Sporťáček pro nejmenší a Basketbalový kemp pro holky (kategorie mini) úspěšně za námi

V minulém týdnu proběhl v Litoměřicích pod záštitou Slovanu Litoměřice basketbalový kemp pro dívky v kategorii mini.
Hlavními trenéry byli Raina Smith a Martin Chmel. Dalšími účastníky byli Tomáš Holešovský, Anička Svobodová a Naty Badinková. Holky prošly pestrou směsicí cvičení i her, bylo co se učit i spousta zábavy k tomu. Věříme, že po necelém týdnu pilného trénování se každá nejen o další krůček zlepšila v dovednostech, ale také si přinesla domů spoustu nových zážitků. ???? Basketbal!

Hledáme trenéra k minižákovským kategoriím


Videosoutěž 3.kolo (ČARODĚJNICE)

Máme tady další kolo naší videosouteže!

3. kolo  videosoutěže je adresováno našim hráčkám a opět i kategorii „FANOUŠEK“. Hlavní roli ve videu musí mít hráčka nebo fanoušek, který „trénuje“ a nutná podmínka je rekvizita s tématem „čarodějnice“ (obleček, koště…). V kategorii „FANOUŠEK“ je ještě nutná rekvizita „Slovanu“ (dres, mikina, triko, šála apod.). Takže natočte nebo sestříhejte nebo prostě vyrobte video o délce max. 30vteřin a pošlete ho na info@slovanltm.cz (stačí poslat i link k videu). Termín na zaslání videí je 3.5.2020 do 18:00 hodin, pak budou umístěna na FB profilu klubu k hlasování (like), které bude trvat 2 dny.

Výhry v kategoriích „U15 a st.“ a „U14 a ml.“: 1.místo voucher v hodnotě 1.500 Kč, 2.místo voucher 1.000 Kč a 3.místo voucher 500 Kč (v BASKET-OBCHOD.CZ).

Výhra v kategorie „FANOUŠEK“: voucher v hodnotě 1.000 Kč v BASKET-OBCHOD.CZ

Těšíme se soutěžní příspěvky.

 

VIDEOSOUTĚŽ – 2.kolo (VELIKONOČNÍ) – výsledky

Přinášíme výsledky „Velikonočního“ kola naší videosoutěže.

V kategorii (U14 a ml.) je pořadí toto:

1. místo: Viky (voucher v hodnotě 1.500 Kč do BASKET-OBCHOD.CZ)

2. místo: Romča (voucher v hodnotě 1.000 Kč do BASKET-OBCHOD.CZ)

3. místo: Míša (voucher v hodnotě 500 Kč do BASKET-OBCHOD.CZ)

V kategorii FANOUŠEK je vítezem Vojta a odnáší si voucher v hodnotě 1.000 Kč do BASKET-OBCHOD.CZ)

Všem účastníkům velká gratulace :-) Detaily k výhře dostanou vítězové individuálně.

VIDEOSOUTĚŽ – 2.kolo (VELIKONOČNÍ)

Je to tady :-)

2. kolo naší videosoutěže je adresováno našim hráčkám a navíc přidáváme kategorii „FANOUŠEK“. Takže natočte nebo sestříhejte nebo prostě vyrobte video o délce max. 30vteřin a pošlete ho na info@slovanltm.cz (stačí poslat i link k videu). Termín na zaslání videí je 15.4.2020 18:00, pak budou umístěna na FB profilu klubu k hlasování (like), které bude trvat 3 dny. Hlavní roli ve videu musí mít hráčka nebo fanoušek, který „trénuje“ a nutná podmínka je „velikonoční“ rekvizita (pomlázka, malovaná vajíčka, velikonoční výzdoba…). V kategorii „FANOUŠEK“ je ještě nutná rekvizita „Slovanu“ (dres, mikina, triko, šála apod.).

Výhry v kategoriích „U15 a st.“ a „U14 a ml.“: 1.místo voucher v hodnotě 1.500 Kč, 2.místo voucher 1.000 Kč a 3.místo voucher 500 Kč (v BASKET-OBCHOD.CZ).

Výhra v kategorie „FANOUŠEK“: voucher v hodnotě 1.000 Kč v BASKET-OBCHOD.CZ

Těšíme se soutěžní příspěvky.

Soutěž – 1.kolo (výsledky) :-)

Jsme rádi za první soutěžní příspěvky a věříme, že do dalšího kola se zapojí ještě více soutěžících.

V kategorii (U15 a st.) se vítězkou stává a první cenu (voucher v hodnotě 1.500 Kč do BASKET-OBCHOD.CZ) si odnáší: Bísa

V kategorii (U14 a ml.) je pořadí toto:

1. místo: Viky (voucher v hodnotě 1.500 Kč do BASKET-OBCHOD.CZ)

2. místo: Timi (voucher v hodnotě 1.000 Kč do BASKET-OBCHOD.CZ)

3. místo: Johy a Amálka (voucher v hodnotě 500 Kč do BASKET-OBCHOD.CZ)

Všem patří obrovská gratulace a detaily k výhře dostanou výherkyně individuálně :-)

SOUTĚŽ pro hráčky Slovanu :-)

Máme tu 1.kolo soutěže pro hráčky Slovanu Litoměřice

Zašlete video (v délce max. 30s) s vaším domácím trénováním na e-mail info@slovanltm.cz. Video může být souvislé, nastříhané nebo složené z fotek jako video, to je na vás. Hlavní roli musí mít naše hráčka (soutěžící :-) ).

Termín pro zasílání videí do 1.kola je tento pátek, 3.4.2020 do 12:00. Poté budou soutěžící příspěvky umístěny pro hlasování. Hlasování bude probíhat 2 dny (do 5.4.2020).

Budou hodnoceny 2 kategorie: hráčky U10-U13 a hráčky U15 a starší.

První tři videa obdrží ceny/vouchery do WWW.BASKET-OBCHOD.CZ (1.místo – 1.500 Kč, 2.místo – 1.000 Kč, 3.místo – 500 Kč)

Těšíme se na soutěžící příspěvky,

Slovan Litoměřice

Aktuální informace (koronavirus) – aktualizováno 12.3.2020 12:20

zpráva ze dne 12.3.2020 12:20

Vzhledem k dalšímu negativnímu vývoji a situaci s šířením koronaviru (COVID-19) se dnes výbor TJ Slovan Litoměřice z.s. rozhodl s okamžitou platností (od 12.3.2020) pozastavit všechny tréninky a účast všech týmů na utkáních po dobu shodnou s uzavřením všech škol. V případě nového vývoje přijmeme nové opatření a budeme dále informovat. Jsme přesvědčeni o tom, že je vhodnější jakémukoliv nebezpečí předcházet a pokud možno eliminovat další šíření koronaviru. Chceme trénovat a hrát pro radost, ne z nutnosti.

za výbor TJ Slovan Litoměřice z.s., Mgr. David Matuška, předseda

zpráva ze dne 10.3.2020

Informace pro hráčky (jejich rodiče a fanoušky)

Vzhledem k aktuálnímu dění a bezpečnostním opatřením vlády České republiky a města proti šíření koronaviru (COVID-19) přinášíme aktuální informace.

Všechny zápasy se odehrají v řádných termínech, ale bez diváků (platí i pro rodiče). Možná dojde ke změně místa zápasů (bude ještě upřesněno). Tréninky pokračují dále podle platného rozpisu. Pro rodiče – město Litoměřice připravuje jednotný tiskopis na prohlášení rodičů, že nebyli v postižené oblasti.

Tato opatření se vztahují i na následující zápasy a zůstanou v platnosti tak dlouho, dokud vláda ČR a/nebo město současný stav nezruší. O dalším vývoji Vás budeme informovat na našich sociálních sítích i webu.

Děkujeme za pochopení, Slovan Litoměřice

Přátelské utkání U10

V neděli odehrály holčiny kategorie U10 přátelské utkání s Děčínskými válečnicemi. K utkání se Litoměřické sešly v 11 hráčkách a z toho byly 3 z přípravky. Pro některé z nich to tak byla první utkání ve své kariéře.

První hodinu jsme hrály na jedné polovině 4 na 4, takže se holky tolik nenaběhaly a mohly se krásně srovnat do obrany. Nové hráčky se rychle rozkoukaly a po počátečních rozpacích se do hry vrhly naplno. Hrály se šestiminutové úseky, po kterých se vždy vytvořilo jiné družstvo a do hry se zapojily úplně všechny hráčky na obou stranách.

Druhou hodinu jsme již hrály na celé hřiště v plném počtu pěti hráček. Utkání bylo velice vyrovnané a napínavé. Holky bojovaly o všechny odražené míče a suprově bránily. Konečný výsledek 26:22 pro děčínské je velice pěkný. Na střídačce se holky předbíhaly o to, kdo zrovna půjde na hřiště a hru si velice užily.


Rozpis sauny na únor a březen

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 4 782
  • Posledních 7 dní: 32 113
  • Posledních 30 dní: 135 833
  • Právě teď: 31