Rozpis utkání ligy U14 v sezóně 2020/2021

Rozpis utkání je zde: https://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_6298.html

U14_víkend

Ahoj, hrajeme oba dny od 10,00. V sobotu x Mostu, v neděli x Chomutovu. Sraz vždy v 9,00 na Kalichu.

Mějte se podzimně, barevně  :-) .

U14_víkend

V sobotu nás čeká zápas s Nuslemi. Hrajeme od 16,00. Adresa haly: Na Květnici 700/1a, Praha 4.

Odjezd bude ve 14,00 od kuřete.

Prosím Ivču o organizaci dopravy.

Nominace: Klupáková, Bisová, Menčíková,Vránová, Týřová, Hasmanová, Beránková, Kalinová, Franková

V neděli hrajeme doma s Porgem Praha. Nominace je stejná s tím, že pošetříme Zuzku s Ebrtkoou, aby mohly hrát odpoledne důležité zápasy v Mostě.

Přejieme všem krásné jarní dny plné pohody.

M+M

U14B a U13_zápasy

Ve čtvrtek, 28.9. nás čeká zápas U14A x U14B. Hrajeme na Kalichu od 10,15. Sraz je v 9,30 na palubovce.

Nominace: Menčíková,Vránová, Bisová, Klupáková, Týřová, Ebertová, Hrubá, Hasmanová, Chvojková, Beránková, Kalinová

V sobotu hrajeme první zápasy U13 – proti BA Louny. Hrajeme na Kalichu v 11,30 a 13,30. Sraz bude v 10,45 na palubovce, před námi hrají U15.

Nominace: Menčíková,Vránová, Bisová, Klupáková, Týřová, Ebertová, Hrubá, Hasmanová, Dadejíková, Netáhlová, Stachová, Hubená, Krebsová,Vrátilová, Lepší

Mějte se fajn

trenérky M+M

U14B_vydařený začátek sezóny

Nově vytvořený tým U14 B v uplynulém víkendu odehrál svá první utkání v lize mladších žákyň a pro většinu hráček to byla ligová premiéra. Liga U14 je otevřená soutěž a může se tak do ní přihlásit kdokoliv, proto v první části soutěži často dochází k nevyrovnaným zápasům. Odehrajeme 2 zápasy s každým týmem v základní skupině, po té 2 nejlepší týmy ze skupiny a z některých i 3 týmy (celkem 16 týmů z celé ČR) postoupí do extraligy a zbylé týmy budou rozlosovány do nových skupin. Hned v prvním víkendu jsme potkali soupeře jednak z předních míst tabulky, ale i z té druhé strany.

V sobotu jsme odehráli utkání v Kralupech. Byl to první zápas v sezóně, s velkým míčem i košem :-) a podle toho začátek také vypadal. Měli jsme velké množství střel, ale nebodovali jsme, naštěstí po změně stran jsme se vzpamatovali a začalo to padat. A padalo to moc hezky, až na konečný stav 83:31. Se soupeřovou zataženou obranou jsme se museli nejdřív trochu srovnat. Eliminovali tím přechod do rychlého protiútoku. Na naší straně chybělo více přihrávek a roztáhnout hru po celém hřišti. Holky se musely trochu sehrát, některé se viděly na hřišti poprvé, pro některé to byla zápasová premiéra. Nejvíce bodovaly Ebrtka, Bětka a Domča. Tým si zvolil novou kapitánku, Kikču, ta z té pocty byla tak překvapena, že svůj první koš v zápase trefila až v druhé polovině :-) .

To v neděli nás čekal úplně jiný soupeř, BA Sparta, která na loňské republice obsadila 4. místo. Hrál se velmi rychlý a agresivní basket, na který u nás v oblasti nejsme moc zvyklí, často na hranici faulů. Pro holky je to obrovská zkušenost a my věříme, že se od zatím zkušenějších protihráček něco přiučí – třeba vyvinout velký tlak na míč, i na hráčku bez míče. Na Spartě jsme měli velké množství ztrát, neuměli jsme soupeřovu nátlakovou obranou přehrát s větším klidem a taky se nám úplně nedařilo prosadit se pod košem. Hodně špatná je i úspěšnost trestných hodů, na tom budeme muset zapracovat. Na druhou stranu jsme několik míčů dokázali získat nebo vybojovat, měli jsme i velké množství doskoků a hlavně chuť to nevzdat, a to je věc, která tento tým zdobí a která ještě pomůže vyhrát nejeden těžký zápas. Velkou pochvalu si zaslouží Kikča, která společně s Anežkou pracovala výborně v obraně. Výborné výkony předvedla i Bísa, která ukázala ostatním, že se proti silnému soupeři můžeme prosadit. No a velké překvapení pro nás – nevyfaulovaná Bětka :-) .

Body v jednotlivých zápasech uvidíte zde: http://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_4446.html (stačí  kliknout na výsledek zápasu).

Rodičům díky za podporu a doufáme, že si s námi užijete i zápasy, ve kterých nejsme favority.

Úspěch se neměří podle toho, čeho dosáhneš, ale podle překážek, které překonáš (Ethan Hawke).

Další zápas nás čeká již tento čtvrtek, proti našemu B týmu.

Díky, Vaše trenérky M+M

Úspěch se neměří podle toho, čeho dosáhneš, ale podle překážek, které překonáš.

U14_předehrávka s BK Kralupy junior

Předehrávka a zároveň první zápas našich mladších žákyň v lize U14 přinesl Slovanu první soutěžní výhru v sezóně. Konečný stav utkání byl 99:23. Nejvíce bodující hráčkou byla tentokrát Terka Krebsová s 21 body. Další utkání čeká holky v sobotu na Spartě.

Body v utkání: Krebsová 21, Zemanová 14, Kynzlová 12, Míčková 11, Tomiová 11, Šálková 10, Dadejíková 10, Formánková 8, Rupertová 2

U14_zápas v Brandýse

Ve středu 28.9. odehrály mladší žákyně další ligové utkání, tentokrát v Brandýse, kde narazily na rychlejší tým, s agresivnější obranou, se kterou se musely vyrovnat. Prohrály 91:47. Střelecky se dokázaly nejvíce prosadit Naty Tomiová a Barča Míčková. Své první minuty v ligové soutěži utrhly i Bísa s Ebrt. Podobné zápasy jsou pro tým velkým přínosem. Těšíme se na další.

Body v utkání: Tomiová 14, Míčková 11, Kynzlová 5, Krebsová, 4, Šálková 4, Zemanová T. 3, Rupertová 2, Bisová 2, Smolková 2, dále nastoupily Chvojková, Petržilková, Sajverová a Ebertová

Přejeme všem slunečný den

Váš Slovan

U15/U14 – turnaj Chomutov

Ahoj holky, dobrý den rodičové, detaily k turnaji jsou v „událostech“. Odjezd v sobotu, 7:15 od kuřete. trenéři

U14_2. kolo kvalifikace v Litomyšli – aktualizace

Ahoj holky, rodičové,

v sobotu a v neděli nás čeká 2. kolo kvalifikací do ligy U15.

V sobotu odjíždíme v 7,30 od kuřete.

Adresa haly: T.G.Masaryka 1145, Litomyšl

Auta: Matuškovi (8), Sivákovi (8), Tmějovi (5) – takže se do aut vejdeme :-)

Pojede všech 11 hráček, 2 trenéři a zatím by rádo jelo 5 fanoušků (Sivákovi, Dobruš, Budka, Kuba).

Hezký předkvalifikační týden :-) .

Vaši trenéři

 

U14_víkend ve Strakonicích a v Holýšově

Ahoj holky,

v sobotu hrajeme ve Strakonicích ve 13,00. Odjezd bude od kuřete v 9,30.

Jedou všichni, kdo mají ruce a nohy, to je myslím jasné…

Přespíme v půvabném, malebném penzionku Koza (název vcelku příznačný) ve Staňkově. Cena je usmlouvána na 320,- Kč/noc. Odkaz: www.penzionkoza.cz.

Jídlo si vemte s sebou – oběd a snídani. Společně zajdeme na večeři.

V Plzni, resp. v Holýšově hrajeme v 10,00, po zápase si dáme po cestě nějaký obídek.

Takže celý výjezd nás vyjde na cca 500,- Kč.

Pojedeme 2 auty, trenérka a Sivákovi; hráček 10, trenérka, 2x Sivákovi, 1x Dobruš, 1x Budaj (kdyby měl ještě někdo zájem se přidat, zůstávají 2 místa volná :-) )

Mějte se pěkně

Vaše trenérka MM

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 10 874
  • Posledních 7 dní: 56 776
  • Posledních 30 dní: 239 166
  • Právě teď: 35