Extraliga U15

O víkendu odehrály svá první extraligová utkání hráčky kategorie U15. Extraligu si vybojovaly skvělými výkony v základní části soutěže. Na úvod je čekal spací víkend a utkání proti DBAK Plzeň a BK Lokomotiva Karlovy Vary.

Do sobotního utkání jsme nastoupily v 8 hráčkách a makalo se hned od začátku. Překonat tvrdou a těsnou obranu soupeře nás stálo mnoho sil, ale několikrát se nám ji podařilo úspěšně překonat a zakončit rychlým protiútokem. Zápas byl velice vyrovnaný a holky šly do všech soubojů po hlavě, proto v poločase prohrávaly rozdílem pouhých 6 bodů.V druhém poločase hra ještě přitvrdila a konečné skóre 62:46, bohužel neodpovídá předvedenému výkonu na hřišti. Holky odehrály velice pěkný zápas a věřím, že Plzeň doma potrápíme ještě více.

V neděli ráno jsme nastoupily k dalšímu utkání, doplněni o devátou hráčku, na palubovce v Karlových Varech. Do mrazivé haly přijeli podpořit hráčky skoro všichni rodiče. Holkám se v utkání nedařila střelba a vytratila se bojovnost z předešlého utkání, o tom vypovídá i konečný výsledek 71:43.

Výjezdový víkend U19

Hráčky týmu U19 vyjely o víkendu ke dvěma těžkým utkáním, která zvládla se ctí.

Sobotní drama se odehrálo na palubovce Trutnova. Ten svůj tým posílil hráčkami z extraligy, které nám daly pěkně zabrat. Přehrát jsme je zvládly až v prodloužení, které skončilo naší výhrou 66:63.

V neděli nás čekal v soutěži ještě neporažený Jablonec nad Nisou. V předchozím dni nasázel ústeckému týmu přes 100 bodů. Proti nám začaly neomylně a za první čtvrtinu nám daly 25 bodů. Zvýšené úsilí v obraně přineslo své ovoce, avšak  náskok soupeře jsme stihly snížit pouze na sedmibodové manko. Prohra 70:63 s takto ambiciózním a kvalitním soupeřem pro nás znamená přijatelný výsledek.

U13 o víkendu

Hráčky kategorie U13 nastoupily v sobotních utkáních do dvojzápasu proti Slunetě Ústí nad Labem. Na první pohled bylo vidět, že soupeř má výškovou převahu a více nasbíraných zkušeností ze zápasů. Vyzkoušely si na nás clony a secvičené signály, které jsme zvládly ubránit až v konci zápasu. Holky nastoupily do obou zápasů bojovně, ale na soupeře nám však síly nestačily a prohrály jsme vysokým rozdílem.

Svůj první zápas kariéry odehrály naše 2 nové hráčky, které za sebou mají pouze pár tréninků. Na hřišti se rozhodně neztratily a bojovaly o každý vyražený míč.

Rozpis sauny na leden


Tréninky v novém roce

Tréninky pro kategorie Ženy – U15 začínají již v pátek 3.1.2020. Mladší kategorie mají první trénink až v pondělí 6.1.2020.

Krásné Vánoce


Vánoční bowling

Návštěva z Chemnitz

O víkendu 29.11. až 1.12. dorazilo v rámci mezinárodní spolupráce do Litoměřic německé družstvo Chemcats Chemnitz. Přijely s holčinami kategorie U10.

V sobotu byl naplánovaný turnaj proti našim nejmladším. Litoměřické U10 se na turnaj velice těšily, především proto, že hrály proti stejné věkové kategorii a proti dívčímu celku. Ze začátku se potřebovaly rozkoukat a utkání bylo vyrovnané, ve 3. čtvrtině už zjistily, co na soupeře platí a nakonec vyhrály 42:16.

Na turnaj dorazilo i družstvo Válečnic z Děčína, které proti Chemnitz vyhrálo 54:28.

Poslední zápas sehrály naše holky právě proti děčínským Válečnicím. Zápas byl velice vyrovnaný a děvčata se rvala o každý míč i přesto, že Děčín měl výškovou převahu. V utkání se prostřídaly všechny holky, aby získaly co nejvíce zkušeností do dalších soutěžních utkání.

U holčin je vidět zlepšení a posun každým zápasem. Dávají do toho vše a nejraději by strávily celý zápas na hřišti.

K přátelskému utkání jsme německé návštěvy využily i v neděli. Obrovské poděkování patří rodičům, kteří dopravili a podpořili holky v obou dnech.

 

Mikulášská show

Už zítra nás čeká Mikulášská show. Těšíme na všechny hráčky, rodiče a další rodinné příslušníky od 15:30 na gymplu. Čeká na Vás domácí vánočka a svařák, také spousta soutěží a zábavných her. Určitě si to nenechte ujít :-)

U17 na domácí palubovce

Hráčky U17 se představily o víkendu na domácí palubovce. Sobotní zápas s týmem Poděbrad zvládly na výbornou a konečný výsledek 82:32 odpovídá poměru sil na hřišti. Terka Krebsová docílila 20 bodů a její práce v obraně zaslouží pochvalu.

Nedělní utkání s Brandýsem mělo zcela jiný charakter. V prvním poločase daly soupeřkám 40 bodů a byly v 7 bodovém vedení. Ve druhém poločase nevyužily řady střeleckých příležitostí a výsledkem bylo bídných 17 dosažených bodů. Přes velmi statečný výkon nakonec porážka 57:63.

 

 

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 2 288
  • Posledních 7 dní: 19 522
  • Posledních 30 dní: 90 437
  • Právě teď: 15