SAUNA V LETOŠNÍ SEZÓNĚ

Saunování bude probíhat od 17,30-18,30.

20,11. 2017 - U11 (Petr + Šárka)

27.11. 2017 - U14+U15 – celá pondělní tréninková skupina

4.12. 2017 - U13 (Monika + Maruška); trénink od 16,00, poté sauna

Související obrázek

Valná hromada TJ Slovan Litoměřice

Zveme všechny trenéry, funkcionáře i ostatní členy TJ Slovan Litoměřice na valnou hromadu, která se bude konat 13.12. 2017 v 19,30 v salónku restaurace Gambáč.

Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na vás.

Váš Slovan

Dvě smolné prohry U17 a další víkendové zápasy

O víkendu jsme odehráli několik domácích utkání.

V lize U14 nás v sobotu přehrála BA Sparta, na kterou nestačil ani B tým, ani A tým. A tým byl oslaben o zraněnou Míčkovou, což se určitě na konečném výsledku utkání (47:100) podepsalo. B tým bojoval, ale bylo pro holky hodně těžké prosadit se proti týmu, který vloni na republice bojoval o 3. místo (24:81).

V neděli si pak oba týmy spravily chuť, když porazily vysokým rozdílem BK Kralupy junior. V prvním zápase podlehly Kralupy domácímu B týmu 77:29, ve druhém pak A týmu  114:20.

V lize U17 jsme hostily Plzeň a Klatovy. Jak hodnotí utkání „zaskakující“ trenér Martin CH.?  „Zrádná jedna čtvrtina, to je společný jmenovatel zápasů U17 a žen o víkendu. U17 proti dosud neporaženému DBaK odehrály slušné pasáže, avšak se špatnou druhou čtvrtinou. Zbytek zápasu se pokoušely dohnat dvouciferné manko, což se téměř podařilo. Příčinu prohry o 3 body je asi nutné hledat ve 2. nepovedené čtvrtině. V neděli držely krok se soupeřem krok a nerozhodný výsledek tři čtvrtiny zápasu, poslední čtvrtinu nezvládly a prohrály o 11 bodů. Holky oba zápasy až na výjimky dobře bránily, o výsledcích rozhodlo velké množství nevynucených ztrát  i nepřesné zakončování.“ Slovan Ltm x DBaK 50:53; Slovan Ltm x BK Klatovy 43:54.

Ženy hrály venku,v sobotu na HB a v neděli v Benešově. Odehrály vždy dobrý první poločas, kdy dostaly 22 resp. 19 bodů. Třetí čtvrtinu jako by v obou zápasech vypustily a obdržely stejně bodů jako za celý první poločas. Zvýšenou koncentrací v poslední čtvrtině však průběhy utkání kontrolovaly a dovedly oba zápasy do vítězného konce, oba skončily dvouciferným rozdílem. SLovan Ltm x HB Basket 72:60; Slovan Ltm x BC Benešov 60:47.

A poslední povíkendový zápas nás čekal v pondělí, v kategorii U13 jsme předehrávali proti ústecké SLunetě, kterou holky porazily 76:22. Výborně o víkendu v kategorii U14, i v  pondělním zápase U13 zahrála tentokrát Vránová.

Příští víkend nás kromě kategorií U11, U15 a U17 čekají první zápasy v evropské lize. Myslete na nás a držte nám palce.

Váš Slovan

 

 

U14 B_víkendové zápasy

Ahoj,

tak jsme za polovinou základní části a budeme se setkávat s týmy víceméně známými. Hned tím prvním bude BA Sparta Praha a následovat ji bude BK Kralupy junior. S prvním týmem se utkáme v sobotu, od 10,00, s druhým v neděli od 9,00. Sraz bude vždy 45 minut před zápasem na palubovce.

Počítáme s těmito hráčkami: Chvojková, Beránková, Kalinová, Vránová, Bisová, Klupáková, Menčíková, Týřová, Ebertová, Hrubá, Hasmanová

Trénink dnes od 15,00!!!

Mladší žákyně U13 zatím bez porážky pokračují v krasojízdě

V uplynulém víkendu vyjely naše U13 na další mistrovská utkání do Chomutova. Od první minuty zápasu nenechaly nikoho na pochybách, že jsou favority a že si jedou pro další dvě zasloužená vítězství. 1. utkání vyhrály vysokým, téměř 70ti bodovým rozdílem 86:19, ve druhém pak „pouhých“ 67:29. Herní projev v některých částech hry nebyl dle očekávání, ale přesto si holky zaslouží velkou pochvalu. Ukázaly totiž, že jsou individuálně mnohem lepší. Chyb byla celá řada, chybělo obvyklé nasazení, ale rozhodně se to netýká všech hráček. Anežka zahrála výborně v 1. utkání, kdy byla pro soupeře téměř nezastavitelná. Výborný zápas měla taky Bísa a Domča, Ebrtka výborně bránila, často také ubránila rychlý protiútok soupeře, když se spoluhráčky nevrátily včas. Bětka se rozehrála až ve 2. zápase, kdy Chomutov vyměnil pětky.

Body v 1. utkání: Menčíková 18, Bisová 14, Hrubá 14, Ebertová 13, Klupáková 10, Týřová 10, Vrátilová 5, Hasmanová 2, Vránová 2, dále nastoupily Krebsová, Lepší, Dadejíková

Body ve 2. utkání: Vránová 16, Bisová 12, Klupáková 11, Hrubá 9, Menčíková 8, Krebsová 4, Vrátilová 3, Ebertová 2, Hasmanová 2, dále nastoupily Lepší, Týřová, Dadejíková

Je těžké bojovat v plném nasazení při takovýchto vysokých výhrách a při téměř nulové podpoře fanoušků (takový ten smajlík, jak mrká jedním okem). Věřím, že nás ty pravé zápasy a souboje teprve čekají, v kategorii U13 to letos asi nebude… alespoň ne na území ČR :-) . Holky, děkujeme, že nám předvádíte skvělé výsledky.

„Smysl hry není ve vítězství, ale ve hře samé“

Vaše trenérky M+M

Až na zápas U15 proti Lounům se žádné velké překvapení nekonalo

Víkendové zápasení začalo tentokrát v Chomutově, kam si vyjely U13 pro další vítězství. Do utkání vstupovaly jako favoritky a to byl trochu kámen úrazu. Vyhrávaly sice od první minuty výrazným rozdílem, ale celkově daly do utkání méně nadšení a nasazení, než jsme zvyklí. Neplatí to ale o všech hráčkách, velmi dobře zahrála Hrubá a Menčíková, v prvním utkání Bisová. Výhry 86:19 a 67:29 nás i nadále drží v čele tabulky a potvrzují naši neporazitelnost v oblasti.

Sobotní zápas A týmu kategorie U15 v Lounech byl vyrovnaný, o vítězi se rozhodlo až v nastavení. Ke konci základní hrací doby jsme dali na soupeřův koš poklop, neproměňovali jsme jasné šance v podkošovém prostoru a neproměnili žádnou šestku. Tento stav setrval i v prodloužení, kdy jsme nedali ani bod. Vyhrát zápas bez jediného koše opravdu nejde. Konečný stav 41:49.

V neděli proti Kladnu zpočátku jako by pokračoval sobotní zápas a v prvních 6 minutách jsme dali 2 koše. Teprve poté se vše zlomilo a zápas začal probíhat více dle našich představ. V každém případě čeká naše U15 hodně práce na trénincích, jistě však radostné. Konečný stav 78:28.

B tým U15 čekali stejní soupeři. Ikdyž výkonnostně jde tým nahoru, na výhru to zatím nestačilo. Věříme ale, že se holkám podaří vybojovat nějaké vítězství v dalších bojích. Na Kladně holky prohrály 49:67, v Lounech 35:59.

U19 hostily v sobotu Kladno, zápas vyžadoval velkou koncentraci na všechny souboje. Holky požadavek dne poměrně naplnily, dostaly za první půli jen 15 bodů. To dalo základ zdánlivě snazšímu vítězství 60:37. Na hřiště se nakonec dostalo všech 12 hráček. Tým střelecky podržela Mühlfeitová.

V neděli jsme nastoupili proti favoritovi soutěže. Nevydařil se nám vstup do zápasu, 1. čtvrtinu jsme prohráli 21:6 a o výsledku bylo rozhodnuto. Nevydařené pasáže střídaly ty lepší. Týmu chyběla zraněná kapitánka a střelkyně Kocmanová. Měli jsme na to předvést lepší výkon, s konečným stavem 63:35 nebyl trenér dorostenek spokojený. 3 výhry, 3 prohry znamenají průběžné 4. místo v lize starších dorostenek.

Dnes změna v trénincích na Kalichu

Dneska skupinka U15 má trénink od 17,00-18,30. U13 jde do sauny.

U13 v čele OP bez jediné prohry

Pondělním zápasem proti ústecké Slunetě navázaly U13 na vítězné tažení v soutěži a bez jediné porážky jsou na 1. místě Oblastního přeboru. Ústecká Sluneta přijela oslabena o několik klíčových hráček a my jsme moc rádi, že nám s přeložením zápasu vyšla vstříc, ikdyž trenérka musela vzít i mladší hráčky. U nás bylo k vidění pár pěkných akcí, rychlý přesun na útočnou polovinu a snaha o agresivnější obranu. Trápí nás nepřesné přihrávky a úspěšnost trestných hodů (26/8), která je dlouhodobě kolem 30%. S velkou chutí hrála tentokrát Bísa s Káťou Týřovou. Janička už chytla po zranění zápasové tempo a patří opět k oporám týmu. O tom, že ostatní klíčové hráčky Domča, Bětka, Ebrtka a Kikča předvádí standardně dobrý výkon, nemusím psát :-) . Pokud nejsou na hřišti, tak trochu u ostatních vázne snaha „vzít hru na sebe“, nesmyslně se zbavujeme míče nebo vítězí oblíbený jednoúderový dribling. Zpracujeme na tom, nebojte. Konečný stav utkání: 80:34.

Body v utkání: Vránová 14, Bisová 13, Hrubá 13, Menčíková 12, Klupáková 10, Týřová 9, Ebertová 4, Vrátilová 4, Hubená 2, dále nastoupily Netáhlová, Lepší, Dadejíková, Stachová

A ještě malé poohlédnutí za zápasy s Mostem.

Těšili jsme se na vyrovnanější zápasy. Musíme ale říct, že obvykle dravé a rychlé mostecké hráčky svoje přednosti nepředvedly a my jsme s přehledem vyhráli obě utkání. Určitě Mostu nějaké opory chyběly. My jsme nemuseli vynaložit velké úsilí k získání 2 výher.  Výborně v obraně opět Anežka s Kikčou, s přehledem spolupracuje i Domča s Ebrtkou v útoku. Zaznamenali jsme větší počet ztrát s nepřesných přihrávek, ale taky 2 skvělé úniky Silvy ke koši, jen tak dál. Střelecké výkony byly tentokrát hodně vyrovnané, jen v 1. zápase trochu vyčnívala Bětka se 17ti body. Skórovalo 10 hráček, to je fajn. Konečné stavy utkání: 73:21 a 70:19.

Body v 1. utkání: Vránová 17, Ebertová 14, Menčíková 10, Klupáková 10, Týřová 6, Bisová 6, Hrubá 6, Netáhlová 2, Vrátilová 2, dále nastoupily Dadejíková, Hubená, Stachová, Lepší

Body ve 2. utkání: Menčíková 11, Ebertová 11, Bisová 10, Klupáková 9, Hrubá 9, Vránová 8, Vrátilová 4, Netáhlová 2, Lepší 2, dále nastoupily Týřová, Dadejíková, Hubená, Stachová

Další soupeř nás čeká v Chomutově, Levhartky na nás vyběhnou 28.10. od 10,00 a 12,00.

Výzva pro Ebrty: Triko, které jste získali díky Kačence jako vzácnou trofej, jste povinni nosit na všechna utkání kategorie U13 až do doby, kdy ho předáte hrdým rodičům další stovkařky… Jestli ho budete nebo nebudete prát, je na vás :-) . Takže, ať už se to příště neopakuje :-)

Díky holkám za super výsledky a rodičům za lehce „uzývanou“ podporu.

Přejeme všem nádherné podzimní slunečné dny

Vaše trenérky M+M

U13_v pondělí 16.10. přeložený zápas proti Slunetě

Sraz v 16,30. Hrajeme v 17,15.

Díky M+M

Víkendové zápolení

 

Víkendová utkání zahájil tentokrát duelem proti BK Baník Most tým U13. Od začátku byl Slovan lepším celkem a došel si tak pro dvě další vítězství v Oblastním přeboru Severních Čech. Se ziskem 4 bodů je zatím na čele tabulky. Již toto pondělí čeká holky předehrávka se Slunetou Ústí nad Labem. Konečné stavy utkání: 73:21 a 70:19.

Na U13 navázaly U15 se dvěma týmy. Nejprve si v sobotních utkáních A tým poradil s BK Beroun zkušeně 99:31. B tým nedokázal odvrátit prohru s týmem HB Basket, a konečný stav utkání tak byl 24:64. V neděli si litoměřické týmy své soupeře vyměnily, v prvním zápase porazil domácí Slovan A pražský HB Basket 58:50. Ikdyž se hrál vyrovnaný basket, nakonec více štěstí přálo domácím. Ve druhém nedělním zápase nastoupil B tým proti BK Beroun, do 3. čtvrtiny hrály holky vyrovnaně, ale po vyfaulování 3 hráček ze základní sestavy už nedokázaly vyrovnaný stav udržet a prohrály 45:62. K prohře pomohla i velmi špatná úspěšnost trestných hodů.

U19 vyjely tentokrát na venkovní utkání. S HB basketem Praha předvedly bojovný, pěkný výkon. Soupeř byl velmi aktivní, agresivně bránil. Zápas byl vyrovnaný až do posledních minut, ale 3 chyby v závěru rozhodly o neúspěchu litoměřického týmu. Nakonec se tedy z vítězství 60:52 radoval pražský celek. Navíc zranění klíčové hráčky Kocmanové bude citelné oslabení do dalších ligových bojů. V nedělním utkání s Aritmou Praha se dorostenkám vůbec nevyvedl vstup do utkání, po 1. čtvrtině prohrávaly 8:23, naštěstí se začaly v druhé čtvrtině koncentrovat na hru a obrátily skóre na 34:25, následně už kontrolovaly zbytek utkání a dosáhly tak na vítězství 72:60. Pochvalu zaslouží Mašíková za aktivní zapojení do hry.

A poslední víkendové zápasy patřily našim nejmenším. V neděli hostily U11 dívčí tým z Ústí n. L. a chlapecký tým z Děčína. Hrálo se poprvé v tělocvičně na Radobýle a atmosféra při všech zápasech byla úžasná, prostě taková, jaká má u zápasů našich nejmenších být. První zápas s ústeckou Slunetou byl vyrovnaný do poslední minutky, litoměřické hráčky si sice vytvořily solidní náskok, o ten ale přišly a nakonec se ve vypjaté koncovce více zadařilo hostům a Sluneta vyhrála o jediný bod 34:33. Ve druhém zápase si naše borkyně zlepšily chuť a vyhrály nad Děčínem jednoznačně 63:13.

V týdnu odehrály další zápas ženy B v Praze, tentokrát byly úspěšné a vyhrály nad Sokolem Horní Počernice 39:35.

Celková bilance zápasů uplynulého týdne – 7 výher a 4 prohry, to není špatné. Děkujeme fanouškům za podporu a holkám za nasazení a bojovnost.

 

 

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 1 275
  • Posledních 7 dní: 11 944
  • Posledních 30 dní: 61 146
  • Právě teď: 5