Aktuální informace (koronavirus) – aktualizováno 12.3.2020 12:20

zpráva ze dne 12.3.2020 12:20

Vzhledem k dalšímu negativnímu vývoji a situaci s šířením koronaviru (COVID-19) se dnes výbor TJ Slovan Litoměřice z.s. rozhodl s okamžitou platností (od 12.3.2020) pozastavit všechny tréninky a účast všech týmů na utkáních po dobu shodnou s uzavřením všech škol. V případě nového vývoje přijmeme nové opatření a budeme dále informovat. Jsme přesvědčeni o tom, že je vhodnější jakémukoliv nebezpečí předcházet a pokud možno eliminovat další šíření koronaviru. Chceme trénovat a hrát pro radost, ne z nutnosti.

za výbor TJ Slovan Litoměřice z.s., Mgr. David Matuška, předseda

zpráva ze dne 10.3.2020

Informace pro hráčky (jejich rodiče a fanoušky)

Vzhledem k aktuálnímu dění a bezpečnostním opatřením vlády České republiky a města proti šíření koronaviru (COVID-19) přinášíme aktuální informace.

Všechny zápasy se odehrají v řádných termínech, ale bez diváků (platí i pro rodiče). Možná dojde ke změně místa zápasů (bude ještě upřesněno). Tréninky pokračují dále podle platného rozpisu. Pro rodiče – město Litoměřice připravuje jednotný tiskopis na prohlášení rodičů, že nebyli v postižené oblasti.

Tato opatření se vztahují i na následující zápasy a zůstanou v platnosti tak dlouho, dokud vláda ČR a/nebo město současný stav nezruší. O dalším vývoji Vás budeme informovat na našich sociálních sítích i webu.

Děkujeme za pochopení, Slovan Litoměřice

Sociální sítě

Zanechat komentář

Musíte být přihlášen , abyste mohl psát komentář.

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 15 659
  • Posledních 7 dní: 83 467
  • Posledních 30 dní: 294 439
  • Právě teď: 38