U14_trénink a zápasy na konci prázdnin

Ahoj holky,

v sobotu 23.2. máme trénink na Kalichu od 16,00-17,30.

V neděli 24.2. hrajeme se Slovankou venku, 25.2. doma na Kalichu.

V neděli hrajeme od 12,00. Odjíždět budeme v 10,15 od kuřete. Adresa haly: Hovorčovická 1281/11, Praha 8. V pondělí hrajeme od 17,15, Sraz bude v 16,30 na palubovce.

Prosím Ivču o organizaci dopravy v neděli.

Nominace: Klupáková, Menčíková, Vránová, Bisová, Týřová, Stachová, Ebertová, Dadejíková, Netáhlová, Krebsová, Vrátilová, Hubená, Hrubá?

Užijte si prázdniny)Vaše trenérky M+M

OBJEDNÁVEJTE FANOUŠKOVSKÁ TRIKA NIKE DO KONCE ROKU

Krásný sváteční den, i v letošním roce si můžete objednat fanouškovská trika. Nabídka je stejná jako loni, jen dětský střih je za stejnou cenu jako dámský, tedy 390,- Kč. Přejeme všem krásný, předvánoční čas.

POKUD BUDETE CHTÍT,MŮŽETE MÍT NA ZÁDECH JMÉNO NEBO ČÍSLO HRÁČKY. CENA JMÉNA: 50,- KČ, ČÍSLO 40,- KČ; DVOJČÍSLÍ 80,- KČ

U15B_víkend

Ahoj zdecimovaný týme :-) .

o víkendu hrajeme jen v sobotu, na Kalichu od 10,00 a 12,00 s Jabloncem.

Sraz v 9,15 na palubovce, dresy jsou vzadu.

Nominace: Klupáková, Bisová, Vránová, Menčíková, Stachová, Hrubá, Dadejíková, Hubená

Hezký páteční den přejí

M+M

U14 ve dvojičce se Slunetou potvrdily roli favorita

V sobotním i nedělním zápase porazily mladší žákyně ústeckou Slunetu rozdílem 30ti bodů.

V sobotním zápase jsme si v první polovině vybudovali dostatečný desetibodový náskok, který jsme +/- drželi až do půlky zápasu. Bohužel se nám nedařilo odskočit na větší rozdíl. Senzační byl vstup do 3. čtvrtiny, kdy jsem soupeře zcela přehráli a v pohodě tak dohráli s velkou rotací zbytek zápasu. Skvělé bylo, že téměř všechny hráčky skórovaly. V útočné fázi jsme byli důrazní hlavně v podkošových soubojích. Soupeřova snaha o pressing při vyvážení míče nám způsobila trochu problémy, ale holky si s tím celkem dobře poradily, Trestem pro soupeře byli pak naše rychlé koše při přečíslení. Stejně tak jsme ale některým rychlým útokům nezabránili a mrzeli nás některé chyby, které nás pak ve vyrovnanějších zápasech mohou stát vítězství. Viděli jsme pár parádních akcí a hlavně vidíme nebojácnost v útoku a chuť hrát 1 na 1, což je tím nejlepším příslibem pro další  basketbalový rozvoj holek. Svoji starou, dobrou střeleckou formu našla Domča. V nedělním zápase se po ní sháněla Kikča, ale té se po dlouhé době střelecky nedařilo. Ale my víme, že to není důležité, důležitější je, že si umí holky vypracovat spoustu střeleckých možností a je úplně jedno, kdo ty body do koše nahází, když fungujeme týmově. A to se potvrdilo. Svoji premiéru ve žlutých slovaňáckých dresech si odbyla Barča Cermanová, výstup se jí vydařil, jsme rádi, že se stane platnou hráčkou týmu a doplní tak náš menší počet, který je při zranění a onemocnění některých hráček hraniční. Výborně zahrála v sobotním utkání Anežka.

V nedělním utkání byl vývoj odlišný, vzhledem k vysoké výhře z minulého dne jsme trochu zaexperimentovali v sestavě a do poloviny zápasu si vybudovali dostatečný bodový náskok. Hráli jsme jen v 10ti, tak si všichni zahráli.

Výborná byla divácká podpora v obou zápasech. Sluneta strhla k fandění i naši fanouškovskou a hráčskou část a s pomyslným 6. hráčem se vždycky hraje líp.

Pokud se nestane nic nepředvídatelného, po polovině soutěže to vypadá na postup do extraligy U14, to je skvělý výsledek. Jak se povede dál, je zatím ve hvězdách. Pojďme zamakat na té hvězdné cestě, ať máme radost.

Krásné, podzimní dny přejeme úplně všem :-)

Vaše trenérky M+M

O víkendu jsme vyhrávali doma i v zahraničí :)

Další zápasy nabitý a úspěšný víkend je za námi.

Slovan odehrál celkem 13 utkání na domácí, ale i zahraniční půdě.

Naše nejmenší hvězdičky vyjely za vydatné podpory rodičů do pražských Modřan na další Šmoulinkový minicup. Na kluky z Porgu nestačily, ti byli herně vyspělejší a bylo vidět,že už mají za sebou více tréninků. V dalším zápase se holky setkaly s pardubickou Studánkou, v tomto zápase byly zase holky Slovanu na koni a mohly se tak radovat ze svého prvního vítězství, nastřílely 47 bodů, a to je super. Utkání s USK bylo hodně vyrovnané,nakonec přálo více štěstí pražským holkám. Celkově šlo o velmi dobrý turnaj, holky se zlepšují ve všech dovednostech, patří jim velká pochvala za bojovnost i předvedené výkony.

V kategorii U14 nás čekalo tradiční derby s ústeckou Slunetou, a to hned 2x, doma a na palubovce soupeře. Oba zápasy skončily 30ti bodovým rozdílem, ikdyž vývoj obou byl odlišný. Zatímco v 1. zápase se rozhodlo až ve 3, čtvrtině, u soupeře jsme hru kontrolovali již od začátku a 30ti bodový náskok si vytvořili už v polovině zápasu. Občas jsme měli problém s vyvezením míče, ale na útočné polovině jsme byli k nezastavení. Výborně v sobotu zahrála Hrubá, v neděli Ebertová. Střelecká forma se vrátila v plné parádě Menčíkové. Konečné stavy 86:54 a 90:57 nás po polovině soutěže posouvají na 2. místo tabulky ligy U14.

Naše U15 zajížděly na zahraniční turnaj do německého Chemnitzu. Čekala je porce přátelských i turnajových zápasů. Ve všech 4 utkání si holky s německými kluby poradily a staly se tak vítězkami celého turnaje.

Kvůli německému turnaji jsme odjížděli v oslabené, málo početné sestavě, na ligové zápasy U17. Holky hrály ve velmi úzké rotaci a nepodařilo se jim vyhrát ani v jednom ze 2 víkendových utkání. V Říčanech podlehly 66:50, v Brandýse 65:39. Všechny týmy v dorostenecké lize U17 jsou v letošním ročníku velmi vyrovnané a proto je důležité každé vítězství, takže musíme v dalších bojích zabrat. Na 110% hrála v obou zápasech kapitánka týmu Bisová.

Ženský A tým si připsal 2 výhry, v sobotu porazil tým z Benešova 63:40 a v neděli HB  Basket 83:49.

Díky všem, kteří vyměnili víkendovou domácí pohodu za adrenalinový zážitek v podobě basketbalového utkání a přišli nás podpořit :-) .

Jsme tu pro vás

Váš Slovan

U14_víkend

Ahoj, čeká nás dvojička se Slunetou. V sobotu hrajeme doma, v neděli v Ústí.

V sobotu sraz v 9,30 na Kalichu.

V neděli hrajeme v hale SPŠ Spojů, Výstupní 3219/2, Ústí nad Labem. Sraz před halou v 9,00.

Ivču prosím o zajištění dopravy. Kdyby někdo potřeboval, můžeme někoho také vzít.

Hrají všechny zdravé 05+06 + Kája s Lepšandou.

Fajn podzimní dny přejeme úplně, úplně všem :-)

Trenérky M+M

Tréninky v pátek 26.10. na Kalichu

U14 – trénink od 15,00-16,30

U12 – trénink odpadá

U15 – zápas x Slunetě 17,30

U14_v zápase s Chomutovem jsme nepředvedli optimální výkon

Do zápasu s Levharticemi jsme vstoupili dost vlažně, hře chyběl náboj a chuť bojovat, tedy alespoň v prvním úseku hry. Soupeř byl daleko aktivnější a to vedlo k prohře v 1. čtvrtině 8:11. Do druhé čtvrtiny jsme už vstoupili koncentrovaněji, dělali méně chyb, dávali jednoduché koše. Herně tým podržel hlavně výkon Domči a Ebrtky. Ty ukázaly ostatním, že to jde a zbytek týmu se přidal. Ve druhé čtvrtině se nám tak podařilo obrátit skóre z -5 na +5, a to bylo klíčové.V dalších úsecích hry jsme již náskok navyšovali až na konečných 67:45. Celý zápas bylo vidět, že jsme zkušenější a vyhranější tým, ale rozhodilo nás pár chyb v úvodu, a to je škoda. Holkám z Chomutova patří palec nahoru za bojovnost, s jakou do zápasu šly, ke konci utkání už neměly tolik sil. Chválíme tentokrát, kromě Domči za klíčové body v utkání a Ebrtky za dobrou práci pod košem na útočné i obranné polovině, Emču za celkový přístup k zápasu a věříme, že herně je teď na vzestupu.

Je nám jasné, že nemůže být každý den posvícení a že se občas něco nevydaří, takže rádi zápas s Chomutovem házíme za hlavu a za hlavy všech. Nemusíme jen vyhrávat, ale pojďme do toho dát vždy to nejlepší z nás :-) .

Body v utkání: Ebertová 19, Menčíková 18, Bisová 16, Vránová 8, Klupáková 6, dále nastoupily Dadejíková, Hasmanová,Netáhlová, Stachová

Díky za podporu

Vaše trenérky M+M

U14_náhradní termín x BK Baník Most-30.11. od 16,15 na Kalichu

Jak se hrálo o víkendu

Tentokrát jsme víkendové zápolení začali už v pátek, to přijely na předehrávku U13 z ústecké Slunety. Ikdyž náš tým U12 byl tentokrát posílen o některé  starší hráčky, na Slunetu jsme nestačili a prohráli vysoko 22:71 a 27:82.

Na další přípravný turnaj v kategorii U12 jsme vyjeli do nedalekého Ústí a hned jako první nás čekal znovu zápas se Slunetou. té jsme podlehli 20:45, krok jsme drželi jen v 1. čtvrtině, kdy byl stav vyrovnaný. Do hry zasáhly i nové hráčky, které si tím odbyly premiéru v týmu U12. Ve druhém zápase s Varnsdorfem jsme si se soupeřem poradili a radovali se z vítězství 33:20. V posledním zápase s Chomutovem jsme v půlce ještě vedli rozdílem 1 bodu, ale ve druhé části hry jsme po ztrátě koncentrace na Chomutov nestačili a podlehli mu 21:33.

V kategorii U14 jsme tentokrát hráli pouze 1x, utkání s Mostem se kvůli velké soupeřově marodce odložilo. A my tak hostili pouze chomutovské Levhartice. Do zápasu jsme nevkročili nejlépe a po 1. čtvrtině jsme prohrávali 8:11. Naštěstí se hráčky ve 2. čtvrtině probraly a důraznou hrou vyrovnaly a získaly vedení, to jsme už jen navyšovali. Kromě 1. čtvrtiny byly tak zbývající 3 vítězné a my se trochu protrápili k vítězství 67:45. Ale i tak se to počítá a my se zatím zabydleli na 2. místě žákovské ligy skupiny B.

V kategorii U17 nás čekali 3 zápasy, 2 zápasy ligového A týmu a 1 zápas B týmu v nadregionální lize. Komentář trenéra: V sobotu ani v neděli nebyl vstup do utkání zcela ideální, v sobotu jsme dostali 17b za 1.čtvrtinu, ale utkání proti Mladé Boleslavi jsme nakonec zvládli a vyhráli 56:42, bodově Mašíková 12, Bisová 10. V neděli nám utkání na začátku úplně uteklo až na 2:11 a tento rozdíl se držel až do 4.čtvrtiny, kde jsme dotáhli, ale v koncovce měl více štěstí soupeř Severočeska a radoval se z vítězství 39:37. Střelecky jsme vůbec nezářili – 37b za utkání je hrozně málo a špatně se s tímto skórem vyhrává. Navíc TH 9/22 (oproti soupeřovým 9/13) je také málo. Bisová i v neděli 11b. Každopádně musíme zlepšit vstup do utkání a držet utkání v rukou již od začátku.  B tým odehrál pouze 1 zápas, zvítězil nad Libercem vysoko 77:40.

Ženy měly tentokrát volný víkend. V týdnu zabojoval B tým v pražské soutěži a porazil tým TJ Ruzyně 62:33, patří jim průběžné 4. místo tabulky.

Přejeme všem krásné dny

Váš Slovan

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 2 016
  • Posledních 7 dní: 12 911
  • Posledních 30 dní: 46 295
  • Právě teď: 8