U15ky rozehrály ligu

Hráčky týmu U15 Slovanu Litoměřice, doplněné o několik hráček „tygří smečky“ nastoupily ke svým prvním utkáním ligy U15. V sobotu odehrála děvčata utkání na půdě favorita skupiny, týmu ze Sadské a podle očekávání podlehly vysoko 58:122. V neděli se holky utkaly s týmem z Poděbrad (hrálo se v Brandýse, protože Poděbrady mají halu v rekonstrukci), utkání bylo poměrně vyrovnané, ale naše děvčata nakonec odvezla vítězství 70:62 a tak to mají po víkendu 1:1. Gratulujeme k 1. výhře

U15ky na přípravném turnaji ve Strakonicích

Tým U15 Slovanu Litoměřice odehrál na turnaji ve Strakonicích 3 velmi vyrovnaná utkání s týmy BK Strakonice, SKB Strakonice (kluci) a DBaK Plzeň. Děvčata odehrála turnaj v okleštěné sestavě a bylo vidět, že na konci utkání holkám docházejí síly. Je škoda, že některé litoměřické hráčky Slovanu nemohly nebo nechtěly (???) hrát.

Příprava splnila svůj účel, trenérky (Marija Durljanova a Marie Matušková) si vyzkoušely různé styly hry a do utkání se zapojilo všech 8 přítomných hráček. Věříme, že zapojením nových avizovaných posil (z partnerského klubu) se tým brzy doplní a bude podávat optimální výkony. Těšíme se na sezónu a přejeme hodně úspěchů :-)

Jsme tu pro Vás, Slovan Litoměřice


 

 

 

 

 

k nahlášení

Rozpis utkání celostátní ligy U15 (sezóna 2019/2020)

Rozpis utkání je zde: https://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_5783.html

U15_úterní předehrávka

V úterý naše starší žákyně předehrávaly zápas nadregionální soutěže s BA Louny. Zvítězily jednoznačným rozdílem 74:20. Je to jejich již třetí zápas v sezóně. Jejich cílem je postup do ligy U15. Budeme jim držet palce, ať se to podaří. Střelecky se nejvíce dařilo Sáře Schwarzové,která byla s 16ti body nejlepší střelkyní utkání. Sympatický výkon předvedly i další hráčky. Věříme, že zodpovědný přístup k tréninku a zvýšené úsilí přinese své ovoce:-).

Body: Schwarzová 16, Bisová 12, Krišková 10, Zemanová 9, Míčková 8, Petržilková 6, Smolková 4, Tomiová 4, Mašíková 2, Prejzová 2, Sajverová 1, Ebertová

Další utkání čeká holky tento víkend, kdy vyjedou do Plzně a Sokolova.

Přejeme nejen hráčkám U15 a jejich věrným fanouškům krásné podzimní dny.

Váš Slovan

U15_v sobotu Jičín, v neděli Říčany

Ahoj holky, rodičové,

v sobotu v Jičíně hrajeme od 16,00. Odjezd ve 13,30 od kuřete.

V neděli hrajeme od 13,00 v Českém Brodě :-) . Odjezd od kuřete v 10,45.

Potřebujeme na každý den jedno auto. Počítám s plnou, devítičlennou sestavou :-) .

Díky a krásný den přeji všem

trenérka

 

U15_sraz ve 13,15 na Kalichu

Gábi, sežeň dresy.

Díky :-)

trenérka

U15_Lovo

Holky,

odjezd v 9,00 od kuřete, hrajeme v 10,00. Zajistěte prosím 1 auto. Já beru 6 hráček.

Nominace: Gába, Théra, Týna, Máša, Budka, Siti, Souky, Badi, Biska a Káťa K.

Hezký páteční den

trenérka

U15-zápas v UL

Ahoj holky, odjezd bude ve 13,45 od gymplu – pozor změna :-) , chci vidět úvodní minuty našich devatenáctek, hrají na gymplu od 13,30.

Počítám s tím, že pojedu já a velká Budka :-) , z hráček všechny, co mají nohy a ruce.

S sebou vemte spoustu odhodlání. Zítra se domluvíme na neděli, zjistěte, kdo z rodičů s námi pojede.

Vaše trenérka

U15_první utkání sezóny

Ahoj holky,

příští víkend nás čekají první zápasy v sezóně, se soupeřkami ze Zákup a Liberce.

V sobotu hrajeme od 10,00; sraz bude v 9,00 na Kalichu.

nominace: Gabča, Máša, Týna, Budka, Dobruš, Souky, Sity, Káťa V., Bibi a Káťa K.

V neděli hrajeme ve 12,00, sraz v 10,00 (přijďte zafandit našim U19 proti Proseku :-) ), také na Kalichu.

nominace stejná + Badi.

Hezké dny Vám přeje

Vaše trenérka

NA TURNAJI V CHOMUTOVĚ SKONČILY NAŠE U15 NA 3. MÍSTĚ

V uplynulém víkendu 6.-7.9. se naše U15 zúčastnily přípravného turnaje v Chomutově. Skončily na 3. místě. Celkem odehrály 3 utkání, nejprve s Chomutovem a Jabloncem v základní skupině a v neděli s Mostem o umístění. Do zápasu s Chomutovem jsme nevkročili nejlépe, možná to bylo brzkým vstáváním, možná začátkem sezóny, možná spornými výroky rozhodčích :-) , ale zcela jistě to bylo především v nás samotných. A tak jsme vkročili do prvního turnajového zápasu nešťastně a po první čtvrtině prohrávali o 15 bodů. A ikdyž jsme v dalších fázích zápasů z tohoto nelichotivého manka postupně ukrajovali a dokonce se nám podařilo vyrovnat, faul, odpískaný v poslední vteřině utkání nás „odsoudil“ k jednobodové prohře. Ale tak to prostě bývá, když se nesoustředíme na začátek utkání. Další zápas s Jabloncem byl jednoznačně v naší režii, jasná výhra o 45 bodů . Ve druhé skupině skončil na 2. místě Most, který se tak stal naším nedělním soupeřem. Zápas byl celou dobu vyrovnaný, nakonec přálo více štěstí nám a Most jsme porazili. Pro naše U15 je to cenné vítězství, během přípravy před letošní sezónou jsme porazili už druhý ligový tým (nejdříve Trutnov a tentokrát Most), což v nás budí mírné rozhořčení nad tím, že my si na ligu budeme muset počkat do ledna. Ale slibujeme, že do ledna na sobě zamakáme :-) a už teď se těšíme na druhou část soutěže.

Nejužitečnější hráčkou turnaje byla Gabča Tmějová. Dále nastoupily: Hervertová, Dobrušová, Zídková, Budajová, Badinková, Sitárová, Vránová, Křístková a Bisová.

Kromě Gabči, která byla opět nepostradatelná :-) , se mi hodně líbil výkon Naty Badinkové, a to především v útoku, v obraně Sáry Sitárové a na doskocích dobře pracovala Týna Zídková, své první cenné minuty mezi staršími okusily i Káťa Křístková a Verča Bisová. Hra byla plná chyb a nepřesností, takže nás čeká hodně práce, ale to my víme…

Těšíme se na Vaši podporu v OP. V prvním kole nás čekají doma Zákupy a Liberec.

Holkám děkuji za skvělý víkend, výhrou nad Mostem jste mi udělaly radost.

Vaše trenérka :-)

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 2 586
  • Posledních 7 dní: 28 260
  • Posledních 30 dní: 109 597
  • Právě teď: 17