NA TURNAJI V CHOMUTOVĚ SKONČILY NAŠE U15 NA 3. MÍSTĚ

V uplynulém víkendu 6.-7.9. se naše U15 zúčastnily přípravného turnaje v Chomutově. Skončily na 3. místě. Celkem odehrály 3 utkání, nejprve s Chomutovem a Jabloncem v základní skupině a v neděli s Mostem o umístění. Do zápasu s Chomutovem jsme nevkročili nejlépe, možná to bylo brzkým vstáváním, možná začátkem sezóny, možná spornými výroky rozhodčích :-) , ale zcela jistě to bylo především v nás samotných. A tak jsme vkročili do prvního turnajového zápasu nešťastně a po první čtvrtině prohrávali o 15 bodů. A ikdyž jsme v dalších fázích zápasů z tohoto nelichotivého manka postupně ukrajovali a dokonce se nám podařilo vyrovnat, faul, odpískaný v poslední vteřině utkání nás „odsoudil“ k jednobodové prohře. Ale tak to prostě bývá, když se nesoustředíme na začátek utkání. Další zápas s Jabloncem byl jednoznačně v naší režii, jasná výhra o 45 bodů . Ve druhé skupině skončil na 2. místě Most, který se tak stal naším nedělním soupeřem. Zápas byl celou dobu vyrovnaný, nakonec přálo více štěstí nám a Most jsme porazili. Pro naše U15 je to cenné vítězství, během přípravy před letošní sezónou jsme porazili už druhý ligový tým (nejdříve Trutnov a tentokrát Most), což v nás budí mírné rozhořčení nad tím, že my si na ligu budeme muset počkat do ledna. Ale slibujeme, že do ledna na sobě zamakáme :-) a už teď se těšíme na druhou část soutěže.

Nejužitečnější hráčkou turnaje byla Gabča Tmějová. Dále nastoupily: Hervertová, Dobrušová, Zídková, Budajová, Badinková, Sitárová, Vránová, Křístková a Bisová.

Kromě Gabči, která byla opět nepostradatelná :-) , se mi hodně líbil výkon Naty Badinkové, a to především v útoku, v obraně Sáry Sitárové a na doskocích dobře pracovala Týna Zídková, své první cenné minuty mezi staršími okusily i Káťa Křístková a Verča Bisová. Hra byla plná chyb a nepřesností, takže nás čeká hodně práce, ale to my víme…

Těšíme se na Vaši podporu v OP. V prvním kole nás čekají doma Zákupy a Liberec.

Holkám děkuji za skvělý víkend, výhrou nad Mostem jste mi udělaly radost.

Vaše trenérka :-)

Sociální sítě

Zanechat komentář

Musíte být přihlášen , abyste mohl psát komentář.

Nejbližší události
Říj 25 So
10:00 U12 OP (vs. Chomutov) @ Kalich aréna, Litoměřice
U12 OP (vs. Chomutov) @ Kalich aréna, Litoměřice
Říj 25 @ 10:00 – 13:30
2 utkání Sociální sítěShareTweet
10:00 U15 (vs. Lovosice) @ Lovosice
U15 (vs. Lovosice) @ Lovosice
Říj 25 @ 10:00 – 11:45
Sociální sítěShareTweet
15:00 U19 liga (vs. Plzeň) @ Plzeň
U19 liga (vs. Plzeň) @ Plzeň
Říj 25 @ 15:00 – 16:45
info (odjezd a nominace) na tréninku Sociální sítěShareTweet
Říj 26 Ne
09:30 U19 liga (vs. Klatovy) @ Klatovy
U19 liga (vs. Klatovy) @ Klatovy
Říj 26 @ 09:30 – 11:00
Sociální sítěShareTweet

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 489
  • Posledních 7 dní: 3 104
  • Posledních 30 dní: 16 428
  • Právě teď: 3