Týden ve znamení předehrávek

V týdnu jsme měli hodně napilno. Předehrávalo se totiž spoustu zápasů ve spoustě kategoriích, a tak nám na víkend zbyly jen dorostenky a benjamínci z U11.

Nejprve v pondělí předehrávaly  oba týmy U15 zápasy v Berouně a s HB Basketem. A tým porazil Beroun 83:39 a B tým nezahrál špatně s HB Basketem, holky prohrály rozdílem 11ti bodů 47:36.

Ve středu zajely U13 do Mostu. Odvezly si dvě výhry  77:31 a 70:25, ikdyž rozjezd v obou utkání byl pozvolný. Nedařilo se proměňovat jasné šance, tak to v týdnu máme často. Výborně zahrála Vránová a Ebertová, obě vytvořily pro spoluhráčky velké množství příležitostí.

Ženy B podlehly Sokolu Horní Počernice 27:39 a patří jim tak průběžné 3. místo v 1. třídě Pražského přeboru.

V pátek nás čekala další předehrávka, opět v kategorii U13. Proti lounským tygřicím jsme postavili okleštěný tým U12 a pro holky to byl vyrovnaný souboj, který nakonec vybojovaly do vítězného konce, resp. do vítězných konců. Bylo pro ně těžké poradit si s výškovou převahou soupeře, hlavně při doskoku. Zápas byl odehrán téměř v hrubém čase a hra nebyla moc přerušovaná. Dobře zahrály Hubená, Krebsová, Vrátilová a Hasmanová zejména ve druhém zápase.

O víkendu sehrály U11 první kvalifikační zápas o postup na Národní finále, s ústeckou Slunetou. O výsledku se rozhodlo v 1. půlce zápasu, kterou holky prohrály 26:11. Po 3.čtvrtině byl náskok soupeře již 20ti bodový, ale holky zabojovaly a konečný výsledek dokázaly stáhnout na 30:40. Věříme, že v dalším kvalifikačním zápase holky dokáží Slunetu porazit. Druhý zápas proti České Lípě již byl plně v režii litoměřického Slovanu, zvítězili jsme jednoznačně 106:8.

I dorostenky si v kategorii U19 připsaly dvě výhry, nad Aritmou očekávanou 76:64 a druhou zaslouženou nad HB Basketem. Střelecky dominovala v utkání proti Aritmě Mühlfeitová, s třemi proměněnými trojbodovými pokusy. V neděli pak dorostenky zvítězily konečně nad HB Basketem, který je v základním kole 2x porazil a zavřel jim tak cestu do finálové skupiny. Vítězství 68:62 nás potěšilo. Kromě Mühlfeitové se střelecky dařilo i  Ftáčkové.

Děkujeme fanouškům za podporu.

Sociální sítě

Zanechat komentář

Musíte být přihlášen , abyste mohl psát komentář.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 2 014
  • Posledních 7 dní: 12 886
  • Posledních 30 dní: 46 282
  • Právě teď: 8