Prosím Ivču o organizaci dopravy.

Nominace: Klupáková, Bisová, Menčíková,Vránová, Týřová, Hasmanová, Beránková, Kalinová, Franková

V neděli hrajeme doma s Porgem Praha. Nominace je stejná s tím, že pošetříme Zuzku s Ebrtkoou, aby mohly hrát odpoledne důležité zápasy v Mostě.

Přejieme všem krásné jarní dny plné pohody.

M+M

SAUNA V LETOŠNÍ SEZÓNĚ

Saunování bude probíhat od 17,30-18,30.

26.3. 2018 – U14+U15 – celá pondělní tréninková skupina

9.4. 2018 – U13

16.4. 2018 – U11

 

Související obrázek

U14B_zápas se Slovankou

V sobotu 10.3. hrajeme další zápas U14 se Slovankou. Hrajeme v 9,30. POZOR, hrajeme v Sadské. Adresa haly: K. Světlé 386, Sadská.

Odjíždět budeme v 7,30 od kuřete.

Nominace: Bisová, Menčíková, Vránová, Týřová, Ebertová, Beránková, Kalinová, Hasmanová, Hubená, Dadejíková.

Prosím Ivču o organizaci dopravy.

Díky M+M

U14B_páteční zápas

Ahoj holky, v pátek hrajeme v U14 proti áčku. Přijďte zase všichni, jako minule. Kdo nebude hrát, bude na stolku.

Hrajeme od 15,30. Sraz v 15,00 na palubovce.

Díky M+M

U14B_pondělní výlet do Prahy

V pondělí 19.2. nás čeká další dohrávka v lize U14, a to s týmem Porg Basketu.

Adresa haly:  ZŠ a Gymnázium Nový Porg, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4

Hrajeme v 17,00, odjíždět budeme v 15,00 od kuřete.

Nominace: Menčíková,Vránová, Klupáková, Bisová, Ebertová, Beránková, Týřová, Vrátilová, Dadejíková, Hubená, Krebsová

Poprosím Ivču o organizaci dopravy.

Krásné mrazivé dny přejeme

U14B_reportáž z Brandýsa a Jablonce

V týdnu a v sobotu odehrály starší minižákyně další 2 utkání v lize U14. V týdnu v Brandýse a v sobotu v Jablonci. Bohužel jsme ani v jednom utkání nebyli kompletní a absence hned několika hráček se na výsledku trochu podepsala, rozhodně ale ne na výkonu. Ten byl totiž v obou utkání více než odhodlaný. Vždyť do Jablonce nás vyjelo jen 8, což je minimální množství v U14 soutěži.

Ale nejprve se poohlédneme za zápasem s Brandýsem. První čtvrtinu jsme prohráli vysoko 27:4. Nebylo to tak, že by se hrálo pouze na 1 koš a že bychom neměli střely, ale soupeř měl v 1. pětce obě klíčové hráčky a s tím jsme si úplně nedokázali v obraně poradit. Měli jsme hodně střel, ale mírně nakloněný koš na naší půlce nám nepřál, naopak soupeřkám na druhé straně padalo snad úplně vše. K obrovskému obratu došlo v dalších čtvrtinách. Holky nešly v dalším průběhu zápasu s hlavou skloněnou a dokázaly nepříznivý vývoj utkání obrátit na druhou stranu. Najednou se začalo dařit i nám, vyšlo pár pěkných akcí. Opět a znovu začala fungovat dvojice Ebrtka-Kikča, a byly ve formě, na kterou jsme zvyklí. Vždyť dohromady taky nastřílely neskutečných 40 bodů (info ze zápisu, možná tam bylo o nějaký bodík míň, ale určitě jich bylo dost). Ale rozhodně to nebylo jen o nich. Bísa výborně pracuje v odstupované obraně a holky se na ni můžou spolehnout. Stejně tak Domča je skvělá a soupeře překvapuje svým maximálním zrychlením. Výborný zápas měla i Lucka, myslíme, že nejlepší v sezóně, alespoň s týmem U14. Hodně pomohly i Hubeňour s Emou, Hubeňour hlavně při vyvezení míče a Emča svými obětavými zákroky v obraně. A za zmínku rozhodně stojí luxusní Kikči obrátka zakončená košem. Kdo ji neviděl, o mnoho přišel.

V sobotním zápase proti Jablonci se zápas vyvíjel trochu jinak, Jablonec byl pro nás těžším soupeřem a vzhledem k tomu, že nás jelo jen 8, očekávali jsme, že to bude pro holky hodně náročný zápas. To sice byl, ale ačkoliv musely odehrát „své“ čtvrtiny bez střídání, nasazení v zápase bylo opět příkladné a soupeřkám holky nedarovaly nic zadarmo. Za výsledek 59:87 se určitě nemusíme stydět. Tým byl navíc posilněn o Bětku, která zaznamenala velké množství zisků, ale bohužel také faulů :-) . Vstup do zápasu byl podobný jako v Brandýse, ale holky zabojovaly a kromě první čtvrtiny a závěru utkání sehrály vyrovnanou partii. K vidění byl rychlý basket. Škoda ztrát z nepřesných přihrávek a bolestí zůstává nízká úspěšnost trestných hodů. Výborný a svůj první ligový zápas odehrála Kája, která kromě 9ti bodů získala velké množství faulů. 3 hráčky se také dostaly nad hranici 10ti bodů – Kikča, Ebrtka a Domča. A pokud jsme v prvním zápase vyzdvihli Kikči průnik do koše, tak v zápase proti Jablonci nás dostalo Ebrtky excelentní prohození míče za zády. A z takových momentů má prostě trenér radost. Jen škoda, že se nám teď v sérii vyrovnaných ligových zápasů nedaří v nějakém uspět a dotáhnout ho do vítězného konce. Holky by si to určitě zasloužily. Na druhou stranu prohry o pár bodíků v kategorii starších děvčat tak trochu vítězstvím jsou. Nemyslíte?

Děkujeme všem za podporu a těšíme se na další vyrovnané ligové boje.

Vaše trenérky M+M

U14B_sobotní zápas v Jablonci

V sobotu hrajeme v Jablonci od 12,00. Odjíždět bude každý sám, sraz bude v 11,00 před tělocvičnou.

Zatím to vypadá na sestavu: Klupáková, Menčíková, Ebertová, Vránová, Týřová, Beránková, Kalinová, Vrátilová, Dadejíková, Krebsová.

Po své ose pojedou: Klupákovi, Kalinovi, Týřovi, Vrátilovi, Vránovi s Ebrtkou, u těch dopravu neřešíme(=6 hráček). Autem pojedou určitě Menčíci (Domča + Bery) a Dadejíci (Emča + Kája).

ADRESA HALY: SH SOŠOŘ , Podhorská 54, Jablonec nad Nisou

Zítra trénink všech dohromady od 16,30-18,00.

Mějte se fajn

M+M

Money, money, money, must be funny…. příspěvky sezóna 2017/2018

PŘIPOMÍNÁME PLATBU PŘÍSPĚVKŮ ZA 2. POLOLETÍ

Milí rodičové, je tu čas na platbu příspěvku, zůstávají v nezměněné výši:

3.500 Kč/rok (hráčky r. 2006 a ml.), 4.500 Kč/rok (hráčky r. 2005 a starší), 3.000 Kč/rok (hráčky hrající pouze 2.třídu PP). Úhradu provádějte bezhotovostně na účet 275100262/0300 u ČSOB, pokud bude někdo vkládat na pokladně musí použít účet 123030162/0300 u ČSOB. Termín úhrady čl. příspěvků: 1. část (min. 50%) do 31.10.2017, 2. část (zbytek) do 31.1.2018.

Přejeme všem krásné mrazivé dny

 

U14B_o víkendu doma x Slovance

Hrajeme pouze v neděli, od 13,00. Sraz ve 12,15 na palubovce. Kvůli lehce okleštěné sestavě do zápasu zasáhnou i mladší hráčky :-) , doufám, že budou moci.

Nominace: Menčíková, Klupáková, Bisová, Vránová, Ebertová, Kalinová, Franková, Hasmanová, Vrátilová, Hubená, Dadejíková

Na trénink od 15,00 přijde v pátek: Menčíková, Klupáková, Bisová, Vránová, Ebertová, Kalinová, Franková, Beránková, Týřová

Na trénink od 16,30: zbylé hráčky + U12 od Petra.

Hezký den všem

trenérky M+M

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 1 330
  • Posledních 7 dní: 33 058
  • Posledních 30 dní: 68 843
  • Právě teď: 1