Je čas předat kormidlo někomu dalšímu :-)

Vážení přátelé, kamarádi,

pro Slovan Litoměřice pracujeme s manželkou 11 let a posledních 9 let Slovan řídíme a rozvíjíme.

Podařilo se nám klub vybudovat z malého klubu se 4 týmy na klub s kompletní věkovou pyramidou (s 10ti dívčími týmy), takovou pyramidu má v regionu Severních Čech je jeden další klub a my ji máme 5tým rokem.

Zajistili jsme funkční financování klubu (příspěvkami členů, dotacemi od města, kraje, ministerstva, České unie sportu, České basketbalové federace, ale i nadnárodními fondy (Euroregion)). Za období posledních 10 let jsme do vybavení klubu investovali přes 1mil Kč.

Zajistili jsme, že se v Litoměřicích dá trénovat minibasketbal v dalších 4 tělocvičnách (vedle ZŠ Havlíčkova jsme zajistili vybavení pro GJJ, Kalich arénu, tělocvičnu Radobýl a ZŠ Ladova). Zajistili jsme hráčkám kvalitní americkou trenérku, se kterou si navíc rozvíjí své jazykové schopnosti.

Přivedli jsme Slovan Litoměřice do Evropské ligy a za posledních 10 let na více než 20 mezinárodních turnajů v zahraničí (Francie, Německo, Polsko, Maďarsko, Itálie, Belgie, Estonsko, Lotyšsko), kde jsme velmi důstojně reprezentovali nejen klub, ale i město a ČR.

Vybudovali jsme klubu respekt, jméno a kredit nejen v Litoměřicích, ale i v Ústeckém kraji a celé České republice.

Ocházíme od dobře odvedené práce a věříme, že se nástupci brzy objeví a budeme jim moci celou agendu předat. V klubu budeme působit jen v nezbytně nutné míře do tohoto předání.

Původně jsme mysleli, že naše nástupce najdeme v průběhu nadcházející sezóny, ale za stávající situace jsme se rozhodli odejít dříve.

Čas a energii, kterou jsme dosud věnovali dívčímu basketbalu v Litoměřicích, budeme teď moci věnovat jiným projektům.

David a Monika Matuškovi

 

Sociální sítě

Zanechat komentář

Musíte být přihlášen , abyste mohl psát komentář.

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 2 621
  • Posledních 7 dní: 23 193
  • Posledních 30 dní: 88 175
  • Právě teď: 10