Kalendář

Posterboard Měsíc Týden Day Program

Sociální sítě

Po Út St Čt So Ne
U14 B liga vs. BA Sparta Praha 10:00
U14 B liga vs. BA Sparta Praha @ Kalich aréna
Lis 4 @ 10:00 – 11:45
Sociální sítěShareTweet
U17 liga vs. DBaK 11:00
U17 liga vs. DBaK @ hala U Stadionu
Lis 4 @ 11:00 – 12:45
Sociální sítěShareTweet
U14 A liga vs. BA Sparta Praha 12:00
U14 A liga vs. BA Sparta Praha @ Kalich aréna
Lis 4 @ 12:00 – 13:45
Sociální sítěShareTweet
ženy 2.liga vs. HB basket 15:00
ženy 2.liga vs. HB basket @ Aritma Praha
Lis 4 @ 15:00 – 16:45
Sociální sítěShareTweet
U17 liga vs. Klatovy 08:30
U17 liga vs. Klatovy @ hala U Stadionu
Lis 5 @ 08:30 – 10:00
Sociální sítěShareTweet
U14 B liga vs. Kralupy nV 09:00
U14 B liga vs. Kralupy nV @ Kalich aréna
Lis 5 @ 09:00 – 10:45
Sociální sítěShareTweet
U14 A liga vs. Kralupy nV 11:00
U14 A liga vs. Kralupy nV @ Kalich aréna
Lis 5 @ 11:00 – 12:45
Sociální sítěShareTweet
U13_předehrávka s Ústím, 2. zápas 17:15
U13_předehrávka s Ústím, 2. zápas @ Kalich Aréna
Lis 6 @ 17:15 – 19:00
Sociální sítěShareTweet
ženy B vs. BC Xtrem Tigers 18:30
ženy B vs. BC Xtrem Tigers @ Gymn. Českolipská
Lis 9 @ 18:30 – 20:00
Sociální sítěShareTweet
U11 OP vs. BA Roudnice (2x) 09:00
U11 OP vs. BA Roudnice (2x) @ Kalich aréna
Lis 11 @ 09:00 – 12:45
Sociální sítěShareTweet
U15 B NRS vs. Děčín 09:00
U15 B NRS vs. Děčín @ Děčín
Lis 11 @ 09:00 – 10:45
Sociální sítěShareTweet
U15 A NRS vs. Děčín 11:00
U15 A NRS vs. Děčín @ Děčín
Lis 12 @ 11:00 – 12:45
Sociální sítěShareTweet
ženy B vs. HB basket B 19:15
ženy B vs. HB basket B @ Praha
Lis 16 @ 19:15 – 21:00
Sociální sítěShareTweet
U19 liga vs. Ústí nad Labem 10:15
U19 liga vs. Ústí nad Labem @ Kalich aréna
Lis 17 @ 10:15 – 12:00
Sociální sítěShareTweet
U12 x BK Baník Most 12:15
U12 x BK Baník Most @ Kalich Aréna
Lis 17 @ 12:15 – 16:00
Sociální sítěShareTweet
U14 B liga vs. Chomutov 10:00
U14 B liga vs. Chomutov @ Most
Lis 18 @ 10:00 – 11:45
Sociální sítěShareTweet
ženy 2.liga vs. Strakonice B 13:00
ženy 2.liga vs. Strakonice B @ Hala U Stadionu, Litoměřice
Lis 18 @ 13:00 – 14:45
Sociální sítěShareTweet
U14 A liga vs. Sluneta UL 15:00
U14 A liga vs. Sluneta UL @ Ústí nad Labem
Lis 18 @ 15:00 – 16:45
Sociální sítěShareTweet
U14 A liga vs. Chomutov 10:00
U14 A liga vs. Chomutov @ Chomutov
Lis 19 @ 10:00 – 11:45
Sociální sítěShareTweet
U14 B liga vs. Sluneta UL 11:00
U14 B liga vs. Sluneta UL @ Ústí nad Labem
Lis 19 @ 11:00 – 12:45
Sociální sítěShareTweet
U17 liga vs. Ústí nad Labem 14:00
U17 liga vs. Ústí nad Labem @ Ústí nad Labem
Lis 19 @ 14:00 – 15:45
Sociální sítěShareTweet
U19 liga vs. Ústí nad Labem 18:00
U19 liga vs. Ústí nad Labem @ Ústí nad Labem
Lis 20 @ 18:00 – 19:45
Sociální sítěShareTweet
ženy B vs. Sokol D. Počernice B 18:30
ženy B vs. Sokol D. Počernice B @ Gymn. Českolipská
Lis 23 @ 18:30 – 20:00
Sociální sítěShareTweet
U14 A liga vs. Slovan Ltm B 15:30
U14 A liga vs. Slovan Ltm B @ Kalich aréna
Lis 24 @ 15:30 – 17:00
Sociální sítěShareTweet
U15B NRS vs. Beroun 10:00
U15B NRS vs. Beroun @ Beroun
Lis 25 @ 10:00 – 11:45
Sociální sítěShareTweet
U15 A NRS vs. HB basket B 12:00
U15 A NRS vs. HB basket B @ Aritma Praha
Lis 25 @ 12:00 – 13:45
Sociální sítěShareTweet
U19 liga vs. Klatovy 15:00
U19 liga vs. Klatovy @ Hala U Stadionu, Litoměřice
Lis 25 @ 15:00 – 16:45
Sociální sítěShareTweet
U19 liga vs. DBaK 09:30
U19 liga vs. DBaK @ Hala U Stadionu, Litoměřice
Lis 26 @ 09:30 – 11:15
Sociální sítěShareTweet
U15A vs. Beroun 12:00
U15A vs. Beroun @ Beroun
Lis 26 @ 12:00 – 13:45
Sociální sítěShareTweet
U15 B NRS vs. HB basket B 15:00
U15 B NRS vs. HB basket B @ Aritma Praha
Lis 26 @ 15:00 – 16:45
Sociální sítěShareTweet
ženy B vs. BK Pirelli B 19:40
ženy B vs. BK Pirelli B @ Praha
Lis 29 @ 19:40 – 21:00
Sociální sítěShareTweet