U11_komentář trenéra k uplynulému víkendu

Tým U11 odehrál tuto neděli v Lounech dvě naprosto odlišná utkání. V tom prvním proti BA 2006 Roudnice nad Labem jsme prohráli rozdílem 8 bodů i přes to, že nám soupeř v první a čtvrté části hry nedokázal dát ani bod. Nám naopak nevyšla druhá a třetí část. BA Roudnice hraje v kategorii U11 naprosto nepochopitelné zdvojování až ztrojování hráčky s míčem a naše holky se s tím nedokázaly srovnat,  z čehož pramenilo mnoho ztrát. Pochvalu zaslouží Janička Vrátilová a to hlavně za výbornou obranu. Utkání bylo basketbalově velmi nepohledné.

TJ Slovan Litoměřice : BA 2006 Roudnice nad Labem     31:39 (16:0, 20:18, 22:39) Vrátilová 12, Hubená 7, Krupková 4, Dlouhá 2, Franková 2, Krebsová 2, Kloučková 2, Lepší, Zichová, Kekrtová, Suchá, Stachová.

Ve druhém utkání nás čekal domácí tým BA Tygři Louny. Domácí hráli oproti Roudnici pěkný kolektivní basketbal založený na hře 1 na 1, což nám zprvu dělalo velké potíže. I přes spoustu zbytečných ztrát a neproměněných jednoduchých zakončení z naší strany byl výsledek o poločase pouze -1. Ve druhém poločase holky přidaly na bojovnosti, zlepšily obranu i zakončení a tím se nám podařilo utkání otočit. Velkou radost jsem měl z několika opravdu povedených útočných akcí ve čtvrté části hry v podání trojce Lepší, Zichová a Kloučková.

TJ Slovan Litoměřice : BA Tygři Louny     41:36 (4:16, 20:21, 28:34)  Kloučková 11, Vrátilová 8, Zichová 6, Krupková 6, Lepší 4, Hubená 2, Dlouhá 2, Franková 2, Krebsová, Kekrtová, Suchá, Stachová.

Velký dík všem hráčkám za bojovnost a rodičům za podporu hlavně při prohraném utkání s BA 2006.