Až na zápas U15 proti Lounům se žádné velké překvapení nekonalo

Víkendové zápasení začalo tentokrát v Chomutově, kam si vyjely U13 pro další vítězství. Do utkání vstupovaly jako favoritky a to byl trochu kámen úrazu. Vyhrávaly sice od první minuty výrazným rozdílem, ale celkově daly do utkání méně nadšení a nasazení, než jsme zvyklí. Neplatí to ale o všech hráčkách, velmi dobře zahrála Hrubá a Menčíková, v prvním utkání Bisová. Výhry 86:19 a 67:29 nás i nadále drží v čele tabulky a potvrzují naši neporazitelnost v oblasti.

Sobotní zápas A týmu kategorie U15 v Lounech byl vyrovnaný, o vítězi se rozhodlo až v nastavení. Ke konci základní hrací doby jsme dali na soupeřův koš poklop, neproměňovali jsme jasné šance v podkošovém prostoru a neproměnili žádnou šestku. Tento stav setrval i v prodloužení, kdy jsme nedali ani bod. Vyhrát zápas bez jediného koše opravdu nejde. Konečný stav 41:49.

V neděli proti Kladnu zpočátku jako by pokračoval sobotní zápas a v prvních 6 minutách jsme dali 2 koše. Teprve poté se vše zlomilo a zápas začal probíhat více dle našich představ. V každém případě čeká naše U15 hodně práce na trénincích, jistě však radostné. Konečný stav 78:28.

B tým U15 čekali stejní soupeři. Ikdyž výkonnostně jde tým nahoru, na výhru to zatím nestačilo. Věříme ale, že se holkám podaří vybojovat nějaké vítězství v dalších bojích. Na Kladně holky prohrály 49:67, v Lounech 35:59.

U19 hostily v sobotu Kladno, zápas vyžadoval velkou koncentraci na všechny souboje. Holky požadavek dne poměrně naplnily, dostaly za první půli jen 15 bodů. To dalo základ zdánlivě snazšímu vítězství 60:37. Na hřiště se nakonec dostalo všech 12 hráček. Tým střelecky podržela Mühlfeitová.

V neděli jsme nastoupili proti favoritovi soutěže. Nevydařil se nám vstup do zápasu, 1. čtvrtinu jsme prohráli 21:6 a o výsledku bylo rozhodnuto. Nevydařené pasáže střídaly ty lepší. Týmu chyběla zraněná kapitánka a střelkyně Kocmanová. Měli jsme na to předvést lepší výkon, s konečným stavem 63:35 nebyl trenér dorostenek spokojený. 3 výhry, 3 prohry znamenají průběžné 4. místo v lize starších dorostenek.