První turnaj pro U10 a jejich první výhra

V sobotu jsme v Litoměřicích pořádali 1. kolo turnaje v rámci ČBF pro naši nejmenší kategorii U10. Našimi soupeři byla BA Sparta Praha, TJ Sokol Kladno a BK Kralupy Junior. Deset našich holčin bylo připraveno naskočit do zápasů a porvat se o co nejlepší výsledek.

Prvním soupeřem nám byla BA Sparta, která dorazila s chlapeckým celkem. I přesto, že pro některé holčiny to byl úplně první zápas v jejich začínající kariéře, tak se kluků nezalekly a žádný koš jim nedarovaly zadarmo. Zápas však skončil ve prospěch soupeře.

Do druhého zápasu proti Kladnu šly opět naplno a s předchozí prohrou si nelámaly hlavu. Některé hráčky vstřelily své první koše a soupeře tak pěkně potrápily.

Poslední zápas jsme hrály s BK Kralupy. Celý zápas byl velice vyrovnaný a holky do něj šly s neskutečným nasazením. Bojovaly o každý míč a bylo vidět, že chtějí za každou cenu vyhrát. Ani jedna nechtěla slézt ze hřiště a vystřídat. Na lavičce pak fandily a hlásily se o možnost jít opět na hřiště. Svou bojovností si připsaly svou první výhru.

Zápasy byly proloženy dovednostními soutěžemi, kterých se účastnili téměř všichni hráči, kteří tak mohli porovnat své individuální dovednosti.

Holkám patří veliká pochvala za bojovnost a chuť do hry.

Děkujeme trenérům za pomoc a podporu, rodičům děkujeme za vytváření skvělé atmosféry.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zde najdete celou fotogalerii ze zápasů: https://slovanlitomerice.rajce.idnes.cz/1._kolo_turnaju_kategorie_U10,_16.11.2019

 

Sociální sítě

Zanechat komentář

Musíte být přihlášen , abyste mohl psát komentář.

Nejbližší události

Nejsou žádné plánované akce.

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 4 341
  • Posledních 7 dní: 29 726
  • Posledních 30 dní: 124 436
  • Právě teď: 21