U11 přivezly dvě výhry z Ústí

V neděli zajely naše nejmladší minižačky pro další dvě výhry ve své kategorii, tentokrát na palubovku ústecké Slunety. Nejprve nastoupily proti chlapeckému B týmu z Ústí, v další zápase proti začínajícím baskeťačkám z Lovosic. V úvodu prvního zápasu se holky trochu rozkoukávaly a začaly hrát až v  5. minutě. Druhá pětka byla trochu oslabená o chybějící hráčky, i tak holky sehrály vyrovnanou čtvrtinu. Musely se tentokrát více zapojit všechny hráčky, a to je dobře. Do Ústí nás totiž kvůli nemocem a zranění jelo jen 12. Ve druhé polovině zápasu už hrály holky s větším klidem a přehledem. V individuálních dovednostech byly holky herně vyspělejší, ale chvílemi nám připadalo, že i bojovnější než kluci. Pro Káťu Ebertovou není ztracený žádný míč a tak to má být. V posledních zápasech se nám hodně líbí výkony Domči Menčíkové, hlavně při vyvážení míče a při hře 1 na 1. V obraně zase bodují více naše „bébéčka“ s Anežkou. Konečný stav utkání byl 62:31. Ve druhém zápase jsme byli jednoznačně lepším týmem. A to hlavně proto, že holčičky z Lovosic hrají basket kratší dobu, všechno ještě doženou. Protože výsledek byl jednoznačný, uchýlily jsme se k malému experimentu a do druhé půlky nastoupily silnější hráčky do jedné pětky a nevyhranější hráčky do pětky druhé. A děly se velké věci :-) . Silnější pětka v podstatě nepustila lovosické hráčky k akci, ale co se dělo v poslední čtvrtině zápasu, bylo pro nás velké překvapení. Silva, Zuzka, Klárka, Káťa, Emča a Klárka se musely totiž spolehnout jen samy na sebe a rvaly se jako lvice, přihrávaly si a byly k vidění i pěkné akce. Holky, byly jste super. Hodně se nám líbila Emča a Silva, vracely se do obrany a bojovaly o každý míč. Velkou pochvalu zaslouží i bojovnice a dračice Áňa, která se na hřišti vůbec neztrácí a svými 5ti bodíky přispěla k celkové výhře 91:17.

Body v prvním utkání: Menčíková 12, Hrubá 12, Vránová 12, Ebertová 10, Netáhlová 6, Bisová 4, Hasmanová 4, Lepší 2, Týřová 2, Hubená 2, Dadejíková, Dlouhá

Body v druhém utkání: Ebertová 20, Menčíková 14, Vránová 14, Hrubá 10, BIsová 10, Lepší 8, Hasmanová 6, Dlouhá 5, Hubená 2, Týřová 2, Netáhlová 2, Dadejíková

Těšíme se na poslední turnaj v kategorii U11, který se uskuteční 2. nebo 3.4. v Chomutově.

Vaše trenérky M+M

Sociální sítě

Zanechat komentář

Musíte být přihlášen , abyste mohl psát komentář.

Nejbližší události
Bře 24 Čt
all-day Easter CUP (U14) @ Praha
Easter CUP (U14) @ Praha
Bře 24 – 28.3.2016 all-day
S týmem U14 vyjíždíme na Easter Euro Basket 2016 do Prahy. Naše kategorie je velmi dobře obsazena, celkem 13 týmů, 6 z ČR a 7 [...]