Víkend 9.-11.10. – ženy a juniorky

U19 (dorostenecká liga)

Své první zápasy letošní sezony odehrál tým U19 na hřištích soupeřů. V sobotu holky svedly nelehký souboj v Nuslích, které o den pozdějí zvítězily nad Ústím. Vyrovnané skóre jsme začly pomalu měnit v náš prospěch především díky zlepšujícímu se zakončování v průběhu zápasu. Soustředěná a kolektivní obrana Slovanu umožnila soupeřkám vsítit v druhé půlce pro nás přijatelných 23 bodů a konečné skóre 48:62 v náš prospěch si holky opravdu vybojovaly.

V neděli jsme zavítaly na palubovku Slovanky, která disponuje střelecky dobře vybavenými hráčkami. Rozhodující souboje se odehrávaly tudíž na našem perimetru. Jakmile se nám dařilo zabránit otevřeným střelám, projevilo se na našem narůstajícím náskoku. Soupeřky nezlomil ani náš dvouciferný náskok a v poslední čtvrtině se přiblížily až na rozdíl 4 bodů.Koncovku holky  zvládly s přehledem a uhájily cenné vítězství 55:66. Skvělý začátek sezony!!

U19 (nadregionální liga)

Rezerva juniorek odehrála utkání v sobotu Děčíně a po vyrovnaném utkání podlehla Válečnicím 40:46. V neděli pak nastopily juniorky v Liberci, kde prohrály ještě těsnějším rozdílem 46:48. Přesto si zaslouží pochvalu za bojovnost a věříme, že se brzy vítězství dostaví.

ŽENY (2.liga)

Ženy odjely v sobotu do Mladé Boleslavy značně oslabené o 4 hráčky základného kádru, aby sehrály odložený zápas.Soupeř je ve stávající sestavě jedním z favoritů skupiny. Přesto jsme odehrály tři velmi slušné čtvrtiny a o výsledku zápasu se rozhodlo v nepovedené druhé čtvrtině. Hráčky je nutné pochválit za bojovný výkon i za nepříznivého stavu. Soupeřky nakonec zvítězily 80:49.

ŽENY „C“ (Oblastní přebor Severních Čech)

Mladý tým – Slovan Litoměřice ŽENY „C“ si odbyl svou premiéru v pátek v oblastním přeboru Severních Čech a zvítězil nad Válečnicemi z Děčína 45:23.

Všichni se těšíme na další zápasy, věřme, že nebude nucená přestávka příliš dlouhá.