Předsezónní informace pro U14B(ml.žák.) a U13(st.minižák.)

Krásný den, děvčata a rodičové,

na úvod bych Vám všem chtěl poděkovat za perfektní přístup a velmi úspěšnou loňskou sezónu, které byla do jisté míry i pro mne velmi přelomová a také velmi zajímavá a samozřejmě i z mého pohledu i úspěšná. Chtěl bych se tímto společně s Vámi podělit o několik poznatků, plánů a cílů, které jsme si já a Tomáš Sarnovský vytyčili pro nadcházející sezónu 2012/2013.

Soutěž: Oblastní přebor STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U13:

Tato soutěž je pro naše děvčátka stěžejní, tedy hlavní soutěží v letošní sezóně, chtěli bychom se jako v loňském roce s děvčaty probojovat na závěrečný turnaj Mistrovství České republiky. Soutěže se včetně nás účastní následující týmy: Lovosice, BK Slovan Ústí n/L, Česká Lípa, Skřivánek Ústí n/L, Zákupy, Chomutov.  Bude se hrát systémem každý s každým – vždy 2x doma a 2x venku, s 5-kou míčem a již na velké koše. Pravidla budou stejná pro kategorii MINI.

Na soupisce jsou napsané tyto hráčky: Skřivánková, Budajová, Gruntová, Hervertová, Orihelová, Dobrušová, Tmějová, Zídková, Halíková, Soukupová, Vránová, Badinková, Pangrácová, Kopičková, Šmídová, Sarnovská, Sitárová, Kaánová, Jurčáková.

Soutěž: Oblastní přebor MLADŠÍ ŽÁKYNĚ U14B:

Od této soutěže si slibujeme především to, aby naše talentované hráčky navýšily počet utkání, soutěž považujeme jako soutěž doplňkovou s přípravou na příští sezónu 2013/2014. Z loňské zkušenosti jasně vyplynulo to, že naše hráčky potřebují hrát a hrát, jeden zápas na víc nahradí tři tréninky. Věřte nám, že i naši soupeři v této kategorii budou mít ve svých týmech hráčky stejně staré a budou mít své týmy také složené od ročníků 1999 až po 2002. Soutěž se bude hrát podobně jako U13, tedy systém je každý s každým – vždy 2x doma a 2x venku, se 6-vým míčem na velké koše. Do soutěže se včetně nás přihlásila tato družstva: Varnsdorf, Zákupy, Děčín, Liberec, Lovosice, Teplice.

Na soupisce jsou následující hráčky:  Skřivánková, Budajová, Gruntová, Hervertová, Orihelová, Dobrušová, Tmějová, Zídková, Halíková, Soukupová, Vránová, Badinková, Pangrácová, Kopičková, Šmídová, Sarnovská, Sitárová, Kaánová, Jurčáková + (1999)Adamcová, Petrusová, Kudriková, Brandýská N , Brandýská M, Brdlíková, Vrabcová.

K oběma soutěžím a k organizaci zápasů a tréninkových jednotek:

Některé hráčky prostě budou oscilovat mezi kategorií naší a nižší směrem k Petře Bruzlové (nejmladší minižákyně) a obráceně, některé talentované hráčky budou naopak občas posouvány směrem nahoru do žákovských lig k Matuškovým. Vždy to bude podle dohody s trenéry a dívky budou vždy včas vědět, zda-li hrají a trénují s námi anebo naopak je bude potřebovat Petra Bruzlová či Matuškovi do žákovských lig U14 či U15.

Termínová listina pro obě soutěže:

Zápasy domácí U13 budeme hrát především na 7.ZŠ, zápasy U14B budeme hrát na Kalich aréně.

15.9. – doma – Lovosice – U13 – 2x

23.9. – doma – Varnsdorf – U14B – 2x

29.9. – venku – BK Slovan Ústí n/L – U13 – 2x

6.10. – venku – Zákupy – U14B – 2x

13.10. – doma – Česká Lípa – U13 – 2x

20.10. – doma – Děčín – U14B – 2X

27.10. – venku – Skřivánek Ústí n/L – U13 – 2X

3.11. – venku – Liberec – U14B – 2x

10.11. VOLNO

17.11. VOLNO

24.11. – doma – Zákupy – U13 – 2x

1.12. – doma – Lovosice – U14B – 2x

8.12. – venku – Chomutov – U13 – 2x

15.12. – venku – Teplice – U14B – 2x

22.12. – 2.1. VÁNOCE

Tréninky:

Pondělí:               16:00-17:30 (Kalich aréna)

Úterý:                   fyzická a kondiční příprava s panem Sarnovským – 8. ZŠ – čas bude upřesněn

Středa:                17:00-18:30 (ZŠ Havlíčkova)

Pátek:                  16:00 – 17:30 (střídavě ZŠ Havlíčkova a Kalich aréna) – střídat se budeme s nejml. Mini a také dle toho, zda-li máme víkend před U13 či U14B soutěží

Závěrem:

Všechny letošní změny, rozšíření soutěží, zápasové a tréninkové zatížení hráček děláme s úmyslem absolutně podpořit talent našich hráček a zároveň vašich ratolestí. Náš klub patří v oblasti dívčího basketbalu v rámci České republiky mezi absolutní špičku cca 20 klubů, které se zabývají talentovanou mládeží.

Osobně udělám v této sezóně maximum proto, abych se mohl věnovat našim dívkám, aby byly úspěšnější, aby se herně pořád zlepšovaly. Na druhou stranu očekávám od vás rodičů opět ten správný přístup, pomoc při výjezdech, komunikaci. Sledujte prosím naše stránky, kde vás budu pravidelně informovat o tom, co se děje, kam se jede apod. Pokud je hráčka nemocná, nebo se nemůže zúčastnit tréninkové jednotky či zápasu, dávejte mi včas vědět. Na každý zápas a tréninkovou jednotku si dělám přípravu, taktiku apod., pokud mi budou chybět nečekaně neomluvené hráčky, tak má příprava je dělaná zbytečně a vše se naruší.

Děkujeme vám s Tomášem za pochopení, těšíme se na spolupráci a pojďme společně rozjet další super sezónu.

Vaši trenéři Martin a Tomáš

Sociální sítě

Zanechat komentář

Musíte být přihlášen , abyste mohl psát komentář.

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 14 486
  • Posledních 7 dní: 88 241
  • Posledních 30 dní: 297 714
  • Právě teď: 34