Milí rodičové, je tu čas na platbu příspěvku, zůstávají v nezměněné výši:

3.500 Kč/rok (hráčky r. 2006 a ml.), 4.500 Kč/rok (hráčky r. 2005 a starší), 3.000 Kč/rok (hráčky hrající pouze 2.třídu PP). Úhradu provádějte bezhotovostně na účet 275100262/0300 u ČSOB, pokud bude někdo vkládat na pokladně musí použít účet 123030162/0300 u ČSOB. Termín úhrady čl. příspěvků: 1. část (min. 50%) do 31.10.2017, 2. část (zbytek) do 31.1.2018.

Přejeme všem krásné mrazivé dny

Víkendové zápolení

Víkendová utkání zahájil tentokrát duelem proti BK Baník Most tým U13. Od začátku byl Slovan lepším celkem a došel si tak pro dvě další vítězství v Oblastním přeboru Severních Čech. Se ziskem 4 bodů je zatím na čele tabulky. Již toto pondělí čeká holky předehrávka se Slunetou Ústí nad Labem. Konečné stavy utkání: 73:21 a 70:19.

Na U13 navázaly U15 se dvěma týmy. Nejprve si v sobotních utkáních A tým poradil s BK Beroun zkušeně 99:31. B tým nedokázal odvrátit prohru s týmem HB Basket, a konečný stav utkání tak byl 24:64. V neděli si litoměřické týmy své soupeře vyměnily, v prvním zápase porazil domácí Slovan A pražský HB Basket 58:50. Ikdyž se hrál vyrovnaný basket, nakonec více štěstí přálo domácím. Ve druhém nedělním zápase nastoupil B tým proti BK Beroun, do 3. čtvrtiny hrály holky vyrovnaně, ale po vyfaulování 3 hráček ze základní sestavy už nedokázaly vyrovnaný stav udržet a prohrály 45:62. K prohře pomohla i velmi špatná úspěšnost trestných hodů.

U19 vyjely tentokrát na venkovní utkání. S HB basketem Praha předvedly bojovný, pěkný výkon. Soupeř byl velmi aktivní, agresivně bránil. Zápas byl vyrovnaný až do posledních minut, ale 3 chyby v závěru rozhodly o neúspěchu litoměřického týmu. Nakonec se tedy z vítězství 60:52 radoval pražský celek. Navíc zranění klíčové hráčky Kocmanové bude citelné oslabení do dalších ligových bojů. V nedělním utkání s Aritmou Praha se dorostenkám vůbec nevyvedl vstup do utkání, po 1. čtvrtině prohrávaly 8:23, naštěstí se začaly v druhé čtvrtině koncentrovat na hru a obrátily skóre na 34:25, následně už kontrolovaly zbytek utkání a dosáhly tak na vítězství 72:60. Pochvalu zaslouží Mašíková za aktivní zapojení do hry.

A poslední víkendové zápasy patřily našim nejmenším. V neděli hostily U11 dívčí tým z Ústí n. L. a chlapecký tým z Děčína. Hrálo se poprvé v tělocvičně na Radobýle a atmosféra při všech zápasech byla úžasná, prostě taková, jaká má u zápasů našich nejmenších být. První zápas s ústeckou Slunetou byl vyrovnaný do poslední minutky, litoměřické hráčky si sice vytvořily solidní náskok, o ten ale přišly a nakonec se ve vypjaté koncovce více zadařilo hostům a Sluneta vyhrála o jediný bod 34:33. Ve druhém zápase si naše borkyně zlepšily chuť a vyhrály nad Děčínem jednoznačně 63:13.

V týdnu odehrály další zápas ženy B v Praze, tentokrát byly úspěšné a vyhrály nad Sokolem Horní Počernice 39:35.

Celková bilance zápasů uplynulého týdne – 7 výher a 4 prohry, to není špatné. Děkujeme fanouškům za podporu a holkám za nasazení a bojovnost.