U17ky odehrály přípravný turnaj v Liberci

Hráčky U17 absolvovaly o víkendu přípravný turnaj v Liberci. Naše 04 hrály již bez Barky s Jindřiškou, tedy v sestavě pro ligové zápasy.

První zápas proti týmu ze Slaného holky předváděly velmi neurovnaný výkon s množstvím chyb  jak v obraně tak v útoku a potěšit tak mohlo pouze vítězství 61:45.

Proti pozdějšímu vitězi turnaje Severočesku jsme podali již mnohem koncentrovanější výkon a výškové převaze soupeřek jsme čelily kolektivní obranou a o vedení se prakticky celý zápas přetahovaly oba týmy. Konečný výsledek 62:54 byl již jen důsledkem našeho riskování ve snaze vyrovnat skore v poslední minutě zápasu.

V nedělním finále Severočesko porazilo Poděbrady o 25 bodů. V našem zápase s Děčínem jsme již předvedli vysoce koncentrovanou obranu. Soupeři se v poslední čtvrtině nepodařilo dát ani jeden bod, přičemž na palubovce se vystřídalo všech našich 11 hráček. Děčín jsme porazili rozdílem 36 bodů, 66.28 a obsadily tak třetí místo na turnaji.

Pozitivní bylo, že náš výkon šel strmě vzhůru, poslední zápas jsme vyhrály díky kolektivní hře v obraně i v útoku. Turnaj potvrdil, že se můžeme s hráčkami těšit na novou sezonu! Naší nejlepší hráčkou byla zvolena Terka Krebsová, která se již od pondělí nemohla dočkat zápasů, velká gratulace.