SAUNA V LETOŠNÍ SEZÓNĚ

Saunování bude probíhat od 17,30-18,30.

20,11. 2017 - U11 (Petr + Šárka)

27.11. 2017 - U14+U15 – celá pondělní tréninková skupina

4.12. 2017 - U13 (Monika + Maruška); trénink od 16,00, poté sauna

Související obrázek

U12_zataženo, občas trakaře

V sobotu se naše borkyně kategorie U12 vydaly dobývat další úspěchy v OP, tentokrát do Chomutova, a do dalších zápasů sezóny nevkročily úplně šťastně.  Chybějící hráčky ze základní sestavy nám trochu s výsledky zahýbaly. Do zápasu vkročily holky tak nějak ospale a na půl plynu, což se odrazilo ve výsledku první čtvrtiny, tu totiž prohrály 3:9. V dalších čtvrtinách zabojovaly a dokonce se ve 3.čtvrtině ujaly vedení, ale po vyfaulování Zuzky už se koncovka nepodařila a prohráli jsme 47:60. Zajímavé bylo, že jsme ve stejném složení (a soupeř také) nastoupili do 1. a 3. čtvrtiny, přitom 1. jsme prohráli a tu třetí naopak vyhráli výrazně 8:18. První zápas jsme naštěstí hodili za hlavu a vrhli se do toho dalšího, který byl pro nás výherní. Hned od první minuty jsme kontrolovali hru a nenechali soupeře ani jednou převzít vedení. Konečný stav 54:34 byl pro nás trochu satisfakcí za první prohraný zápas. Dle slov trenérek předvedla Zuzka svůj nejlepší výkon v začínající sezóně, výborně zahrála i Silva, které se dařilo střelecky hlavně ve druhém zápase, nejlepší hráčkou na hřišti byla kapitánka týmu Anežka a i další hráčky, jako Hubeňour, Julča, Kája a Emča předvedly velmi pěkný výkon. Chomutovské Levhartice nám ukázaly, že všechny výhry nedostaneme zadarmo a že musíme občas zamakat, abychom zůstali nejlepší.

Body v 1. utkání: Krebsová 8, Vrátilová 8, Podešvová 6, Hasmanová 6, Hrubá 5, Zichová 5, Krupková 4, Dadejíková 4, Hubená 2, Netáhlová 1, dále nastoupily Franková, Stachová

Body ve 2. utkání:  Hrubá 15, Hubená 11, Netáhlová 8, Vrátilová 6, Krebsová 4, Hasmanová 4, Franková 2, Zichová 2, Podešvová 2, dále nastoupily Stachová, Franková, Krupková

Dobře víme, že nejsou důležité jen body, ubráněný koš soupeře je pro nás stejně cenný, tak pojďme každá bránit nejlépe, jak umíme.

Naším cílem je skončit po základní části do 3.místa, abychom mohli zabojovat ve finálových turnajích o postup na Národní finále.

Další zápasy nás čekají doma s Mostem, těšíme se a děkujeme za podporu.

Vaše trenérky M+M

Víkendové poohlédnutí

Tento víkend nastoupily do domácích utkání pouze ženy, které podlehly zkušeným týmům z Kralup a Mladé Boleslavi. V sobotu nestačily síly na „prvoligové“ Kralupy a ženy prohrály 53:73, ikdyž první čtvrtina byla povedená, sehrály ji vyrovnaně 16:16. Stejně se vydařila i 3. čtvrtina, tu dokonce domácí vyhrály o 3 body. V neděli se vůbec nevydařil vstup do utkání, po 1. čtvrtině ženy prohrávaly 8:26. Mladá Boleslav hrála rychlý,pohledný basket, a své vítězství si zkušeně pohlídala až do konce. Ženy prohrály 48:73. Oba zápasy zhodnotil i trenér, Martin Chmel – „Ženy měly 2 těžké soupeře.Náš sobotní soupeř Kralupy byly přeřazeny z 1 do 2 ligy po známém zápase se Spartou. Jejich herní vyspělost a výšková převaha byla zřejmá, přesto ještě několik minut před koncem jsme prohrávaly jen o 6 bodů. Nutno podotknout, že šestky v poslední čtvrtině byly 16:2 ve prospěch soupeře. Zápas jsme odehrály v některých fázích velmi dobře. V neděli jsme zahájily proti Boleslavi velmi špatnou první čtvrtinou. Soupeř měl ve svých řadách mimo jiné Hanku Nezdařilovou a Markétu Dřevovou, obě bývalé výborné hráčky ŽBL. První půli jsme soupeře neubránily, druhá měla naprosto jiný charakter, ve 3 čtvrtině jsme dostaly 7 bodů. Prohra o více než 20 bodů proto mrzí. Přes porážky jsme předvedly lepší výkon,než proti Chomutovu.“

Další utkání se odehrávala na palubovkách hostů. U12 si zajely do Chomutova pro 1 porážku a 1 výhru. Začátek prvního zápasu vůbec nevyšel, a ikdyž holky náskok soupeře dotahovaly, nepodařilo se jim už po vyloučení Hasmanové prohru 47:60 odvrátit. Do 2, zápasu holky nastoupily hned od začátku zodpovědněji a s větší chutí. Díky tomu neprohrály ani jednu čtvrtinu a zvítězily ve 2.utkání 54:34. Vedle Hrubé se nejvíce dařilo Hasmanové a Netáhlové.

Oba týmy v lize U14 byly tentokrát stoprocentně úspěšné a z Kralup a Kladna přivezly 4 vítězství. V sobotu hrály U14B ve Slaném, kde zvítězily 54:37. Ze začátku se zápas vyvíjel vyrovnaně, kádr byl trochu oslabený, ale hlavně díky hře Ebertové a Vránové se tým mohl nakonec radovat z vítězství a do hry se zapojily všechny hráčky. Stejně tak v neděli vyhrály holky bez zraněné Vránové na Kladně 54:32, tentokrát excelovaly Menčíková a v obraně Bisová. B týmu patří 5. místo tabulky, a to je skvělý výsledek. A tým zvítězil v obou zápasech vysoko, nejprve nad Kladnem 105:14 a poté nad Slaným 115:14, usadil se tak na 3.místě tabulky. Věříme, že se holkám podaří probojovat se na 2. místo, které znamená jasný postup do extraligy mladších žákyň. Dle slov trenéra Martina Markvarta holky potvrdily roli favorita a poprvé v sezóně také vyjeli v plném počtu 12ti hráček, což bylo znát na kolektivnějším výkonu.

Tým mladších dorostenek v sobotu porazil Kralupy 51:43. Utkání bylo velmi vyrovnané, rozhodující byla až 4. čtvrtina, kterou litoměřické hráčky vyhrály 12:4. V neděli pak zajely na Královku, kde ve vyrovnaném utkání nakonec podlehly o jediný bod týmu USK Praha B. Konečný stav utkání 45:46. V obou zápasech tým trápila nízká úspěšnost střelby trestných hodů, která mola být v neděli důvodem, proč nevyhrál. V Kralupech proměnily dorostenky pouze 4 ze 14 trestných hodů, na USK pouhých 13 z 35. Do utkání nastoupilo všech 12 hráček.

Vzhůru do nových bojů :-)

Děkujeme za Vaši podporu

Váš Slovan

 

U12/U14 o víkendu

U12 hrají v sobotu v Chomutově od 9,00 a 10,30. U14 ve Slaném od 10,00. Musíme se proto rozdělit, abychom zabojovali na obou hřištích.

Do Chomutova se bude odjíždět v 7,10 od kuřete. Pojede Maruška s Barčou. Adresa haly: Městská sportovní hala, Mánesova 4980. Prosím Šárku o organizaci dopravy :-) .

Nominace: Hrubá, Hasmanová, Krebsová, Dadejíková, Netáhlová, Hubená, Vrátilová, Podešvová, Kloučková, Krupková, Franková K., Zichová, Kekrtová

Do Slaného se bude odjíždět v 8,20 taky od kuřete. Prosím Ivču o organizaci dopravy :-) .

Nominace: Chvojková, Beránková, Franková E., Kalinová, Klupáková, Bisová, Menčíková, Vránová, Týřová, Ebertová

V neděli hrají U14 na Kladně v 11,30, odjezd od kuřete v 9,30. Prosím Ivču o organizaci dopravy :-) .

Nominace: Chvojková, Beránková, Franková E., Kalinová, Klupáková, Bisová, Menčíková, Vránová, Týřová, Ebertová, Hrubá, Hasmanová

Díky

trenérky M+M

Basketbalový víkend přinesl řadu zajímavých utkání

Jak jsme již avizovali v předchozím příspěvku, ve dnech 7.-8.10. odehrál Slovan 9 utkání na domácí palubovce. K vidění tak byla celá škála výkonů. jasné výhry i prohry, ale i dramatická utkání, kde se bojovalo do poslední minuty. Začněme tentokrát těmi nejmenšími. Tím byl tým U12, který si hravě poradil s nováčkem soutěže TJ Slovan Varnsdorf. Přehrál je vysokým rozdílem 106:4 a 107:0. Pro některé hráčky domácího celku šlo také o jejich první utkání. Největší porci bodů nadělila soupeři Vrátilová (v součtu 36 bodů za obě utkání), ale bodovala každá hráčka

V kategorii U14 nastupují za Slovan 2 týmy. A tým nejprve po dramatické koncovce zvítězil nad Levhartkami z Chomutova o jediný bod 62:61 a poté v nedělním utkání podlehl ústecké Slunetě  57:64. Do zápasu proti Chomutovu vstoupily hráčky Slovanu lépe a od začátku navyšovaly bodový rozdíl až na 15 bodů, ale holky nezvládly poslední čtvrtinu a o luxusní náskok přišly. Naštěstí o výsledek ještě zabojovaly a mohly se tak těšit z konečného vítězství. To v nedělním utkání bylo jasné, že se bude bojovat o každý bod hned od začátku. V půlce tak Slovan vedl o 2 body, po 3. čtvrtině zase o 1 bod prohrával. Hru i celkový výsledek poznamenaly i problémy s fauly Míčkové a Tomiové. Ústecký tým nakonec domácímu celku utekl na rozdíl 7mi bodů. V tabulce skupiny A ligy U14 patří A týmu zatím 4. příčka, ale souboj o 2. místo, které znamená přímý postup do extraligy U14, je velmi vyrovnaný.

B tým nastoupil proti stejným soupeřům, v sobotu nejprve podlehl ústecké Slunetě 51:93, v neděli pak chomutovským Levhartkám 54:82. Odehrál dva velmi kvalitní zápasy a holky podaly zatím nejlepší výkony v začínající sezóně. V zápase proti Ústí jsme od začátku tahali za kratší konec, ale holky to nevzdávaly a bojovaly až do konce. Tým podržela zodpovědnou hrou a výbornou obranou kapitánka týmu Klupáková, výborně zahrála i Hrubá. V nedělním zápase B tým solidně potrápil do první poloviny Chomutov, když v půlce prohrával o pouhých 6 bodů.  Výborně holky odehrály hlavně 2. čtvrtinu, ve které dokonce zvítězily 22:17. Klupáková byla i tentokrát důležitou oporou. Výborně si poradila s obranou nejlepší hráčky soupeře Ebertová.

Tým mladších dorostenek byl tentokrát úspěšný napůl, v sobotu podlehl Kladnu 47:67, ikdyž 1. a 4. čtvrtinu hrál vyrovnaně.  Týmu chyběla bojovnost a touha po vítězství. V neděli byla situace opačná, nad týmem z Karlových Varů vyhrály litoměřické basketbalistky 60:46, od začátku měly hru pod kontrolou a hrály zodpovědněji. Oporou týmu byla v obou zápasech Badinková, která byla i nejlepší střelkyní domácího celku.

Ženy sehrály na Kalichu nepovedený zápas proti Chomutovu. Vázlo především zakončování, 45 bodů nemůže stačit na vítězství. Je to výzva pro další přípravu. Podlehly soupeři 45:74.

Děkujeme divákům za podporu ve vyhraných, ale i v těch prohraných zápasech a těšíme se na další

Váš Slovan

FOTKY ZE ZÁPASŮ ZDE: http://monim.rajce.idnes.cz/2017_Basketbalovy_maraton/

U14B a U12 _nominace a info k víkendu

U14 B hrajeme v sobotu v 9,00 (Sluneta) a v neděli v 11,00 (Chomutov), sraz vždy 45 minut před zápasem na palubovce.

Nominace: Klupáková, Menčíková, Vránová, Ebertová, Hrubá, Bisová, Chvojková, Beránková, Kalinová, Franková, Týřová

U12 hrajeme v sobotu od 13,00 a 15,00 (Varnsdorf), sraz také 45 minut před zápasem

Nominace: Krebsová, Vrátilová, Hubená, Dadejíková, Lepší, Netáhlová, Podešvová, Krupková, Dlouhá, Kloučková, Zichová, Kekrtová, Franková (v záloze Ebertová, Hrubá)

STOLKY NA ŘÍJEN

7.10.

9,00 (U14Bx UL)-zajistí U14 A (Martin, Tomáš)

11,00 (U14A x Chomutov) –zajistí U14B (Monika) – Ebrtka, Anežka, Kája

13,00 + 15,00 (U12 x Varnsdorf) – zajistí U13 (Monika) – Bísa, Terka Kreb., Naty Tom.

17,00 (ženy x Chomutov) – zajistí U17 (David) - Míša H., Naty B.

19,00(U17 x Kladno) – zajistí U19/ženy (David) – Týna, Dobruš

8.10.

9,00 (U14 A x UL) – zajistí U14B (Monika) - Bětka, Káťa T., Domča

11,00 (U14B x Chomutov) – zajistí U14A (Martin, Tomáš)

13,00 (U17xKarlovy Vary) – zajistí U19/ženy) –zajistí U19/ženy (David) – Gába, Pája

14.10.

9,00; 11,00 (U13 x Most) – U14 (Martin, Tomáš)

13,00 (U15A x Beroun) – zajistí U15B (Raina)

15,00 (U15B x HB) –zajistí U15A (Martin Ch, Tomáš)

15.10.

9,00; 11,00; 13,00 (U11 turnaj) – zajistí U13 (Monika)

10,00 (U15A x HB) – zajistí U15B (Raina)

12,00 (U15B x Beroun) –zajistí U15A (Martin Ch., Tomáš)

21.-22.10. – hrají ženy – zajistí U17 (David) - Sára Sit., Verča P./Verča M, Sára Sch

28.-29.10. –hrají U19 – zajistí U17 (David)

Přichystejte se na basketbalový maraton – už tento víkend

Během víkendu 7.-8.10. odehraje dívčí basketbalový klub Slovan Litoměřice 9 utkání ve 4 kategoriích. To musíte vidět! Startujeme v sobotu v 9,00. DORAZTE VŠICHNI VE ŽLUTÉM TRIKU, ať uděláte super atmosféru! Ve všech kategoriích nás čekají zajímaví soupeři a k vidění bude špičkový basketbal v kategoriích ženy, U17, U14 a U12.

Jako první „vyběhne na trať“ tým U14B, který v 9,00 přivítá ústeckou Slunetu. Možná nejsme favority tohoto utkání, ale mladý, nadějný B tým dokáže velké věci, tak si začátek našeho maratonu rozhodně nenechte ujít:-)
Nastoupíme ve složení: Klupáková, Hrubá, Ebertová, Vránová, Menčíková, Bisová, Týřová, Kalinová, Hasmanová, Chvojková, Beránková

V neděli od 11,00 zabojuje o své místo na Slunci tým U14A, bude hostit tradičního rivala ze Severu, Slunetu UL, Naposledy se tyto týmy potkaly na loňské republice, kde byl k vidění velmi vyrovnaný duel, nakonec se ale štěstí přiklonilo k ústeckému celku… podaří se litoměřickému A týmu nepříznivou bilanci zvrátit a vybojovat cenné vítězství? To nezjistíš, pokud nedorazíš. Jo a vem si žluté triko!
Za U14A nastoupí: Míčková, Hrubá, Tomiová, Rupertová, Krebsová, Dadejíková, Zemanová, Kalousová, Šálková, Formánková, Janoušková, Kynzlová

Dalším týmem, který se těší na svoji premiéru, je tým U12. Holky přivítají TJ Slovan Varnsdorf, se kterým se ještě nesetkaly. Na to, jaké to bude setkání, se přijďte podívat v sobotu od 13,00 a 15,00. Držíme holkám palečky, aby se jim vstup do sezóny podařil na jedničku.
Za Slovan tentokrát nastoupí: Krebsová, Vrátilová, Dadejíková, Netáhlová, Podešvová, Lepší, Hubená, Krupková, Dlouhá, Kloučková, Zichová, Franková, Kekrtová, Ebertová, Hrubá
Přijďte zafandit ve žlutém!!! A pozvěte své přátele!

Dalším týmem, který se představí během tohoto víkendu, jsou mladší dorostenky. Pod trenérským vedením Davida Matušky nastoupí proti týmům z Kladna a Karlových Varů. Přijď zafandit ve žlutém triku :-) . Jsou to první zápasy holek v novém složení.
Za Slovan nastoupí: Badinková, Bisová, Mašíková, Karterová, Prejzová, Sajverová, Hrzánová, Petržilková, Schwarzová, Sitárová, Smolková, Zemanová

Posledním týmem jsou naše ženy. Ve 2.lize zabojují s týmem Levhartic z Chomutova. Poprvé nastoupí za Slovan Péťa Žáková, která se s týmem začala tuto sezónu připravovat. Pod vedením Martina Chmela je tým v sezóně zatím bez porážky. V dresu soupeřek nastoupí i naše bývalá hračka Eliška Fišková.
Za Slovan zabojují: Smith, Žáková, Svobodová, Čermáková, Matušková, Matušková, Mühlfeitová, Kocmanová, Nováková, Černá, Tmějová, Zídková
Ženy startují v 17,00 na Kalichu!

Sportovní prohlídky

Všechny hráčky musí i v letošním roce absolvovat sportovní prohlídku.

Protože každý rodič má jinou představu o sportovní prohlídce, rádi bychom vám nabídli více možností:

1) MUDr. Rolc v Ústí  (tel: 475 200 196, e-mail: mudrrolc@volny.cz) (cena prohlídky 400,- Kč

2) nechat si udělat EKG pro sportovce (MUDr. Jiránek) a s potvrzením dojít za obvodním lékařem, který dokončí sportovní prohlídku (250,- Kč pouze EKG, 500,- Kč EKG s ultrazvukem + cena prohlídky u dětského lékaře)

3) Klinika Tornero: (www.klinikatornero.cz) (Sportovní prohlídka s klidovým EKG – 300,-Kč; Sportovní prohlídka se zátěžovým EKG – 750,-Kč) – mají volno až v cca prosinci

4) Ústav preventivního a sportovního lékařství v Praze (www.upsl.cz) – podrobný ceník mají na webu (základní prohlídka 600,- Kč; rozšířená se zátěžovým testem 1.200,- Kč)

5) Oddělení sportovní medicíny v UL (http://www.kzcr.eu/cz/ul/pro-pacienty/zdravotnicka-pracoviste/oddeleni-sportovni-mediciny) – podrobný ceník opět na webu ( 400,- Kč – vyšetření +klidové EKG ; 500,- Kč -vyšetření sportovním lékařem se zaměřením na určení trénovanosti ve sportovním klubu + zátěžové EKG)

Potvrzení doneste trenérům.

Money, money, money, must be funny…. příspěvky sezóna 2017/2018

Milí rodičové, je tu čas na platbu příspěvku, zůstávají v nezměněné výši:

3.500 Kč/rok (hráčky r. 2006 a ml.), 4.500 Kč/rok (hráčky r. 2005 a starší), 3.000 Kč/rok (hráčky hrající pouze 2.třídu PP). Úhradu provádějte bezhotovostně na účet 275100262/0300 u ČSOB, pokud bude někdo vkládat na pokladně musí použít účet 123030162/0300 u ČSOB. Termín úhrady čl. příspěvků: 1. část (min. 50%) do 31.10.2017, 2. část (zbytek) do 31.1.2018.

Přejeme všem krásné, barevné podzimní dny

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 1 288
  • Posledních 7 dní: 11 956
  • Posledních 30 dní: 61 143
  • Právě teď: 6