Zkušební stránka

Právě si prohlížíte ukázkovou stránku, která byla vytvořena automaticky během instalace WordPressu. Stránky se liší od příspěvků zejména tím, že obsahují nějaký statický text a jsou zobrazovány na stále stejném místě webu (u většiny šablon jde o navigační menu). Lidé obvykle nejdříve vytvářejí základní informační stránky, kde se představují návštěvníkům webu a seznamují je se svými záměry. Může to být např. něco v následujícím stylu (osobní web):

Vítejte! Jmenuju se Pavel a bydlím na venkově. Pracuju jako programátor a po nocích překládáme WordPress do češtiny. A tohle je můj web, kde se občas dozvíte nejen něco o programování, ale i o mé rodině a cestování. Rádi totiž jezdíme na výlety, a to bez ohledu na počasí, protože já zpívám v dešti rád…

… a nebo něco podobného (firemní web):

Firma XYZ byla založena v roce 1991 a již od počátku se zabývá výrobou kvalitního jablečného moštu. Soustředíme se na zpracování ovoce od drobných pěstitelů a naše výrobky neobsahují žádné další chemické přísady. Firma sídlí v Liberci a zaměstnává více než 200 kvalifikovaných lidí.

Pokud s WordPressem právě začínáte, měli byste se nejdříve přihlásit do administrace a tuto stránku smazat (nebo upravit). A nic už vám také nebrání vytvářet další obsah webu v podobě nových stránek a příspěvků. Doufáme, že budete se správou webu v redakčním systému WordPress spokojeni!

Sociální sítě

Zanechat komentář

Musíte být přihlášen , abyste mohl psát komentář.

Nejbližší události
Čer 12 Ne
10:00 U15 kvalifikace do ligy (vs. Jablonec) @ Kalich aréna, Litoměřice
U15 kvalifikace do ligy (vs. Jab… @ Kalich aréna, Litoměřice
Čer 12 @ 10:00 – 11:45
Sociální sítěShareTweet
Čer 25 So
15:00 Ukončení sezóny @ zahrada ZŠ Masarykova
Ukončení sezóny @ zahrada ZŠ Masarykova
Čer 25 @ 15:00 – 22:00
Sociální sítěShareTweet

Statistika návštěvnosti

Návštěvy

Stránky|Návštěvy |Hosté

  • Posledních 24 hodin: 1 964
  • Posledních 7 dní: 7 456
  • Posledních 30 dní: 44 586
  • Právě teď: 6