3V – Veliká Velikonoční Výzva (výsledky :-))

kategorie U11/U12

1. Emča Hanzíková  220 bodů

2. Sofi Beránková     216

3. Timi Király            215

 

kategorie U13/U14

1. Maky Žáková                     158 bodů

2. Míša Mikelová                    77

3.-4. Sabča a Sára Albových 53

 

kategorie U17-Ž

1. Anička Svobodová 166 bodů

2. Karolína Bisová      118

3. Raina Smith            105

4. Zuzana Čermáková 100

5-6 Barča Zemanová     70

5-6 Karolína Kynzlová   70

7. Jindřiška Hrubá         50

8. Natálie Badinková     40

9. Natalie Tomiová         26

Děkujeme všem za účast a výherkyním gratulujeme :-) Odměny obdrží výherkyně (snad) v příštím týdnu, kdy by se mohlo umožnit začít trénovat alespoň venku… Více info u trenérů/trenérek.

Váš Slovan

3V – Veliká Velikonoční Výzva

3V (Veliká Velikonoční Výzva)

SAMA ZA SEBE – JEDNA PROTI JEDNÉ – DVĚ PROTI DVĚMA

Pravidla bodování u trenérů a trenérek, tak se zapojte.

Přejeme hezkou zábavu :-)

Slovan Litoměřice

Letní soustředění 2021

Letní soustředění 2021

Místo: Bartošova Pec (Český ráj) a Litoměřice

termín: 15.-20.8.2021 (1.část) a 23.-27.8.2021 (2. část)

informace a přihláška zde: Informace k soustredeni a prihlaska_2021

Třítýdenní zimní výzva „Sportuj a Soutěž se Slovanem“

Třítýdenní zimní výzva „Sportuj a Soutěž se Slovanem (3S)“ zná své vítěze????????????
Kategorie U11/U12:
1. místo Matylda Gailová (neskutečných 1385 bodů) ????????????
2. místo Emča Hanzíková
3. místo Sofi Beránková
Kategorie U13/U14:
1. místo Hanka Gaudesová
2. místo Sára Alblová
3. místo Sabča Alblová
Kategorie U17:
1. místo Kája Bisová
2. místo Domča Menčíková
3. místo Jindřiška Hrubá
Kategorie U19/Ženy:
1. místo Anna Svobodová
Všem výherkyním bude do konce příštího týdne doručena zasloužená výhra v podobě dárkové karty na nákup sportovního zboží. Gratulujeme ????
Výzva (nejen) pro naše nejmladší (přípravka/U10) se prodlužuje do konce února, tak můžete ještě soutěžit.

 

 

Zimní výzva „Sportuj a Soutěž se Slovanem (3S)“

Dnes, v pondělí, 18.1.2021 začíná naše třítýdenní výzva :-) . Je určena pro naše hráčky (4 věkové kategorie) a dále pro děti ve věku 6-10 let (nejen z naší přípravky).

Pravidla našim hráčkám zasílají přímo trenéři a pravidla pro nejmladší jsou zde: zimni_vyzva_pravidla_U10

Přejeme vám parádní zábavu, Váš Slovan

POZOR ZIMNÍ VÝZVA pro nejmenši prodloužena do konce února 2021 :-)

PF 2021

Děkujeme všem hráčkám a trenérům za jejich sportovní úsilí. Rodičům, fanouškům a partnerům klubu děkujeme za podporu.

A všem přejeme krásné a pohodové vánoční svátky, hodně štěstí, lásky a pevné zdraví a mnoho úspěchů v (lepším) roce 2021 :-)

 

BASKET Slovan Litoměřice od 14.10.2020 (středy)

Pokračujeme ve venkovních trénincích ve skupinách do 6 osob, stále platí po, st, pá. Více informací dostanou hráčky a rodiče od trenérů/trenérek.

Váš Slovan

U11ky mají za sebou první turnaj v letošní sezóně

U11 odehrály svůj první turnaj. Vstoupily do něj výborně, soupeře z Ústí celý zápas přehrávaly a došly si tak pro velmi vysokou výhru 88:11. V druhém zapase nastoupily proti mixu z Teplic. Holkám dělaly velký problém dlouhé přihrávky, kterými je soupeř “přehazoval” a chodil si často pro snadné body. Holky i v malém počtu celý zápas bojovaly, koncovka jim nicméně utekla, prohrály rozdílem pěti bodů. Za celý turnaj zaslouží obrovskou pochvalu všechny hráčky, o to více jmenovitě Zoe a Lucka, pro které to byl vůbec první zápas v “kariéře” a zvládly ho skvěle. ????

Víkend 9.-11.10. – ženy a juniorky

U19 (dorostenecká liga)

Své první zápasy letošní sezony odehrál tým U19 na hřištích soupeřů. V sobotu holky svedly nelehký souboj v Nuslích, které o den pozdějí zvítězily nad Ústím. Vyrovnané skóre jsme začly pomalu měnit v náš prospěch především díky zlepšujícímu se zakončování v průběhu zápasu. Soustředěná a kolektivní obrana Slovanu umožnila soupeřkám vsítit v druhé půlce pro nás přijatelných 23 bodů a konečné skóre 48:62 v náš prospěch si holky opravdu vybojovaly.

V neděli jsme zavítaly na palubovku Slovanky, která disponuje střelecky dobře vybavenými hráčkami. Rozhodující souboje se odehrávaly tudíž na našem perimetru. Jakmile se nám dařilo zabránit otevřeným střelám, projevilo se na našem narůstajícím náskoku. Soupeřky nezlomil ani náš dvouciferný náskok a v poslední čtvrtině se přiblížily až na rozdíl 4 bodů.Koncovku holky  zvládly s přehledem a uhájily cenné vítězství 55:66. Skvělý začátek sezony!!

U19 (nadregionální liga)

Rezerva juniorek odehrála utkání v sobotu Děčíně a po vyrovnaném utkání podlehla Válečnicím 40:46. V neděli pak nastopily juniorky v Liberci, kde prohrály ještě těsnějším rozdílem 46:48. Přesto si zaslouží pochvalu za bojovnost a věříme, že se brzy vítězství dostaví.

ŽENY (2.liga)

Ženy odjely v sobotu do Mladé Boleslavy značně oslabené o 4 hráčky základného kádru, aby sehrály odložený zápas.Soupeř je ve stávající sestavě jedním z favoritů skupiny. Přesto jsme odehrály tři velmi slušné čtvrtiny a o výsledku zápasu se rozhodlo v nepovedené druhé čtvrtině. Hráčky je nutné pochválit za bojovný výkon i za nepříznivého stavu. Soupeřky nakonec zvítězily 80:49.

ŽENY „C“ (Oblastní přebor Severních Čech)

Mladý tým – Slovan Litoměřice ŽENY „C“ si odbyl svou premiéru v pátek v oblastním přeboru Severních Čech a zvítězil nad Válečnicemi z Děčína 45:23.

Všichni se těšíme na další zápasy, věřme, že nebude nucená přestávka příliš dlouhá.

 

BASKET ve Slovanu od pondělí, 12.10.2020 – POKRAČUJEME

Ahoj hráčky, vážení rodiče, z důvodu nařízení vlády nemůžeme od pondělí, 12.10.2020 nadále trénovat ve vnitřních prostorách, a proto jsme domluvili venkovní hřiště a budeme trénovat dále venku:

pondělí, středa, pátek (venkovní hřiště ZŠ Masarykova)

U11/U12: 15:50-16:55

U13/U14: 16:35-17:40

U17: 17:20-18:25

U19/Ž: 18:05-19:10

čtvrtek (venkovní hřiště ZŠ Masarykova)

přípravka/Sporťáček: 16:30-17:30

Zápasy se na dva týdny odkládají. S sebou vhodné sportovní (venkovní) oblečení.

Děkujeme za podporu, Váš Slovan :-)
O nás

TJ Slovan Litoměřice je předním dívčím basketbalovým klubem v České republice. Naším cílem je podporovat vývoj mladých dívek prostřednictvím kvalitního tréninku, výchovy ke spolupráci a pozitivnímu přístupu ke sportování. Klub funguje jako rodina, kde se každá hráčka cítí vítána a podporována na své cestě k úspěchu.

Historie Klubu

TJ Slovan Litoměřice byl založen v roce 1975 a od té doby se stal jedním z nejúspěšnějších dívčích basketbalových klubů v ČR. Mnoho našich hráček dosáhlo úspěchů na národní i mezinárodní úrovni. Naše historie je plná příběhů o odvaze, vytrvalosti a týmové práci.

Naše Mise a Vize

Naším cílem je nejen vychovávat úspěšné sportovkyně, ale také sebavedomé, zodpovědné a společensky aktivní jedince. Klade se důraz na rozvoj fyzických i mentálních schopností každé hráčky. Věříme, že sport je klíčem k harmonickému rozvoji osobnosti a cesta k dosažení životních cílů.

Tréninkový Program

Tréninky jsou navrženy tak, aby kombinovaly technické dovednosti, fyzickou kondici a taktické myšlení. Naši kvalifikovaní trenéři přistupují ke každé hráčce individuálně a zajišťují, že každá z nich dosáhne svého plného potenciálu. Kromě pravidelných tréninků zahrnuje náš program i workshopy a mentální přípravu.

Náš Tým

Jsme hrdí na náš rozmanitý a talentovaný tým, který tvoří hráčky různého věku a dovedností. Každá hráčka přináší něco unikátního a společně tvoříme silnostěnnou jednotku. Naši trenéři a podpůrný personál mají hluboké zkušenosti a závazek k rozvoji každé jednotlivé hráčky.

Úspěchy a Výsledky

TJ Slovan Litoměřice slavil mnoho úspěchů na různých úrovních soutěží. Naše hráčky pravidelně reprezentují klub v regionálních, národních a mezinárodních turnajích, kde dosahují skvělých výsledků. Naše vítězství jsou výsledkem tvrdé práce, odhodlání a týmového ducha.

Zapojte Se K Nám

Pokud máte zájem stát se součástí našeho klubu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme vždy otevřeni novým talentům a vítáme hráčky všech věkových kategorií. Připojte se k TJ Slovan Litoměřice a staňte se součástí naší basketbalové rodiny!

Fotogalerie

Prohlédněte si naši fotogalerii, která zachycuje nejvýznamnější okamžiky klubu. Najdete zde fotografie z tréninků, zápasů a dalších akcí TJ Slovan Litoměřice.

Novinky a Události

Sledujte naše aktuální novinky a události. Přinášíme Vám aktualizace o připravovaných zápasech, turnajích a dalších aktivitách klubu. Buďte v obraze a nezmeškejte žádnou důležitou informaci!

Sociální Sítě

Spojte se s námi na sociálních sítích a sledujte naše nejnovější příspěvky, fotografie a videa. Staňte se součástí naší online komunity a sdílejte radost z basketbalu.

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 8 768
  • Posledních 7 dní: 62 009
  • Posledních 30 dní: 269 453
  • Právě teď: 27