Velikonoční turnaj přípravek

Na Velký pátek se v Litoměřicích děly velké věci. Slovan Litoměřice totiž pořádal již 8. ročník velikonočního turnaje pro kategorii přípravek. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 týmů. Kromě domácího Slovanu k nám přijely týmy z Ústí nad Labem, Lovosic, Děčína a Slaného. Pro většinu litoměřických hráček to byly jejich první zápasy a bylo vidět, že se zápas od zápasu zlepšují. Měly radost z každého úspěchu a hlavně se musely spolehnout jen samy na sebe. Každý koš byl také odměněn bouřlivým potleskem fanoušků. V každém utkání byla vyhlášena nejlepší hráčka. Výsledky jednotlivých zápasů nebyly tak důležité, hlavní byla chuť hrát a dát nějaký ten košík.

Závěrečné pořadí:

1. místo – BK Děčín

2. místo – BC Slaný

3. místo – ASK Lovosice

4. místo – BK Sluneta Ústí nad Labem

5. místo – TJ Slovan Litoměřice

Za Litoměřice nastoupily: Moravcová, Dlouhá, Kekrtová, Gondová, Suchá, Svobodová, Stachová S., Stachová N., Kloučková, Zichová, Hejnová, Podešvová, Gruntová, Krupková, Lehetová, Kejřová, Myslíková, Skanderová a Vrátilová

Každá hráčka či hráč si odnesl svůj diplom a dostal medaili na památku. Nádherné velikonoční dorty se spoustou velikonočních a basketbalových postaviček všem moc chutnaly. Děkujeme ještě jednou za finanční podporu České unii sportu a oblastnímu výboru ČBF.

Děkujeme trenérům za péči o naše vycházející basketbalové hvězdičky a děkujeme fanouškům za jejich podporu. Děkujeme všem, kdo s organizací turnaje pomáhali.

JSME TU PRO VÁS – VÁŠ SLOVAN

Sociální sítě

Zanechat komentář

Musíte být přihlášen , abyste mohl psát komentář.

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 10 641
  • Posledních 7 dní: 77 351
  • Posledních 30 dní: 383 115
  • Právě teď: 32