U11 – první turnaj v Ústí, první vítězství, první prohra, aneb všechno musíme vyzkoušet

V sobotu odehrály nejmenší princezny svoje první zápasy v sezóně. Teda princezny to byly jen do prvního hvizdu píšťalky, tím se totiž proměnily v dračice, které bojovaly o každý míč. Do Ústí nás vyrazilo 11 statečných. Bylo v plánu, že pojedeme bez Anežky a Ebrtky, trochu mimo plán bylo onemocnění Janičky a Hubeňoura, doufáme, že se dají brzy do kupy.

Pojďme na první zápas. Poprvé hrály holky bez velkých opor a musím říct, že jsme byly nadšené z některých výkonů. Nádherně hrála Emča s Kájou, které byly nejlepšími hráčkami utkání. Sympatický výkon předvedla i Zuzka a Esterka, obě se sice dopouštěly chyb, ale podařilo se jim získávat míče a dát pár košíků. Zahrály si i nové posily nejmladších minižaček Kristýnka, Julča, Eliška a Kája.

Body v utkání: Krebsová 14, Dadejíková 9, Skanderová 8, Lepší 6, Netáhlová 4, Hajnová 4, Kloučková 2, Hasmanová 2, dále nastoupily Moravcová, Krupková a Zichová

Další utkání proti Roudnici skončilo vysokou prohrou 15:102. Kluci byli nad naše síly, byli rychlejší a zkušenější. Není žádná ostuda prohrát proti silnějšímu soupeři, ale vždycky musíte, holky, nechat na hřišti maximum. Víc jsme faulovaly, protože jsme nebyly dostatečně rychlé, takže musíme zamakat na tréninku :-) .

Body v utkání: Krebsová 4, Hasmanová 4, Skanderová 4, Netáhlová 2, Kloučková 1,dále nastoupily Dadejíková, Lepší, Moravcová, Krupková, Zichová

Těšíme se na další zápasy a na další pokroky. Příští turnájek U11 pořádáme my o víkendu 12.-13.11. a přivítáme doma Slunetu B a Baník Most.

Děkujeme rodičům za podporu, určitě ji budeme potřebovat.

Vaše trenérky M+M

Sociální sítě

Zanechat komentář

Musíte být přihlášen , abyste mohl psát komentář.

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 8 730
  • Posledních 7 dní: 33 404
  • Posledních 30 dní: 54 832
  • Právě teď: 18