U12_zápasy se Slunetou

V sobotu jsme odehráli další dvojzápas v kategorii U12. Tentokrát za námi přijela ústecká Sluneta. Podařilo se nám vyhrát oba zápasy 56:29 a 49:31, ikdyž některé pasáže hry byly vyrovnané. Ze základní sestavy chyběla Anežka a Ebrtku jsme chtěli trochu pošetřit, vzhledem k počtu odehraných utkání v posledním týdnu.

V prvním zápase byl stav do půlky velmi vyrovnaný, ale nakonec jsme v půlce přece jenom vedli těsným rozdílem 1 bodu 21:20. Pravdou je, že soupeř byl  v obraně hodně zatažený v bedně, ale na druhou stranu jsme tomu šli trochu naproti, protože se nám nedaří důsledně roztáhnout hru a hrát více z perimetru.

Ve druhém zápase byla přítomnost Ebrtky na hřišti už nutností, hlavně střelecky nás musela podpořit. Do půlky byl stav podobný jako v 1. zápase – 23:20, ve druhé jsme ale už nedali tolik bodů.

Výkon našich holek byl bojovný, jak jsme zvyklí. Klíčové na rozehře byly Hubeňour s Kájou, v podkošovém prostoru se dařilo Zuzce, a to hlavně v 1.zápase, kdy byla se 16ti body naší nejlepší skorerkou. Janička výborně pracovala v obraně, i v útoku. Překvapením v útoku je Emča, která se přestává bát, dribluje a občas i vystřelí, v obraně musí zapracovat na rychlosti, ale v tom není sama.

Sluneta je pro nás větším soupeřem v kategorii U11, 10 holek ze j4ti, které v sobotu nastoupily proti nám, hraje právě za tuto kategorii. Na druhou stranu nám nastoupilo 8 hráček z kategorii nejmladších minižákyň. Věříme, že v dalších kvalifikačních utkáních U11 se štěstí přikloní na naši stranu.

Na závěr bych vás všechny ráda poprosila, abyste jako fanoušci byli opravdu jenom fanoušky. Nepokřikujte na děti během zápasu, co mají dělat. Nepřináší to moc pozitivních emocí. Raději je podpořte a pochvalte je za to, co se podařilo.

Věříme, že si vážíte naší práce a času, který vašim dětem věnujeme. V kategorii U12 máme jedinou porážku v této sezóně, a to přece není tak samozřejmé. Děkujeme holkám za jejich přístup k tréninkům a za jejich odhodlání v zápasech.

Body v 1.utkání: Hasmanová 16, Krebsová 8,Vrátilová 6, Hubená 6, Ebertová  4, Dadejíková 4, Krupková 4, Zichová 4, Lepší 2, Franková 2, Kloučková 1, dále nastoupily Podešvová a Janštová

Body ve 2. utkání: Ebertová 13, Zichová 8, Vrátilová 8, Hasmanová 5, Lepší 4, Dadejíková 4, Hubená 3, Kloučková 2, Franková 2, dále nastoupily Krebsová, Janštová, Krupková

Vaše trenérky M+M

Sociální sítě

Zanechat komentář

Musíte být přihlášen , abyste mohl psát komentář.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 2 643
  • Posledních 7 dní: 16 711
  • Posledních 30 dní: 82 031
  • Právě teď: 15