SAUNA V LETOŠNÍ SEZÓNĚ

Saunování bude probíhat od 17,30-18,30.

20,11. 2017 - U11 (Petr + Šárka)

27.11. 2017 - U14+U15 – celá pondělní tréninková skupina

4.12. 2017 - U13 (Monika + Maruška); trénink od 16,00, poté sauna

Související obrázek

Valná hromada TJ Slovan Litoměřice

Zveme všechny trenéry, funkcionáře i ostatní členy TJ Slovan Litoměřice na valnou hromadu, která se bude konat 13.12. 2017 v 19,30 v salónku restaurace Gambáč.

Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na vás.

Váš Slovan

U14 B_víkendové zápasy

Ahoj,

tak jsme za polovinou základní části a budeme se setkávat s týmy víceméně známými. Hned tím prvním bude BA Sparta Praha a následovat ji bude BK Kralupy junior. S prvním týmem se utkáme v sobotu, od 10,00, s druhým v neděli od 9,00. Sraz bude vždy 45 minut před zápasem na palubovce.

Počítáme s těmito hráčkami: Chvojková, Beránková, Kalinová, Vránová, Bisová, Klupáková, Menčíková, Týřová, Ebertová, Hrubá, Hasmanová

Trénink dnes od 15,00!!!

Mladší žákyně U13 zatím bez porážky pokračují v krasojízdě

V uplynulém víkendu vyjely naše U13 na další mistrovská utkání do Chomutova. Od první minuty zápasu nenechaly nikoho na pochybách, že jsou favority a že si jedou pro další dvě zasloužená vítězství. 1. utkání vyhrály vysokým, téměř 70ti bodovým rozdílem 86:19, ve druhém pak „pouhých“ 67:29. Herní projev v některých částech hry nebyl dle očekávání, ale přesto si holky zaslouží velkou pochvalu. Ukázaly totiž, že jsou individuálně mnohem lepší. Chyb byla celá řada, chybělo obvyklé nasazení, ale rozhodně se to netýká všech hráček. Anežka zahrála výborně v 1. utkání, kdy byla pro soupeře téměř nezastavitelná. Výborný zápas měla taky Bísa a Domča, Ebrtka výborně bránila, často také ubránila rychlý protiútok soupeře, když se spoluhráčky nevrátily včas. Bětka se rozehrála až ve 2. zápase, kdy Chomutov vyměnil pětky.

Body v 1. utkání: Menčíková 18, Bisová 14, Hrubá 14, Ebertová 13, Klupáková 10, Týřová 10, Vrátilová 5, Hasmanová 2, Vránová 2, dále nastoupily Krebsová, Lepší, Dadejíková

Body ve 2. utkání: Vránová 16, Bisová 12, Klupáková 11, Hrubá 9, Menčíková 8, Krebsová 4, Vrátilová 3, Ebertová 2, Hasmanová 2, dále nastoupily Lepší, Týřová, Dadejíková

Je těžké bojovat v plném nasazení při takovýchto vysokých výhrách a při téměř nulové podpoře fanoušků (takový ten smajlík, jak mrká jedním okem). Věřím, že nás ty pravé zápasy a souboje teprve čekají, v kategorii U13 to letos asi nebude… alespoň ne na území ČR :-) . Holky, děkujeme, že nám předvádíte skvělé výsledky.

„Smysl hry není ve vítězství, ale ve hře samé“

Vaše trenérky M+M

stolky na listopad

4.11.

10,00 (Kalich) -U14B – zajistí U14A (M. Markvart)

12,00 (Kalich) – U14A – zajistí U14B (Monika M.) – Ebertová, Vránová

11,00 (U Stadionu) – U17- zajistí 02 a starší (M. Chmel)

5.11.

8,30 (U Stadionu) – U17 - zajistí 02 a starší (M. Chmel)

9,00 (Kalich) – U14B - zajistí U14A (M. Markvart)

11,00 (Kalich) - U14A – zajistí U14B (Monika M.)

6.11.

17,15 (Kalich) – U13 – zajistí U15 (M. Chmel+M. Markvart)

11.11.

9,00 (Kalich) – U11 – zajistí U12 (Monika M.)

11,00 (Kalich) -U11 – zajistí U12 (Monika M.)

17.11.

10,15 (Kalich) – U19 – zajistí U17 (David M.)

Až na zápas U15 proti Lounům se žádné velké překvapení nekonalo

Víkendové zápasení začalo tentokrát v Chomutově, kam si vyjely U13 pro další vítězství. Do utkání vstupovaly jako favoritky a to byl trochu kámen úrazu. Vyhrávaly sice od první minuty výrazným rozdílem, ale celkově daly do utkání méně nadšení a nasazení, než jsme zvyklí. Neplatí to ale o všech hráčkách, velmi dobře zahrála Hrubá a Menčíková, v prvním utkání Bisová. Výhry 86:19 a 67:29 nás i nadále drží v čele tabulky a potvrzují naši neporazitelnost v oblasti.

Sobotní zápas A týmu kategorie U15 v Lounech byl vyrovnaný, o vítězi se rozhodlo až v nastavení. Ke konci základní hrací doby jsme dali na soupeřův koš poklop, neproměňovali jsme jasné šance v podkošovém prostoru a neproměnili žádnou šestku. Tento stav setrval i v prodloužení, kdy jsme nedali ani bod. Vyhrát zápas bez jediného koše opravdu nejde. Konečný stav 41:49.

V neděli proti Kladnu zpočátku jako by pokračoval sobotní zápas a v prvních 6 minutách jsme dali 2 koše. Teprve poté se vše zlomilo a zápas začal probíhat více dle našich představ. V každém případě čeká naše U15 hodně práce na trénincích, jistě však radostné. Konečný stav 78:28.

B tým U15 čekali stejní soupeři. Ikdyž výkonnostně jde tým nahoru, na výhru to zatím nestačilo. Věříme ale, že se holkám podaří vybojovat nějaké vítězství v dalších bojích. Na Kladně holky prohrály 49:67, v Lounech 35:59.

U19 hostily v sobotu Kladno, zápas vyžadoval velkou koncentraci na všechny souboje. Holky požadavek dne poměrně naplnily, dostaly za první půli jen 15 bodů. To dalo základ zdánlivě snazšímu vítězství 60:37. Na hřiště se nakonec dostalo všech 12 hráček. Tým střelecky podržela Mühlfeitová.

V neděli jsme nastoupili proti favoritovi soutěže. Nevydařil se nám vstup do zápasu, 1. čtvrtinu jsme prohráli 21:6 a o výsledku bylo rozhodnuto. Nevydařené pasáže střídaly ty lepší. Týmu chyběla zraněná kapitánka a střelkyně Kocmanová. Měli jsme na to předvést lepší výkon, s konečným stavem 63:35 nebyl trenér dorostenek spokojený. 3 výhry, 3 prohry znamenají průběžné 4. místo v lize starších dorostenek.

Dnes změna v trénincích na Kalichu

Dneska skupinka U15 má trénink od 17,00-18,30. U13 jde do sauny.

U12_zataženo, občas trakaře

V sobotu se naše borkyně kategorie U12 vydaly dobývat další úspěchy v OP, tentokrát do Chomutova, a do dalších zápasů sezóny nevkročily úplně šťastně.  Chybějící hráčky ze základní sestavy nám trochu s výsledky zahýbaly. Do zápasu vkročily holky tak nějak ospale a na půl plynu, což se odrazilo ve výsledku první čtvrtiny, tu totiž prohrály 3:9. V dalších čtvrtinách zabojovaly a dokonce se ve 3.čtvrtině ujaly vedení, ale po vyfaulování Zuzky už se koncovka nepodařila a prohráli jsme 47:60. Zajímavé bylo, že jsme ve stejném složení (a soupeř také) nastoupili do 1. a 3. čtvrtiny, přitom 1. jsme prohráli a tu třetí naopak vyhráli výrazně 8:18. První zápas jsme naštěstí hodili za hlavu a vrhli se do toho dalšího, který byl pro nás výherní. Hned od první minuty jsme kontrolovali hru a nenechali soupeře ani jednou převzít vedení. Konečný stav 54:34 byl pro nás trochu satisfakcí za první prohraný zápas. Dle slov trenérek předvedla Zuzka svůj nejlepší výkon v začínající sezóně, výborně zahrála i Silva, které se dařilo střelecky hlavně ve druhém zápase, nejlepší hráčkou na hřišti byla kapitánka týmu Anežka a i další hráčky, jako Hubeňour, Julča, Kája a Emča předvedly velmi pěkný výkon. Chomutovské Levhartice nám ukázaly, že všechny výhry nedostaneme zadarmo a že musíme občas zamakat, abychom zůstali nejlepší.

Body v 1. utkání: Krebsová 8, Vrátilová 8, Podešvová 6, Hasmanová 6, Hrubá 5, Zichová 5, Krupková 4, Dadejíková 4, Hubená 2, Netáhlová 1, dále nastoupily Franková, Stachová

Body ve 2. utkání:  Hrubá 15, Hubená 11, Netáhlová 8, Vrátilová 6, Krebsová 4, Hasmanová 4, Franková 2, Zichová 2, Podešvová 2, dále nastoupily Stachová, Franková, Krupková

Dobře víme, že nejsou důležité jen body, ubráněný koš soupeře je pro nás stejně cenný, tak pojďme každá bránit nejlépe, jak umíme.

Naším cílem je skončit po základní části do 3.místa, abychom mohli zabojovat ve finálových turnajích o postup na Národní finále.

Další zápasy nás čekají doma s Mostem, těšíme se a děkujeme za podporu.

Vaše trenérky M+M

Víkendové poohlédnutí

Tento víkend nastoupily do domácích utkání pouze ženy, které podlehly zkušeným týmům z Kralup a Mladé Boleslavi. V sobotu nestačily síly na „prvoligové“ Kralupy a ženy prohrály 53:73, ikdyž první čtvrtina byla povedená, sehrály ji vyrovnaně 16:16. Stejně se vydařila i 3. čtvrtina, tu dokonce domácí vyhrály o 3 body. V neděli se vůbec nevydařil vstup do utkání, po 1. čtvrtině ženy prohrávaly 8:26. Mladá Boleslav hrála rychlý,pohledný basket, a své vítězství si zkušeně pohlídala až do konce. Ženy prohrály 48:73. Oba zápasy zhodnotil i trenér, Martin Chmel – „Ženy měly 2 těžké soupeře.Náš sobotní soupeř Kralupy byly přeřazeny z 1 do 2 ligy po známém zápase se Spartou. Jejich herní vyspělost a výšková převaha byla zřejmá, přesto ještě několik minut před koncem jsme prohrávaly jen o 6 bodů. Nutno podotknout, že šestky v poslední čtvrtině byly 16:2 ve prospěch soupeře. Zápas jsme odehrály v některých fázích velmi dobře. V neděli jsme zahájily proti Boleslavi velmi špatnou první čtvrtinou. Soupeř měl ve svých řadách mimo jiné Hanku Nezdařilovou a Markétu Dřevovou, obě bývalé výborné hráčky ŽBL. První půli jsme soupeře neubránily, druhá měla naprosto jiný charakter, ve 3 čtvrtině jsme dostaly 7 bodů. Prohra o více než 20 bodů proto mrzí. Přes porážky jsme předvedly lepší výkon,než proti Chomutovu.“

Další utkání se odehrávala na palubovkách hostů. U12 si zajely do Chomutova pro 1 porážku a 1 výhru. Začátek prvního zápasu vůbec nevyšel, a ikdyž holky náskok soupeře dotahovaly, nepodařilo se jim už po vyloučení Hasmanové prohru 47:60 odvrátit. Do 2, zápasu holky nastoupily hned od začátku zodpovědněji a s větší chutí. Díky tomu neprohrály ani jednu čtvrtinu a zvítězily ve 2.utkání 54:34. Vedle Hrubé se nejvíce dařilo Hasmanové a Netáhlové.

Oba týmy v lize U14 byly tentokrát stoprocentně úspěšné a z Kralup a Kladna přivezly 4 vítězství. V sobotu hrály U14B ve Slaném, kde zvítězily 54:37. Ze začátku se zápas vyvíjel vyrovnaně, kádr byl trochu oslabený, ale hlavně díky hře Ebertové a Vránové se tým mohl nakonec radovat z vítězství a do hry se zapojily všechny hráčky. Stejně tak v neděli vyhrály holky bez zraněné Vránové na Kladně 54:32, tentokrát excelovaly Menčíková a v obraně Bisová. B týmu patří 5. místo tabulky, a to je skvělý výsledek. A tým zvítězil v obou zápasech vysoko, nejprve nad Kladnem 105:14 a poté nad Slaným 115:14, usadil se tak na 3.místě tabulky. Věříme, že se holkám podaří probojovat se na 2. místo, které znamená jasný postup do extraligy mladších žákyň. Dle slov trenéra Martina Markvarta holky potvrdily roli favorita a poprvé v sezóně také vyjeli v plném počtu 12ti hráček, což bylo znát na kolektivnějším výkonu.

Tým mladších dorostenek v sobotu porazil Kralupy 51:43. Utkání bylo velmi vyrovnané, rozhodující byla až 4. čtvrtina, kterou litoměřické hráčky vyhrály 12:4. V neděli pak zajely na Královku, kde ve vyrovnaném utkání nakonec podlehly o jediný bod týmu USK Praha B. Konečný stav utkání 45:46. V obou zápasech tým trápila nízká úspěšnost střelby trestných hodů, která mola být v neděli důvodem, proč nevyhrál. V Kralupech proměnily dorostenky pouze 4 ze 14 trestných hodů, na USK pouhých 13 z 35. Do utkání nastoupilo všech 12 hráček.

Vzhůru do nových bojů :-)

Děkujeme za Vaši podporu

Váš Slovan

 

U13 v čele OP bez jediné prohry

Pondělním zápasem proti ústecké Slunetě navázaly U13 na vítězné tažení v soutěži a bez jediné porážky jsou na 1. místě Oblastního přeboru. Ústecká Sluneta přijela oslabena o několik klíčových hráček a my jsme moc rádi, že nám s přeložením zápasu vyšla vstříc, ikdyž trenérka musela vzít i mladší hráčky. U nás bylo k vidění pár pěkných akcí, rychlý přesun na útočnou polovinu a snaha o agresivnější obranu. Trápí nás nepřesné přihrávky a úspěšnost trestných hodů (26/8), která je dlouhodobě kolem 30%. S velkou chutí hrála tentokrát Bísa s Káťou Týřovou. Janička už chytla po zranění zápasové tempo a patří opět k oporám týmu. O tom, že ostatní klíčové hráčky Domča, Bětka, Ebrtka a Kikča předvádí standardně dobrý výkon, nemusím psát :-) . Pokud nejsou na hřišti, tak trochu u ostatních vázne snaha „vzít hru na sebe“, nesmyslně se zbavujeme míče nebo vítězí oblíbený jednoúderový dribling. Zpracujeme na tom, nebojte. Konečný stav utkání: 80:34.

Body v utkání: Vránová 14, Bisová 13, Hrubá 13, Menčíková 12, Klupáková 10, Týřová 9, Ebertová 4, Vrátilová 4, Hubená 2, dále nastoupily Netáhlová, Lepší, Dadejíková, Stachová

A ještě malé poohlédnutí za zápasy s Mostem.

Těšili jsme se na vyrovnanější zápasy. Musíme ale říct, že obvykle dravé a rychlé mostecké hráčky svoje přednosti nepředvedly a my jsme s přehledem vyhráli obě utkání. Určitě Mostu nějaké opory chyběly. My jsme nemuseli vynaložit velké úsilí k získání 2 výher.  Výborně v obraně opět Anežka s Kikčou, s přehledem spolupracuje i Domča s Ebrtkou v útoku. Zaznamenali jsme větší počet ztrát s nepřesných přihrávek, ale taky 2 skvělé úniky Silvy ke koši, jen tak dál. Střelecké výkony byly tentokrát hodně vyrovnané, jen v 1. zápase trochu vyčnívala Bětka se 17ti body. Skórovalo 10 hráček, to je fajn. Konečné stavy utkání: 73:21 a 70:19.

Body v 1. utkání: Vránová 17, Ebertová 14, Menčíková 10, Klupáková 10, Týřová 6, Bisová 6, Hrubá 6, Netáhlová 2, Vrátilová 2, dále nastoupily Dadejíková, Hubená, Stachová, Lepší

Body ve 2. utkání: Menčíková 11, Ebertová 11, Bisová 10, Klupáková 9, Hrubá 9, Vránová 8, Vrátilová 4, Netáhlová 2, Lepší 2, dále nastoupily Týřová, Dadejíková, Hubená, Stachová

Další soupeř nás čeká v Chomutově, Levhartky na nás vyběhnou 28.10. od 10,00 a 12,00.

Výzva pro Ebrty: Triko, které jste získali díky Kačence jako vzácnou trofej, jste povinni nosit na všechna utkání kategorie U13 až do doby, kdy ho předáte hrdým rodičům další stovkařky… Jestli ho budete nebo nebudete prát, je na vás :-) . Takže, ať už se to příště neopakuje :-)

Díky holkám za super výsledky a rodičům za lehce „uzývanou“ podporu.

Přejeme všem nádherné podzimní slunečné dny

Vaše trenérky M+M

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 1 283
  • Posledních 7 dní: 11 951
  • Posledních 30 dní: 61 145
  • Právě teď: 6