Stříbro s příchutí zlata

O tomto víkendu se naše nejmenší baskeťačky zúčastnily turnaje v Říčanech. Nakonec obsadily nádherné 2. místo. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 dívčích týmů, kromě nás a pořádajících Říčan 2 týmy ze Slovanky, HB Basket, Slaný, Benešov, Basketbalová škola Praha a Sparta Praha. Naše hráčky nejprve jednoznačně postoupily ze základní skupiny do bojů o 1.-3. místo. Ráno si ještě skvěle poradily s týmem Sparty a odpoledne je čekalo velké finále. Bojovalo se o každý míč, holky se rvaly jako lvice, ale nakonec to na vytouženou zlatou medaili nestačilo. Ale pro nás jste holky stejně zlaté, pro trenéry i rodiče. Snažily jste se úplně všichni. A kdyby dohrály všechny naše hráčky, určitě byste ty zlaté medaile vybojovaly. Nejlepší střelkyní našeho týmu byla Kačka, skvělé výkony předvedly v turnaji i Domča, Kája B. a Bětka. Pochvalu si zaslouží úplně všichni. Čeká nás ještě hodně práce, musíme celkově zrychlit, naučit se pořádně bránit, být u své hráčky, přihrávat si, chytat míče, uvolnit se. Ale to hlavní už máme, chuť vyhrávat a poprat se o každý míč, a to je skvělý základ.

Těšíme se na soustředění a na příští sezónu.

Vaše trenérky

Za Slovan nastoupily: Vránová, Bisová, Klupáková, Lepší, Vrátilová, Menčíková, Krebsová, Dadejíková, Zikmundová, Hasmanová, Navrátilová, Ebrtová, Týřová, Skanderová

Fotky z turnaje najdete zde: http://monim.rajce.idnes.cz/2015_turnaj_v_Ricanech_05_a_ml.

Sociální sítě

Zanechat komentář

Musíte být přihlášen , abyste mohl psát komentář.

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 817
  • Posledních 7 dní: 6 749
  • Posledních 30 dní: 27 761
  • Právě teď: 3