Víkendové zápasení

Velkou radost udělaly svým trenérům holky U12, které v sobotu vyhrály utkání proti starším děčínským válečnicím. V tom prvním utkání prohrály rozdílem 20ti bodů 34:54, ale v tom druhém se jim podařilo udržet vyrovnané skore a v závěru utrhly těsnou výhru 42:41.

V kategorii U15 vyjel extraligový tým ke 2 brněnským celkům. Oba brněnské týmy jsou na předních místech tabulky, tak jsme věděli, že to budou těžká utkání. V sobotním utkání proti Žabinám holky prohrály 51:72, nestačilo ani 16 bodů Tomiové a 11 bodů Chvojkové. V nedělním utkání se rozhodlo již v první čtvrtině, kterou holky prohrály vysoko 10:31. Celkově si odvezly prohru 52:87.

B tým v sobotu inkasoval svou první stovku v sezóně, a to od Sadských vos. Byl to boj Davida s Goliášem a Goliáš zvítězil jednoznačně 115:46. Sympatická byla poslední čtvrtina zápasu, kterou jsme prohráli jen rozdílem 5ti bodů a ukázalo se, že umíme zahrát i proti výborně a týmově hrajícím vosám. V neděli tým udělal obrovskou radost sobě, trenérkám i rodičům, kdy si po delší době připsal výhru, a to nad Slovankou Praha. V neděli jsme viděli obě polohy týmu, v první půlce hrály sebevědomě Pražačky, my jsme jim házeli míč do ruky a dělali spoustu chyb, ve druhé polovině se ale zápas otočil, holky chtěly vyhrát a najednou my byly tím sebevědomějším a urputnějším týmem. Nebylo jednoduché dohnat 20ti bodový náskok Slovanky, ale holky to dokázaly a my se konečně radovali z důležité výhry 69:67.

U19 předehrávaly v pátek na Aritmě, ikdyž odjížděly v okleštěné sestavě 6ti hráček, vítězství si přivezly jednoznačné, 86:26. Skorovaly všechny hráčky, Bisová a Zídková pak nastřílely každá přes 20 bodů.

Děkujeme fanouškům za podporu a přejeme všem pohodový vstup do nového pracovního týdne