Extraliga U15

O víkendu odehrály svá první extraligová utkání hráčky kategorie U15. Extraligu si vybojovaly skvělými výkony v základní části soutěže. Na úvod je čekal spací víkend a utkání proti DBAK Plzeň a BK Lokomotiva Karlovy Vary.

Do sobotního utkání jsme nastoupily v 8 hráčkách a makalo se hned od začátku. Překonat tvrdou a těsnou obranu soupeře nás stálo mnoho sil, ale několikrát se nám ji podařilo úspěšně překonat a zakončit rychlým protiútokem. Zápas byl velice vyrovnaný a holky šly do všech soubojů po hlavě, proto v poločase prohrávaly rozdílem pouhých 6 bodů.V druhém poločase hra ještě přitvrdila a konečné skóre 62:46, bohužel neodpovídá předvedenému výkonu na hřišti. Holky odehrály velice pěkný zápas a věřím, že Plzeň doma potrápíme ještě více.

V neděli ráno jsme nastoupily k dalšímu utkání, doplněni o devátou hráčku, na palubovce v Karlových Varech. Do mrazivé haly přijeli podpořit hráčky skoro všichni rodiče. Holkám se v utkání nedařila střelba a vytratila se bojovnost z předešlého utkání, o tom vypovídá i konečný výsledek 71:43.