U12_zataženo, občas trakaře

V sobotu se naše borkyně kategorie U12 vydaly dobývat další úspěchy v OP, tentokrát do Chomutova, a do dalších zápasů sezóny nevkročily úplně šťastně.  Chybějící hráčky ze základní sestavy nám trochu s výsledky zahýbaly. Do zápasu vkročily holky tak nějak ospale a na půl plynu, což se odrazilo ve výsledku první čtvrtiny, tu totiž prohrály 3:9. V dalších čtvrtinách zabojovaly a dokonce se ve 3.čtvrtině ujaly vedení, ale po vyfaulování Zuzky už se koncovka nepodařila a prohráli jsme 47:60. Zajímavé bylo, že jsme ve stejném složení (a soupeř také) nastoupili do 1. a 3. čtvrtiny, přitom 1. jsme prohráli a tu třetí naopak vyhráli výrazně 8:18. První zápas jsme naštěstí hodili za hlavu a vrhli se do toho dalšího, který byl pro nás výherní. Hned od první minuty jsme kontrolovali hru a nenechali soupeře ani jednou převzít vedení. Konečný stav 54:34 byl pro nás trochu satisfakcí za první prohraný zápas. Dle slov trenérek předvedla Zuzka svůj nejlepší výkon v začínající sezóně, výborně zahrála i Silva, které se dařilo střelecky hlavně ve druhém zápase, nejlepší hráčkou na hřišti byla kapitánka týmu Anežka a i další hráčky, jako Hubeňour, Julča, Kája a Emča předvedly velmi pěkný výkon. Chomutovské Levhartice nám ukázaly, že všechny výhry nedostaneme zadarmo a že musíme občas zamakat, abychom zůstali nejlepší.

Body v 1. utkání: Krebsová 8, Vrátilová 8, Podešvová 6, Hasmanová 6, Hrubá 5, Zichová 5, Krupková 4, Dadejíková 4, Hubená 2, Netáhlová 1, dále nastoupily Franková, Stachová

Body ve 2. utkání:  Hrubá 15, Hubená 11, Netáhlová 8, Vrátilová 6, Krebsová 4, Hasmanová 4, Franková 2, Zichová 2, Podešvová 2, dále nastoupily Stachová, Franková, Krupková

Dobře víme, že nejsou důležité jen body, ubráněný koš soupeře je pro nás stejně cenný, tak pojďme každá bránit nejlépe, jak umíme.

Naším cílem je skončit po základní části do 3.místa, abychom mohli zabojovat ve finálových turnajích o postup na Národní finále.

Další zápasy nás čekají doma s Mostem, těšíme se a děkujeme za podporu.