Velikonoční turnaj U9-máme taky rozlosováno

9,00 – Slovan Litoměřice x TJ Sokol Kladno

9,50 – BC Kolín x Levharti Chomutov

10,40 – BK Studánka Pardubice x  TJ Sokol Kladno

11,30 – Levharti Chomutov x Slovan Litoměřice

12,20 – BC Kolín x BK Studánka Pardubice

13,10 – TJ Sokol Kladno x Levharti Chomutov

14,00 – Slovan Litoměřice x  BC Kolín

14,50 – Levharti Chomutov x BK Studánka Pardubice

15,40 – TJ Sokol Kladno x BC Kolín

16,30 – BK Studánka Pardubice x  Slovan Litoměřice

17,30 – ukončení turnaje

 

Velikonoční turnaj U10 – máme rozlosováno

9,00 – Slovan Litoměřice x TJ Sokol Kladno

9,50 – Levhartice Chomutov x Levharti Chomutov

10,40 – Tygřice Borotín x  TJ Sokol Kladno

11,30 – Levharti Chomutovx Slovan Litoměřice

12,20 – Levhartice Chomutov x Tygřice Borotín

13,10 – TJ Sokol Kladno x Levharti Chomutov

14,00 – Slovan Litoměřice x  Levhartice Chomutov

14,50 – Levharti Chomutov x Tygřice Borotín

15,40 – TJ Sokol Kladno x Levhartice Chomutov

16,30 – Tygřice Borotín x  Slovan Litoměřice

17,30 – ukončení turnaje

 

O víkendu U17 potvrdily formu osmým vítězstvím v řadě, U17B porazily Tygřice a U12 senzačně vyhrály

Ve Šmoulince naše nejmenší urvaly dvě vítězství na půdě soupeře. Nejprve nad domácím Kladnem a ve druhém utkání nad Říčany. Holky jsou velké bojovnice, daří se jim dávat více košů a jsou všechny u svých hráček. Holky čeká kvalifikace na NF U11.

U12 o víkendu odehrály 2 utkání na domácí půdě nad Mistryněmi oblasti Severní Čechy, Levharticemi Chomutov. V prvním utkání vyhrály 37:25. Do druhého utkání jsme nevstoupili dobře, ale 12ti bodový deficit se holkám podařilo stáhnout a ve vyrovnané koncovce se nakonec štěstí přiklonilo na stranu chomutovského celku, který zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem 43:42. V kategorii U12 čeká holky poslední dvojzápas, doma s Varnsdorfem.

U14 o víkendu zajížděly až do estonské Kuremaa na další turnaj evropské mládežnické ligy. Tentokrát přivezly pouze 1 vítězství, ale ve 2 utkání chybělo k vítězství jen pár bodíků a štěstí se 2x obrátilo k našim holkám zády. Ale i to je basket. Holky se výsledky v celém EYBLu nominovaly do poslední osmičky turnaje, ale stejně jako loni se nemohou finálového turnaje zúčastnit, kvůli kvalifikacím do ligy U15.

O další senzaci se postaral tým U17B, který v sobotu porazil dosud neporažené Tygřice z Loun a připsal si jednoznačné vítězství 67:41. Nedělní utkání s BC Slaným bylo dramatické, holky ho dovedly až do prodloužení, kde více basketbalového štěstí přálo soupeři a my tak prohráli 67:70. Holky tak ve finálové skupině nadregionální ligy obsadily krásné 3. místo. Je to super výsledek a my děkujeme za přístup holek k zápasům i tréninkům.

Tým U17A jede na vítězné vlně, v pátečním předehrávaném utkání porazil pražský tým USK 64:43, když celou dobu měly holky výsledek pod kontrolou.. V neděli zajel tým U17 pro další výhru do Říčan 63:53. Tam byl průběh zápasu napínavější, díky zbytečným chybám a nedůslednému obrannému doskoku se nám dlouho nedařilo se od soupeře odpoutat, ale nakonec se zadařilo a sedmnáctky tak potvrdily, že patří do čela play-outové skupiny. Před sebou mají holky už jen 3 zápasy.

Ženy předehrávaly v týdnu s Plzní, přivezly si nebo spíše díky technickému problému na vozidle „přitlačily“ další výhru 75:64, a to i přes dlouhotrvající zranění kapitánky Rainy Smith. V sobotu si pak zajely do Jičína pro výhru 92:76. Ženy čekají také poslední 2 utkání, s Plzní a HB Basketem.

Takže máme za sebou další úspěšný týden s basketbalem.

Přejeme všem pěkné, prosluněné dny.

Váš Slovan

U14_dohrávka se Sadskou

V pátek dohráváme se Sadskou, hrajeme od 18,15 v Sadské. Odjíždět budeme v 16,00 od kuřete.

Hráčky: Klupáková, Bisová, Menčíková, Vránová, Stachová, Týřová, Hrubá, Netáhlová, Krebsová, Vrátilová, Hubená, Lepší

Prosíme Ivču o organizaci dopravy.

M+M

U15B_víkendové zápasy

Ahoj týme :-) ,

v sobotu hrajeme od 14,00. Sraz opět hoďku před zápasem. V neděli hrajeme od 9,00. Sraz stejně.

Pojďme si spočítat hráčky: Kalinová, Beránková, Bisová, Klupáková, Hrubá, Dadejíková, Stachová, v sobotu Janštová. Nezapomněla jsem na někoho? :-) Byla bych ráda, kdyby ano :-) .

Přejeme všem pěkný sváteční den

M+M

U14_tento týden

Dnes, v pondělí hrajeme od 17,15 odvetu se Slovankou. Sraz bude v 16,30, do 16,45 mají U15 trénink.

V pátek odjíždíme dohrát zápas na Sadskou. hrajeme od 18,15. Odjezd bude v 16,00 od kuřete.

Mám zamluvené velké auto, prosím Ivču o organizaci dopravy.

Díky a pěkný den všem

trenérky M+M

 

U14_trénink a zápasy na konci prázdnin

Ahoj holky,

v sobotu 23.2. máme trénink na Kalichu od 16,00-17,30.

V neděli 24.2. hrajeme se Slovankou venku, 25.2. doma na Kalichu.

V neděli hrajeme od 12,00. Odjíždět budeme v 10,15 od kuřete. Adresa haly: Hovorčovická 1281/11, Praha 8. V pondělí hrajeme od 17,15, Sraz bude v 16,30 na palubovce.

Prosím Ivču o organizaci dopravy v neděli.

Nominace: Klupáková, Menčíková, Vránová, Bisová, Týřová, Stachová, Ebertová, Dadejíková, Netáhlová, Krebsová, Vrátilová, Hubená, Hrubá?

Užijte si prázdniny)Vaše trenérky M+M

OBJEDNÁVEJTE FANOUŠKOVSKÁ TRIKA NIKE DO KONCE ROKU

Krásný sváteční den, i v letošním roce si můžete objednat fanouškovská trika. Nabídka je stejná jako loni, jen dětský střih je za stejnou cenu jako dámský, tedy 390,- Kč. Přejeme všem krásný, předvánoční čas.

POKUD BUDETE CHTÍT,MŮŽETE MÍT NA ZÁDECH JMÉNO NEBO ČÍSLO HRÁČKY. CENA JMÉNA: 50,- KČ, ČÍSLO 40,- KČ; DVOJČÍSLÍ 80,- KČ

U15B_víkend

Ahoj zdecimovaný týme :-) .

o víkendu hrajeme jen v sobotu, na Kalichu od 10,00 a 12,00 s Jabloncem.

Sraz v 9,15 na palubovce, dresy jsou vzadu.

Nominace: Klupáková, Bisová, Vránová, Menčíková, Stachová, Hrubá, Dadejíková, Hubená

Hezký páteční den přejí

M+M

U14 ve dvojičce se Slunetou potvrdily roli favorita

V sobotním i nedělním zápase porazily mladší žákyně ústeckou Slunetu rozdílem 30ti bodů.

V sobotním zápase jsme si v první polovině vybudovali dostatečný desetibodový náskok, který jsme +/- drželi až do půlky zápasu. Bohužel se nám nedařilo odskočit na větší rozdíl. Senzační byl vstup do 3. čtvrtiny, kdy jsem soupeře zcela přehráli a v pohodě tak dohráli s velkou rotací zbytek zápasu. Skvělé bylo, že téměř všechny hráčky skórovaly. V útočné fázi jsme byli důrazní hlavně v podkošových soubojích. Soupeřova snaha o pressing při vyvážení míče nám způsobila trochu problémy, ale holky si s tím celkem dobře poradily, Trestem pro soupeře byli pak naše rychlé koše při přečíslení. Stejně tak jsme ale některým rychlým útokům nezabránili a mrzeli nás některé chyby, které nás pak ve vyrovnanějších zápasech mohou stát vítězství. Viděli jsme pár parádních akcí a hlavně vidíme nebojácnost v útoku a chuť hrát 1 na 1, což je tím nejlepším příslibem pro další  basketbalový rozvoj holek. Svoji starou, dobrou střeleckou formu našla Domča. V nedělním zápase se po ní sháněla Kikča, ale té se po dlouhé době střelecky nedařilo. Ale my víme, že to není důležité, důležitější je, že si umí holky vypracovat spoustu střeleckých možností a je úplně jedno, kdo ty body do koše nahází, když fungujeme týmově. A to se potvrdilo. Svoji premiéru ve žlutých slovaňáckých dresech si odbyla Barča Cermanová, výstup se jí vydařil, jsme rádi, že se stane platnou hráčkou týmu a doplní tak náš menší počet, který je při zranění a onemocnění některých hráček hraniční. Výborně zahrála v sobotním utkání Anežka.

V nedělním utkání byl vývoj odlišný, vzhledem k vysoké výhře z minulého dne jsme trochu zaexperimentovali v sestavě a do poloviny zápasu si vybudovali dostatečný bodový náskok. Hráli jsme jen v 10ti, tak si všichni zahráli.

Výborná byla divácká podpora v obou zápasech. Sluneta strhla k fandění i naši fanouškovskou a hráčskou část a s pomyslným 6. hráčem se vždycky hraje líp.

Pokud se nestane nic nepředvídatelného, po polovině soutěže to vypadá na postup do extraligy U14, to je skvělý výsledek. Jak se povede dál, je zatím ve hvězdách. Pojďme zamakat na té hvězdné cestě, ať máme radost.

Krásné, podzimní dny přejeme úplně všem :-)

Vaše trenérky M+M

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 1 183
  • Posledních 7 dní: 11 812
  • Posledních 30 dní: 50 284
  • Právě teď: 8